X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do St Christopher's Village

165 Borough High Street, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


81%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 83%Zaměstnanci
  • 81%Atmosféra
  • 75%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Heathrow:
Vezměte linka Piccadilly na Green Park. Změna k východ Jubilee Line na London Bridge. Jeďte výjezdem eskalátory Borough High St na úrovni ulice a odbočit vlevo. Jsme méně než pět minut chůze.

Z nádraží Victoria:
Vezměte Circle a District Line Westminster změnu k východ Jubilee Line na London Bridge. Jeďte výjezdem eskalátory Borough High St na úrovni ulice a odbočit vlevo. Jsme méně než pět minut chůze.

Z letiště Gatwick:
Jeďte vlakem do stanice metra London Bridge a výstup pomocí výstupu pro taxíky nebo autobusy. Take vlevo na první sadu semaforů, hned za rohem. To je Borough High St odbočte vlevo a pěšky asi pět minut.

Od Stansted:
Jeďte vlakem na Liverpool Street. Bus 35 ze tam staví přímo před naše dveře na Borough High Street. Případně vzít čáru centrální trubky do banky, měnit na severní a pojedete jednu zastávku na London Bridge. Jeďte výjezdem eskalátory Borough High St na úrovni ulice a odbočit vlevo. Jsme méně než pět minut chůze.

Od nádraží Waterloo:
Vezměte Jubilee Line dvě zastávky na London Bridge. Jeďte výjezdem eskalátory Borough High St na úrovni ulice a odbočit vlevo. Jsme méně než pět minut chůze.

Od letiště Luton:
Vezměte Thameslink vlak z Lutonu stanice přímo na London Bridge. Exit pomocí výstupu pro taxíky nebo autobusy. Take vlevo na první sadu semaforů, hned za rohem. To je Borough High St odbočte vlevo a pěšky přibližně pět minut.