X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do St Christopher's Shepherds Bush

Belushis Bar, 13-15 Shepherds Bush Green., Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


76%Hodnocení

  • 76%Hodnota za peníze
  • 78%Zabezpečení
  • 84%Umístění
  • 81%Zaměstnanci
  • 78%Atmosféra
  • 69%Čistota
  • 67%Zařízení

Přeloženo: Google Hostel se nachází přes ulici od Bush stanici Shepherd na Central Line.

Z letiště Heathrow:
Vezměte podzemí Hammersmith, přestup na Hammersmith a městská hranice, jděte jednu zastávku na Shepherds Bush Market. Konec stanici a odbočte vlevo a pěšky 800metres nám na kruhový objezd. Můžete také autobus do Green Bush Shepherd z Hammersmith, takže 50 metrů chůze Inn St Christophera a Belushi bar.

Z nádraží Victoria:
(Včetně autobusového nádraží) chytit Victoria Line na Oxford Circus, změna na lince Central na keři Shepherda. My se nachází naproti vlakovému nádraží na levé straně. Případně skočit na autobus 46 právo na naše dveře.

Z letiště Gatwick:
Vezměte nadzemní vlak do nádraží Clapham Junction. Odtud chytit vlak pozemní přímo na keři Shepherda. Jsme nachází naproti nádraží na levé straně.

Z letiště Stansted:
Jeďte vlakem na londýnské Liverpool Street, pak hop na centrální lince na keři Shepherda. Jsme nachází naproti nádraží na levé straně.

Od Waterloo Station:
Vezměte Jubilee Line na Bond Street a přestupte na lince Central na keři Shepherda. Jsme nachází naproti nádraží na levé straně.

Z letiště Luton:
Jeďte vlakem Thameslink Luton se od stanice přímo na krále kříže. Změna zde na Northern Line na Tottenham Court Road a potom změnit na západ vázaný Central Line na keři Shepherda. Jsme nachází naproti nádraží na levé straně.