X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do St Christopher's Oasis

59 Borough High Street, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


77%Hodnocení

  • 73%Hodnota za peníze
  • 79%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 83%Zaměstnanci
  • 75%Atmosféra
  • 71%Čistota
  • 69%Zařízení

Přeloženo: Google Recepce je v Village. Je umístěn jen pět minut po silnici u 165 Borough High Street.

Z letiště Heathrow:
Užijte Piccadilly Line na Green Park, přestupte na východ Jubilee Line na London Bridge. Vezměte Borough High St výstupní eskalátory až na úroveň ulic a zahněte doleva. Odtud je to pěšky méně než pět minut. Prosím, vytisknout mapu výše, které vám pomohou najít cestu.

Z letiště Gatwick:
Jeďte vlakem na londýnské nádraží sjezdu mostu přes výstupu pro taxíky nebo autobusy. Take a vlevo na první sadu semaforů, hned za rohem. To je Borough High St odbočit doleva a poté pěšky asi pět minut.

Z letiště Stansted:
Jeďte vlakem na Liverpool Street. Autobus č. 35 staví přímo před naše dveře na Borough High Street.
Můžete také využít centrální roura linky na břeh a pak se změní na severní trase. Jet jednu zastávku na London Bridge. Vezměte Borough High St výstupní eskalátory až na úroveň ulic a zahněte doleva. Odtud je to pěšky méně než pět minut. Prosím, vytisknout mapu výše, které vám pomohou najít cestu.

Z letiště Luton:
Jeďte vlakem Thameslink Luton se od stanice přímo na London Bridge. Ukončete od sjezdu pro taxi a autobusů. Take a vlevo na první sadu semaforů je hned za rohem. To je Borough High St odbočit doleva a poté pěšky asi pět minut. Prosím, vytisknout mapu výše, které vám pomohou najít cestu.

Od Victoria Coach a vlakového nádraží:
Vezměte Circle nebo District linku do Westminsteru a změnit na východ Jubilee Line. Vystoupíte na London Bridge. Vezměte Borough High St výstupní eskalátory až na úroveň ulic a zahněte doleva. Odtud je to pěšky méně než pět minut. Prosím, vytisknout mapu výše, které vám pomohou najít cestu.

Od Waterloo Station:
Vezměte Jubilee Line na dvě zastávky a vystupte na London Bridge. Vezměte Borough High St výstupní eskalátory až na úroveň ulic a zahněte doleva. Odtud je to pěšky méně než pět minut. Prosím, vytisknout mapu výše, které vám pomohou najít cestu.