X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Soul Kitchen

Moika embankment 62 app 9, Petrohrad, Rusko

mapa a cestovní pokyny


98%Hodnocení

  • 95%Hodnota za peníze
  • 98%Zabezpečení
  • 99%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 97%Atmosféra
  • 98%Čistota
  • 98%Zařízení

Přeloženo: Google Od
Stanice metra "Admiralteyskaya ':
odbočte vpravo a jděte dva bloky do řeky Moika, když budete čelit řeku odbočit vpravo a jít do "červených" mostu. přes most a odbočit vpravo, procházka podél řeky až do vybudování 62, náš vchod je podle prvního balkónu (4. budově za mostem, levý břeh řeky), stiskněte jedno tlačítko a nezapomeňte zmínit, že jste " znovu jít do Soul Kitchen hostelu, pokud budete vyzváni.

Z letiště:
Take autobus do stanice metra "Moskevská", autobusy číslo 113, 213, nebo 13, pokud se chystáte z terminálu 2 a autobusu 39 je budete z terminálu 2, do stanice metra Sadovaya, při ukončení metro jít do Grivtsova lane, chodit rovně, dokud na konci ulice (cca 650 m), na Moika nalodění odbočte vpravo a náš vstup je po bance (jeden s krásným balkónem).

Autobusem

z autobusového nádraží se vlevo, jděte do Liteiniy vyhlídky, jet autobusem číslo 3 ve směru na Něvský vyhlídky (vpravo), jděte 9 zastávek do 'Malaya Morskaya "autobusové zastávky, jít stejným směrem, s autobusem až do ulice" Gorokhovaya " , odbočte vlevo a odbočte vpravo za mostem, procházka podél řeky až do vybudování 62, náš vchod je podle prvního balkónu (4. budov po levý straně řeky mostu), stiskněte jedno tlačítko a nezapomeňte zmínit, že budete Soul Kitchen hostelu, pokud budete vyzváni.Autem

Vezměte prosím na vědomí, že k dosažení hostel stavbu autem, musíte se obrátit na řeku Moika z Gorokhovaya ulice (jednosměrný provoz).

Taxíkem

Taxi jízdné se může lišit, závisí na čase, v noci jízdy od
letiště bude stát kolem 800 RUB a kolem 900 RUB na
den, když jdete od Moskovskiy vlakového nádraží je to asi 400 RUB

Buďte si vědomi soukromé taxi služby - i když říkají, že jsou na metr, nepoužívejte, protože se budou snažit ukrást vaše peníze, protože ruská taxi nepoužívejte metrů - ceny jsou pevné! Pokud použijete taxi kancelář uvnitř letiště diskutovat o cenu a vzít účtenku před zahájením jouney. Vyhněte nabídky taxikářů, i když mají společnosti odznak s nimi.
Nejlepší způsob, jak je objednat si taxi předem telefonicky, on-line, nebo nás kontaktovat.