X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Stanpoli Hotel

Küçükayasofya mah. Yeğen sok. No:5 Sultanahmet, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 94%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 94%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 89%Čistota
  • 86%Zařízení

Přeloženo: Google Letecky - máme 24 hodin soukromé nebo dopravu na letiště vyzvednout služby.
Soukromých služeb: Můžeme vás vyzvednout zasláním soukromou kyvadlovou dopravu z letiště Atatürk (hlavní letiště na evropské straně) po dobu 30 €, nebo z letiště Sabiha GOCKEN (na asijské straně) po dobu 70 € na dobu, po kterou si vybrat. Tyto náklady jsou za rezervaci a je určen v rozmezí od 1 do 4 Osoby ve vaší rezervaci celkem.
Budeme potřebovat znát své bojové detaily, když se zeptáte soukromého raketoplánu. Také laskavě specifikujte, zda přijedete na letiště Atatürk a Sabiha letiště Gocken A pokud chcete použít PRIVATE vyzvednout služby nebo SHUTTLE vyzvednout. Prosím, napište nám tuto informaci alespoň 24 hodin předtím, než jste dorazit.


Na letišti Atatürk, prosím schází na cestovní ruch infopult.
Prosím, nechoď s nikým, pokud mají cedulku s vaším jménem (někteří lidé mohou tvrdit, že jsou z dopravou z letiště na služby jim nevěřím, je to trik!)
Případně z letiště Atatürk, vzít letištní dopravu (autobus Havas) nebo tramvajové metrem na Aksaray.
Odtud se znovu tramvaj na Sultanahmet. (Tramvaj jezdí od 06.00 ráno do 23.30 v noci). Postupujte podle pokynů níže, jakmile se dostanete z tramvaje.


Z letiště Sabiha Gocken, můžete si také vzít shuttle bus na Taksim. Autobus odjíždí v 5:00 a 06:00, a také každou půl hodinu od 18,00 do 23,00. Od 23,00 do 1,00 může být doplňková služba každou půl hodinu.

Z Taksim, můžete si vzít taxi do našeho majetku nebo metrem do Kabatas a tramvaj jít do sultanhamet. Postupujte podle pokynů níže, jakmile se dostanete z tramvaje. Navštivte webové stránky společnosti Havas pro více informací.

Autobusem Take tramvaje Aksaray. Odtud musíte přejít hlavní silnici přes podchodu (což je pod silnici).
Po opuštění metra, uvidíte další tramvajové linky naproti vám, s názvem Yusuf Pasa. Mít tramvaj na Sultanahmet.
Ujistěte se, že jdete správným směrem! Vystupte na zastávce Sultanahmet. Vystupte na stanici a jít z kopce. Uvidíte turistická informační kancelář.
Jsou otevřené ve dne, a mohou pomoci nasměrovat vás do hotelu. Pokud ne, jděte na Hipodrom náměstí vedle BlueMosque až do konce.
Mít první silnice na levé straně. Jděte dolů a pak mít první silnice vlevo a pak rovně a po zapnutí naposledy vpravo uvidíte Stanpoli Hotel znak (pěšky jen 7 minut). V případě, že máte nějaké problémy, prosím, zavolejte nám a my vám přijít a dostat vás.

Vlakem - tramvají naproti nádraží do čtvrti Sultanahmet a potom postupujte podle pokynů uvedených výše.

Lodí - když dorazíte na Karakoy, pěšky přes most Galata a mít tramvaj na Sultanahmet.