X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Spring Garden Guesthouse

St. Margaret's Bay P.O., Portland, Port Antonio, Jamajka

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Rádi bychom vás přivítat na Spring Garden Bed and Breakfast, ekoturistickou ubytování ve východní části Jamajky. Jsme nachází přímo na opuštěné pláži, daleko od zdůrazňují davy masové turistiky. Spring Garden se nachází ve městě St. Margaret's Bay, Portland, bezesporu nejvíce svěží a zelené Farnost na Jamajce.
Provozujeme penzion ve stylu Ecotourism, naše energie je ze 100% vyrobeno
by solarpanels a windgenerator. V islandwide soutěži o hotelích a penzionech v roce 1999 jsme získali tři ocenění, jeden pro úspory energie, jeden pro ochranu životního prostředí a zvláštní ocenění od tehdejšího ministra energetiky, Roberta Pickersgill, za vynikající úspěch.
Naše ceny se zahrnují snídani. Sloužíme světově proslulé Blue Mountain Coffee na snídani nebo čaj spolu s chlebem, máslem a domácí jamajské džemy. Kromě toho jsme sloužit buď vejce, palačinky, omelety, jamajský Ackee a saltfish, smažené banány, toasty nebo kaši, v závislosti na dostupnosti!

Naše dvoulůžkové pokoje mají navíc jednu postel. V případě obsazení pokoje třemi osobami, extraprice pro třetí osobu je 14, - EUR za noc navíc k celkové ceně na potvrzení.
Pokud náš dvoulůžkový pokoj je obsazen pouze jedna osoba, bude poskytnuta sleva ve výši 12 EUR, - za noc z celkové ceny na potvrzení.
Vezměte prosím na vědomí, že my přijímáme pouze platby v domě v hotovosti.

Jste-li milovníky nedotčené přírody, Portland je místo, kde se, je to také volal Jamaica's srdce a duše ustoupit a má více ekoturistiky atrakcí, než jakékoli jiné části ostrova. Existuje spousta vodopádů, četné hikingtrails a krásné pláže. Udělejte si výlet do Blue Mountains, nature's rezerva, kde můžete mít štěstí vidět ohrožené obří ovocný, největší motýl na severní polokouli. Port Antonio sám je klidné město, obklopené tyrkysové vody a zamlžených hor.

Nebo výlet na bambusové sjíždět Rio Grande, Jamaica`s největší řeka.
Tato vzrušující výlet byl vynalezen slavného Errol Flynn pobavit své přátele a hosty na své soukromé útočiště Navy Island, který odděluje Port Antonio`s twin přístavy. Somerset Falls jsou blízko u penzionu a může být dosaženo tím, vzrušující procházku podél pobřeží. Naše TourGuide Peter bude rád, aby vás tam, on je také příručka v Somerset Falls.

Nakupování může být provedeno v St. Margaret's Bay, nebo na trhu Musgrave v Port Antonio, který nabízí různé profily pro zeleninu, ovoce, oblečení a vynikající místní řemeslné práce.

Máte-li jakékoli další otázky, můžete nás kontaktovat přímo telefonicky (876) 3588727, nebo e-mailem:
info (at) spring-garden.de

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Stolní hry
  • Snídaně v ceně
  • DVD


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Spring Garden Guesthouse Located at St. Margaret's Bay P.O., Portland, Port Antonio.
Spring Garden Guesthouse
Jamaica
Port Antonio Portland n/a St. Margaret's Bay P.O., Portland
0% 4
18.2065233 -76.5362548
Spring Garden Guesthouse
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna