X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Spring Garden Guesthouse

St. Margaret's Bay P.O., Portland, Port Antonio, Jamajka

20%Hodnocení

  • 20%Hodnota za peníze
  • 20%Zabezpečení
  • 20%Umístění
  • 20%Zaměstnanci
  • 20%Atmosféra
  • 20%Čistota
  • 20%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Rádi bychom Vás přivítali v Bed & Breakfast Spring Garden, Eco-turistika ubytování ve východní části ostrova Jamajka. Jsme nachází přímo na opuštěné pláži, daleko od davů a ​​zdůraznila masového cestovního ruchu. Spring Garden se nachází v zálivu Sv. Markéty, Portland, bez jakýchkoliv pochybností nejvíce svěží a zelené Farní na Jamajce.
Provozujeme penzion ve stylu Ekoturistika, naše energie je 100% vyroben
podle solarpanels a windgenerator. V islandwide soutěži hotelů a penzionů v roce 1999 jsme získali tři ocenění, jedno pro úsporu energie, jeden pro ochranu životního prostředí a zvláštní ocenění od tehdejšího ministra energetiky, Robert Pickersgill, za vynikající výsledky.
Naše ceny jsou včetně snídaně. My sloužit světově proslulé káva Blue Mountain k snídani nebo čaj spolu s chlebem, máslem a domácí džemy jamajského. Kromě toho jsme sloužit buď vajíčka, palačinky, omelety, jamajský Ackee a saltfish, smažené plantejnů, toasty nebo kaše, v závislosti na dostupnosti!

Naše dvoulůžkové pokoje mají navíc jednu postel. Pokud je místnost je obsazena tři osoby, extraprice pro třetí osobu EUR 14, - za noc navíc k celkové ceny na potvrzení.
Pokud náš dvoulůžkový pokoj obsazen jednou osobou pouze, bude poskytnuta sleva ve výši 12, - za noc z celkové ceny na potvrzení.
Vezměte prosím na vědomí, že my přijímáme pouze platby v domě v hotovosti.

Pokud jste milovník nedotčené přírody, Portland je místo, kde má být, je to také nazývá jamajský srdce a duše ustoupit a má více ekoturistiky atrakcí než jakékoli jiné části ostrova. Existuje spousta vodopádů, četných hikingtrails a krásné pláže. Udělejte si výlet do Modrých hor, což je přírodní rezervace, kde byste mohli mít štěstí vidět ohrožené obří ovocný, největší motýl na severní polokouli. Port Antonio sám je klidné město, obklopené tyrkysové vody a zamlžených hor.

Nebo výlet na bambusovém voru dolů Rio Grande, Jamajka `s největší řeky.
Tato vzrušující výlet byl vynalezen slavný Errol Flynn pobavit své přátele a hosty na své soukromé útočiště Navy Island, který odděluje Port Antonio `s oddělenými přístavy. Somerset Falls jsou v blízkosti penzionu a může být dosaženo tím, vzrušující procházku podél pobřeží. Naše TourGuide Peter rádi tě tam vzít, on je také příručka v Somerset Falls.

Nakupovat můžete v zálivu svaté Markéty, nebo na trhu Musgrave v Port Antonio, který nabízí různé sekce pro zeleninu, ovoce, oblečení a vynikající místní řemeslné práce.

Máte-li jakékoli další otázky, můžete nás kontaktovat přímo prostřednictvím telefonu, (876) 3588727, nebo e-mailem:
info (at) jaro-garden.de

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Stolní hry
  • Snídaně v ceně
  • DVD


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Spring Garden Guesthouse Located at St. Margaret's Bay P.O., Portland, Port Antonio.
Spring Garden Guesthouse
Jamaica
Port Antonio Portland n/a St. Margaret's Bay P.O., Portland
20% 4
18.2065233 -76.5362548
Spring Garden Guesthouse
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna