X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do St. Clair Hotel and Hostel

577 Richards St., Vancouver, Vancouver, Kanada

mapa a cestovní pokyny


75%Hodnocení

  • 78%Hodnota za peníze
  • 79%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 68%Atmosféra
  • 67%Čistota
  • 63%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště (YVR) do centra Vancouveru a Clair St Hostel

Městskou hromadnou dopravou
Po odstranění Kanada celní a pasové, projít velkými skleněnými dveřmi, a postupujte podle značek na MHD LINE Kanada. Zaplatit jízdné a získat jízdenka.
Obsah Skytrain na LINE platformy znamení Kanady do nábřeží.
Příjezd do cílové zastávky CITY CENTER STATION. Vystupte Skytrain a skončí na ulici Gruzie
Běžte na východ (doprava, jak jste přišli eskalátor) jeden blok Seymour St
Zahněte vlevo a jděte jeden blok Dunsmuir St odbočíte vpravo (východ) chodit jeden blok Richards St, odbočte doleva (na sever). Clair St Hostel se nachází jen pár kroků dolů Richards ulici pod hodiny s obrázkem lodi.
Vaše cesta bude trvat přibližně 25 minut na Skytrain a dalších 5 minut chůze od hotelu St Clair.

BC Transit Info: 604-953-3333

Tím, Taxi Cab-
Taxi-taxi jsou k dispozici na letišti východy. Taxi jízdné jsou $ 40 - 50 dolarů (nebo více) z letiště YVR do St Clair Hotel. Vaše cesta bude trvat přibližně 30 minut až 1 hodinu v závislosti na denní době a dopravní podmínky.

Ostatní BC Tranzitní trasy

Obvykle nejjednodušší cesty do centra Vancouveru místech, jako je Hotel St Clair - Hostel, je Skytrain služby nebo na kteroukoli Downtown-určené autobusů. U autobusových linek, které služby jsou centra měst, zeptejte se ovladač pro zastavení téměř Richards a Dunsmuirův ulicích.

Skytrain stanice Stadium, Granville, Burrard, Waterfront, a Seabus terminál jsou v pěti krátkých městských bloků hostelu (ano, určitě se v centru města).

Nicméně, z nich, je stanice Granville nejblíže k St Clair ... jen něco málo přes 1 blok od hotelu. Vystupte z auta na Skytrain Granville nádraží, se Dunsmuir Street exit, chodit na východ až Dunsmuir St (cca 1-1/2 krátké bloky) a Richards St, odbočit vlevo na ulici Richards, jen pár kroků, podívejte se hodiny s lodí obrazu.

BC Transit Info 604-953-3333

Z KN - Amtrak železniční nebo Greyhound stanice

Konec stanici, podívejte se na Skytrain na levé straně, vyjdi nahoru po schodech a koupit si lístek z automatu kiosku. Vezměte Skytrain jít na západ směrem k centru města (Waterfront), vystupte na Skytrain auto na Granville stanice, použijte Dunsmuir Street exit, chodit na východ až Dunsmuir St (asi 1-1/2 krátké bloky) a Richards St, odbočit vlevo na Richards St, jen pár kroků, podívejte se na hodiny s lodí obrazu.

Doba jízdy: cca 10 minut

Autem

Více komplexní mapa a ulice informací je k dispozici po kliknutí na google mapě níže. Přejeme Vám šťastnou cestu. Těšíme se na setkání s Vámi v hotelu St Clair - Hostel!
-