X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Spring Garden Guesthouse

St. Margaret's Bay P.O., Portland, Port Antonio, Jamajka

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Rádi bychom Vás přivítat na Spring Garden Bed and Breakfast, ekoturistickou ubytování ve východní části Jamajky. Jsme nachází přímo na opuštěné pláži, daleko od zdůrazňující davy masové turistiky. Spring Garden se nachází ve městě St. Margaret's Bay, Portlandu, bezesporu nejvíce svěží a zelené farnost v Jamajce.
Provozujeme penzion ve stylu Ecotourism, naše energie je 100% vyrobeno
podle solarpanels a windgenerator. V islandwide soutěži o hotelích a penzionech v roce 1999 jsme získali tři ocenění, jednu pro zachování energie, jeden pro ochranu životního prostředí a zvláštní ocenění od tehdejšího ministra energetiky, Roberta Pickersgill, za vynikající úspěch.
Naše ceny jsou včetně snídaně. Sloužíme světoznámé Blue Mountain Káva k snídani nebo čaj spolu s chlebem, máslem a domácí jamajské džemy. Kromě toho jsme sloužit buď vejce, palačinky, omelety, jamajský Ackee a saltfish, smažené plantejnů, toasty nebo kaše, v závislosti na dostupnosti!

Naše dvoulůžkové pokoje mají navíc jednu postel. V případě, že obsazení pokoje třemi osobami je extraprice pro třetí osobu je 14, - EUR za noc navíc k celkové ceně na potvrzení.
Pokud je naše dvoulůžkový pokoj je obsazen pouze jednou osobou, bude poskytnuta sleva ve výši 12, - EUR za noc z celkové ceny na potvrzení.
Vezměte prosím na vědomí, že my přijímáme pouze platby v domě v hotovosti.

Pokud jste milovníky nedotčené přírody, Portland je místo, kde se, je to také volal Jamaica's srdce a duše ustoupit a má více ekoturistiky atrakcí, než jakékoliv jiné části ostrova. Existuje spousta vodopádů, četné hikingtrails a krásné pláže. Udělejte si výlet do Blue Mountains, je nature's rezerva, kde možná budete mít štěstí vidět ohrožené Giant ovocný, největší motýl na severní polokouli. Port Antonio sama o sobě je klidné město, obklopené tyrkysové vody a zamlžených hor.

Nebo výlet na bambusovém voru dolů Rio Grande, Jamaica`s největší řeka.
Tento vzrušující výlet byl vynalezen slavného Errol Flynn pro pobavení své přátele a hosty na své soukromé ustoupit Navy Island, která odděluje Port Antonio`s twin přístavy. Somerset Falls jsou blízko u penzionu a může být dosaženo tím, vzrušující procházku podél pobřeží. Náš TourGuide Peter bude rád, aby vás tam, on je také příručka v Somerset Falls.

Nakupování může být provedeno v St. Margaret's Bay nebo na trhu Musgrave v Port Antonio, které nabízí různé sekce pro zeleninu, ovoce, oblečení a vynikající místní řemeslné práce.

Máte-li jakékoli další otázky, můžete nás kontaktovat přímo telefonicky, (876) 3588727, nebo e-mailem:
info (at) spring-garden.de

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Stolní hry
  • Snídaně v ceně
  • DVD


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Spring Garden Guesthouse Located at St. Margaret's Bay P.O., Portland, Port Antonio.
Spring Garden Guesthouse
Jamaica
Port Antonio Portland n/a St. Margaret's Bay P.O., Portland
0% 4
18.2065233 -76.5362548
Spring Garden Guesthouse
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna