X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Stanpoli Hotel

Küçükayasofya mah. Yeğen sok. No:5 Sultanahmet, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 95%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 85%Atmosféra
  • 95%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google Letecky - máme 24 hodin denně nabízí kyvadlovou dopravu na letiště nebo vyzvednutí.
Soukromá služba: Můžeme vás vyzvednout zasláním soukromou kyvadlovou dopravu z letiště Atatürk (hlavní letiště na evropské straně) za 30 € nebo Sabiha GOCKEN letiště (na asijské straně) za 70 € na zvolenou dobu. Tato cena je za REZERVACE A JE NA MEZI 1 až 4 osoby ve Vaší rezervaci celkem.
Budeme potřebovat znát své bojové detaily, když se zeptáte soukromého raketoplánu. Také prosím uveďte, zda přijedete na letiště Atatürk nebo Sabiha Gocken letiště a pokud chcete použít soukromý vyzvednout služby nebo kyvadlovou vyzvednout. Prosím, napište nám tuto informaci alespoň 24 hodin předtím, než jste dorazit.


Na letišti Atatürk, prosím setkat u stolu turistických informací.
Prosím, nechoď s nikým, pokud nemají ceduli s vaším jménem (někteří lidé říkají, že jsou z kyvadlovou dopravu na letiště, nevěří jim, je to trik!)
Případně z letiště Atatürk, vzít na letiště autobusovou (autobus Havas) nebo tramvajové metro na Aksaray.
Odtud se další tramvaj na Sultanahmet. (Tramvaj jezdí od 06,00 do 23,30 ráno v noci). Postupujte podle pokynů níže, jakmile se dostanete z tramvaje.


Z letiště Sabiha Gocken letiště, můžete si také vzít shuttle bus na Taksim. Autobus odjíždí v 5:00 a 06:00 a také každou půlhodinu mezi 18,00 - 23,00. Od 23,00 do 1,00 může být doplňková služba každou půl hodinu.

Z náměstí Taksim, můžete si vzít taxi do našeho majetku nebo metrem do Kabatas a pak tramvají jít do Sultanahmetu. Postupujte podle pokynů níže, jakmile se dostanete z tramvaje. Navštivte Havas webové stránky pro více informací.

Autobusem, se tramvají Aksaray. Odtud musíte přejít hlavní silnici přes podchodu (který je pod silnici).
Po opuštění metra, uvidíte další tramvajové linky před vámi, tzv. Yusuf Pasa. Tramvají na Sultanahmet.
Ujistěte se, že jdete správným směrem! Vystupte na zastávce Sultanahmet. Vystupte z tramvaje a jít z kopce. Uvidíte turistické informace.
Jsou přístupné ve dne a mohou pomoci nasměrovat vás do hotelu. Pokud ne, jděte na hipodrom náměstí vedle BlueMosque až do konce.
Vezměte první silnice vlevo. Jděte dolů a pak mít první silnice vlevo a pak rovně a po zapnutí minule vpravo uvidíte Stanpoli Hotel znamení (pěšky je jen 7 minut). V případě, že máte nějaké problémy, prosím, zavolat nám a my vám přijít a dostat vás.

Vlakem - tramvají naproti nádraží do čtvrti Sultanahmet a potom postupujte podle pokynů uvedených výše.

Lodí - když přijedete do Karakoy, pěšky přes most Galata a tramvají na Sultanahmet.