X
NOTE: 9 or more guests qualifies as a group booking, change the number of guests to return to normal search.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do St Christopher's Village

165 Borough High Street, Londýn, Anglie

Map & Directions


79%Rating

  • 80%Value For Money
  • 82%Security
  • 89%Location
  • 79%Staff
  • 81%Atmosphere
  • 70%Cleanliness
  • 74%Facilities

Translated by Google Z letiště Heathrow:
Vezměte linka Piccadilly na Green Park. Změna k východ Jubilee Line na London Bridge. Jeďte výjezdem eskalátory Borough High St na úrovni ulice a odbočit vlevo. Jsme méně než pět minut chůze.

Z nádraží Victoria:
Vezměte Circle a District Line Westminster změnu k východ Jubilee Line na London Bridge. Jeďte výjezdem eskalátory Borough High St na úrovni ulice a odbočit vlevo. Jsme méně než pět minut chůze.

Z letiště Gatwick:
Jeďte vlakem do stanice metra London Bridge a výstup pomocí výstupu pro taxíky nebo autobusy. Take vlevo na první sadu semaforů, hned za rohem. To je Borough High St odbočte vlevo a pěšky asi pět minut.

Od Stansted:
Jeďte vlakem na Liverpool Street. Bus 35 ze tam staví přímo před naše dveře na Borough High Street. Případně vzít čáru centrální trubky do banky, měnit na severní a pojedete jednu zastávku na London Bridge. Jeďte výjezdem eskalátory Borough High St na úrovni ulice a odbočit vlevo. Jsme méně než pět minut chůze.

Od nádraží Waterloo:
Vezměte Jubilee Line dvě zastávky na London Bridge. Jeďte výjezdem eskalátory Borough High St na úrovni ulice a odbočit vlevo. Jsme méně než pět minut chůze.

Od letiště Luton:
Vezměte Thameslink vlak z Lutonu stanice přímo na London Bridge. Exit pomocí výstupu pro taxíky nebo autobusy. Take vlevo na první sadu semaforů, hned za rohem. To je Borough High St odbočte vlevo a pěšky přibližně pět minut.