Milujeme tento hostel! Dáváme mu zdvižený palec za trvale vysoké hodnocení od zákazníků a vynikající hodnocení kvality.
Zdarma WiFi

St Christopher's Barcelona

Bezplatné storno Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

8.8
13143 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Hostelworld říká

St Christopher\'s Barcelona is a clean, modern, spacious and stylish hostel set in a beautifully renovated building. Hostelworld guests have given it high ratings for its location in central Barcelona, right across from the airport drop-off point, saying it is \'very central, yet not too noisy, and easy to get to\'. We particularly like that each of their bunks has a power socket, personal light and dark curtains so you can have a comfy snooze.

Popis hostelu

Hostel St Christopher's Inn, který se nachází na vrcholu nechvalně známé barcelonské La Rambla a přímo naproti oficiálnímu místu odletu z letiště na Playa de Catalunya, nemůže být snazší najít.

Mnoho z nejlepších turistických atrakcí města je jen pár minut chůze a hlavní stanice veřejné dopravy je doslova pár kroků od našich předních dveří. Na místě v našem impozantním baru a restauraci Belushi's obdržíte úžasné slevy pouze pro hosty, jako je 25% sleva z našeho mezinárodního jídelního lístku v naší pozdní kuchyni a směšně výhodné nabídky nápojů 2 za 1 během nejdelší šťastné hodiny v Barceloně.

Náš interní zábavní tým zajistí, že párty odstartuje naší bezplatnou každodenní uvítací schůzkou, která vede k večerním akcím, jako jsou; Mistrovské kurzy koktejlů, kurzy vaření paelly, ochutnávky vín a sýrů a masivní soutěže v Beer Pongu. Naše živé sportovní nabídky jsou nepřekonatelné a jsou známé po celém městě mezi místními obyvateli, expaty i baťůžkáři. Proč se po pracovní době nepřipojit k našim zaměstnancům a získat přístup na seznam hostů do největších barcelonských plážových nočních klubů? Zatřeste tu barcelonskou kocovinu obrovskou kontinentální snídaní formou bufetu (kterou lze zakoupit při příjezdu za pouhých 7 EUR na den) na jedné z našich slunných teras nebo v našem obrovském pohodlném společném prostoru, než se k nám připojíte na jedné z mnoha bezplatných nebo placených prohlídek dostupných od přátelský tým na naší 24hodinové recepci.
Naše zbrusu nová budova nabízí nejmodernější, moderní zařízení, jako jsou individuální nabíjecí stanice a soukromé závěsy na každém lůžku na koleji, as více než 400 hosty ubytovanými po celý rok si musíte rychle najít nové přátele. Pro cestující na delší vzdálenosti jistě potěší, že pod postelí jsou k dispozici také velké skříňky (klidně si vezměte vlastní visací zámek), ručníky k zapůjčení na recepci, rychlé a bezplatné Wi-Fi v celé budově a lednice pro společné použití.

St Christopher's Barcelona je měřítkem pro novou generaci hostelů a my jsme odhodláni učinit cestování udržitelnějším. Hostel využívá solární panely k výrobě energie, recykluje vodu, potraviny a plasty a pořádá informační kampaně se zaměstnanci i hosty. Připravte se na chvíle svého života ve svém novém domově daleko od domova, v Barceloně, městě posedlém fotbalem, sluncem, mořským pískem a sangrií!

*Upozorňujeme, že NEDOVOLUJME pobyt v tomto hostelu osobám mladším 18 let, pokud nejsou sdíleny s odpovědnou dospělou osobou v soukromém pokoji.
**Nevratné rezervace budou plně účtovány v době rezervace. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

Nejnovější recenze

7.4
Velmi dobré
15. 3. 2024
Staff were pretty great. Rooms were good. The lockers/cages were super loud which sucked early mornings or at night when people were rummaging. The biggest con was that the stairwells had a horrid smell. Otherwise I’d recommend to someone!
Žena, 25-30
9.7
Nádherný
15. 3. 2024
Great. Central. Friendly helpful staff. People in the rooms can be disrespectful and loud because it attracts the younger people. If you are okay with noise at night it will be fine.
Žena, 31-40
8.9
15. 3. 2024
Fairly clean overall and the bed space was nice and private, with a curtain. Sufficient underbed storage for my weekend stuff. Make sure to bring a lock though. I highly recommended paying the 5€ for breakfast at check-in. It’s an all you can eat with coffee, juice, cereal, fruit, hard boiled eggs, bread, meat, and cheese. Well worth you money since every restaurant/cafe in Barcelona is pricey. Bring your own washcloth if you want one.
Žena, 18-24

Zařízení