X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do St Christopher's Village

165 Borough High Street, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


79%Hodnocení

  • 76%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 88%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 82%Atmosféra
  • 71%Čistota
  • 71%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Heathrow:
Vezměte linka Piccadilly na Green Park. Změna k východ Jubilee Line na London Bridge. Jeďte výjezdem eskalátory Borough High St na úrovni ulice a odbočit vlevo. Jsme méně než pět minut chůze.

Z nádraží Victoria:
Vezměte Circle a District Line Westminster změnu k východ Jubilee Line na London Bridge. Jeďte výjezdem eskalátory Borough High St na úrovni ulice a odbočit vlevo. Jsme méně než pět minut chůze.

Z letiště Gatwick:
Jeďte vlakem do stanice metra London Bridge a výstup pomocí výstupu pro taxíky nebo autobusy. Take vlevo na první sadu semaforů, hned za rohem. To je Borough High St odbočte vlevo a pěšky asi pět minut.

Od Stansted:
Jeďte vlakem na Liverpool Street. Bus 35 ze tam staví přímo před naše dveře na Borough High Street. Případně vzít čáru centrální trubky do banky, měnit na severní a pojedete jednu zastávku na London Bridge. Jeďte výjezdem eskalátory Borough High St na úrovni ulice a odbočit vlevo. Jsme méně než pět minut chůze.

Od nádraží Waterloo:
Vezměte Jubilee Line dvě zastávky na London Bridge. Jeďte výjezdem eskalátory Borough High St na úrovni ulice a odbočit vlevo. Jsme méně než pět minut chůze.

Od letiště Luton:
Vezměte Thameslink vlak z Lutonu stanice přímo na London Bridge. Exit pomocí výstupu pro taxíky nebo autobusy. Take vlevo na první sadu semaforů, hned za rohem. To je Borough High St odbočte vlevo a pěšky přibližně pět minut.