X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Spring Garden Guesthouse

St. Margaret's Bay P.O., Portland, Port Antonio, Jamajka

20%Hodnocení

  • 20%Hodnota za peníze
  • 20%Zabezpečení
  • 20%Umístění
  • 20%Zaměstnanci
  • 20%Atmosféra
  • 20%Čistota
  • 20%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Rádi bychom Vás přivítat na jaře zahradě Bed and Breakfast, eko-turistiky ubytování ve východní části Jamajky. Jsme nachází přímo na opuštěné pláži, daleko od davů, které zdůrazňují masové turistiky. Spring Garden se nachází v St Markéty Bay, Portland, bezesporu nejvíce svěží a zelené Parish na Jamajce.
Provozujeme penzion ve stylu Ekoturistika naše energie je 100% vyrobeno
od solarpanels a windgenerator. V islandwide soutěži o hotelích a penzionech v roce 1999 jsme získali tři ocenění, jeden pro úsporu energie, jeden pro ochranu životního prostředí a zvláštní ocenění od tehdejšího ministra energetiky, Robert Pickersgill, za vynikající úspěch.
Naše ceny jsou uvedeny včetně snídaně. My sloužit světově proslulé Blue Mountain Káva k snídani nebo čaj spolu s chlebem, máslem a domácí jamajské džemy. Kromě toho jsme sloužit buď vejce, palačinky, omelety, jamajský Ackee a saltfish, smažené plantejny, toasty nebo kaši, v závislosti na dostupnosti!

Naše dvoulůžkové pokoje mají navíc jednu postel. Pokud je místnost je obsazena třemi osobami, extraprice pro třetí osobu je 14, - EUR za noc navíc k celkové ceně na potvrzení.
Pokud náš dvoulůžkový pokoj obsazený pouze jednou osobou, bude poskytnuta sleva ve výši 12, - EUR za noc z celkové ceny na potvrzení.
Vezměte prosím na vědomí, že my přijímáme pouze platby v domě v hotovosti.

Pokud jste milovníky nedotčené přírody, Portland je místo, kde se, je to také volal Jamaica's srdce a duše ustoupit a má více ekoturistiky atrakce, než jakékoli jiné části ostrova. Existuje spousta vodopádů, četných hikingtrails a krásné pláže. Udělejte si výlet do Blue Mountains, nature's rezerva, kde můžete mít štěstí vidět ohrožené obří ovocný, největší motýl na severní polokouli. Port Antonio sám je klidné město, obklopené tyrkysové vody a zamlžených hor.

Nebo výlet na bambusové sjíždět Rio Grande, Jamaica`s největší řeky.
Tato vzrušující výlet byl vynalezen slavného Errol Flynn pobavit své přátele a hosty na své soukromé útočiště Navy Island, která odděluje Port Antonio`s dvojčata přístavy. Somerset Falls jsou v blízkosti penzionu a může být dosaženo tím, vzrušující procházku podél pobřeží. Naše TourGuide Peter rádi vás tam, on je také příručka v Somerset Falls.

Nakupování může být provedeno ve sv Markéty Bay, nebo na trhu Musgrave v Port Antonio, který nabízí různé sekce pro zeleninu, ovoce, oblečení a vynikající místní řemeslné práce.

Máte-li jakékoli další otázky, můžete nás kontaktovat přímo telefonicky (876) 3588727, nebo e-mailem:
info (at) jaro-garden.de

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Stolní hry
  • Snídaně v ceně
  • DVD


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Spring Garden Guesthouse Located at St. Margaret's Bay P.O., Portland, Port Antonio.
Spring Garden Guesthouse
Jamaica
Port Antonio Portland n/a St. Margaret's Bay P.O., Portland
20% 4
18.2065233 -76.5362548
Spring Garden Guesthouse
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna