X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Přeloženo: Google
STF Vandrarhem Utö přímořské hostel se nachází v souostroví Stockholmu, v přírodní rezervaci Uto ostrova. Nastavte v pozdních 1800s budovy, nabízí bezplatné Wi-Fi, 2 společné kuchyně a 2 restaurace.

STF Vandrarhem Uto nabízí pokoje mají funkční dekor.
Toalety a sprchy jsou společné.

Nachází se v samostatných budovách, Utö Värdshus a Seglarbaren sloužit švédská jídla k obědu a večeři. Občerstvení a lehké pokrmy jsou k dispozici v baru Backfickan a noční klub. Snídaně je 125 SEK, a la carte menu na oběd 100 SEK.

Hosté mohou relaxovat a povídat si s ostatními ve společenské místnosti, která je vybavena TV s DVD přehrávačem. Trávení volného času patří minigolf, dětské hřiště a rezervovat tenisový kurt. Jízdní kola, kánoe a mopedy jsou k dispozici k pronájmu v okolí.

STF Vandrarhem Utö Hostel se nachází jen několik set metrů od muzea Uto Mining. Hosté si mohou doplňování zásob své zásoby v obchodu s potravinami a pekárnu vedle hostelu. Některé pláže se nacházejí v 5 minut chůze.

Hostel podmínky:
Storno podmínky: 24 hodin předchozího upozornění.
Peníze, kreditní karty a debetní karty Přijímání placení při příjezdu.

Check-in 15:00 - 18:00 hours.Please na vědomí, že tato vlastnost na několika různých místech. Hosté se přihlásit v Uto Värdshus, vedle hostelu.

Recepce je otevřena 08.00-18.00. Hosté, kteří přijedou po 18:00 jsou žádáni, aby kontaktovali hotel předem, aby obdrželi informace týkající se přihlášení.
Odjezd 08:00 - 13:00 hodin.