X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do St Christopher's Village

165 Borough High Street, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


83%Hodnocení

  • 82%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 88%Umístění
  • 83%Zaměstnanci
  • 81%Atmosféra
  • 79%Čistota
  • 81%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Heathrow:
Vezměte linku Piccadilly na Green Park. Změna k východ Jubilee Line na London Bridge. Vezměte Borough High St výjezdu eskalátory na úroveň ulice a zahněte doleva. Jsme méně než pět minut chůze.

Z nádraží Victoria:
Vezměte kruh & District Line Westminster změna na na východ Jubilee Line na London Bridge. Vezměte Borough High St výjezdu eskalátory na úroveň ulice a zahněte doleva. Jsme méně než pět minut chůze.

Z letiště Gatwick:
Jeďte vlakem do stanice metra London Bridge a výjezd přes výstupu pro taxíky nebo autobusy. Take a vlevo na první sadu semaforů hned za rohem. To je Borough High St odbočte vlevo a pěšky asi pět minut.

Od Stansted:
Jeďte vlakem do Liverpool Street. Autobus 35 odtud zastavuje přímo před naše dveře na Borough High Street. Případně vzít linka centrální trubky do banky, změnit na severní linii a jet jednu zastávku na London Bridge. Vezměte Borough High St výjezdu eskalátory na úroveň ulice a zahněte doleva. Jsme méně než pět minut chůze.

Od nádraží Waterloo:
Vezměte Jubilee Line dvě zastávky na London Bridge. Vezměte Borough High St výjezdu eskalátory na úroveň ulice a zahněte doleva. Jsme méně než pět minut chůze.

Od letiště Luton:
Vezměte vlak Thameslink od Luton stanice přímo na London Bridge. Exit prostřednictvím výstupu pro taxíky nebo autobusy. Take a vlevo na první sadu semaforů hned za rohem. To je Borough High St odbočte vlevo a pěšky přibližně pět minut.