X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Soul Kitchen

Moika embankment 62 app 9, Petrohrad, Rusko

mapa a cestovní pokyny


99%Hodnocení

  • 99%Hodnota za peníze
  • 99%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 99%Zaměstnanci
  • 99%Atmosféra
  • 98%Čistota
  • 99%Zařízení

Přeloženo: Google Od
Stanice metra "Admiralteyskaya ':
odbočte vpravo a jděte dva bloky do řeky Moika, když budete čelit řeku odbočit vpravo a jít do "červených" mostu. přes most a odbočit vpravo, procházka podél řeky až do vybudování 62, náš vchod je podle prvního balkónu (4. budově za mostem, levý břeh řeky), stiskněte jedno tlačítko a nezapomeňte zmínit, že jste " znovu jít do Soul Kitchen hostelu, pokud budete vyzváni.

Z letiště:
Take autobus do stanice metra "Moskevská", autobusy číslo 113, 213, nebo 13, pokud se chystáte z terminálu 2 a autobusu 39 je budete z terminálu 2, do stanice metra Sadovaya, při ukončení metro jít do Grivtsova lane, chodit rovně, dokud na konci ulice (cca 650 m), na Moika nalodění odbočte vpravo a náš vstup je po bance (jeden s krásným balkónem).

Autobusem

z autobusového nádraží se vlevo, jděte do Liteiniy vyhlídky, jet autobusem číslo 3 ve směru na Něvský vyhlídky (vpravo), jděte 9 zastávek do 'Malaya Morskaya "autobusové zastávky, jít stejným směrem, s autobusem až do ulice" Gorokhovaya " , odbočte vlevo a odbočte vpravo za mostem, procházka podél řeky až do vybudování 62, náš vchod je podle prvního balkónu (4. budov po levý straně řeky mostu), stiskněte jedno tlačítko a nezapomeňte zmínit, že budete Soul Kitchen hostelu, pokud budete vyzváni.Autem

Vezměte prosím na vědomí, že k dosažení hostel stavbu autem, musíte se obrátit na řeku Moika z Gorokhovaya ulice (jednosměrný provoz).

Taxíkem

Taxi jízdné se může lišit, závisí na čase, v noci jízdy od
letiště bude stát kolem 800 RUB a kolem 900 RUB na
den, když jdete od Moskovskiy vlakového nádraží je to asi 400 RUB

Buďte si vědomi soukromé taxi služby - i když říkají, že jsou na metr, nepoužívejte, protože se budou snažit ukrást vaše peníze, protože ruská taxi nepoužívejte metrů - ceny jsou pevné! Pokud použijete taxi kancelář uvnitř letiště diskutovat o cenu a vzít účtenku před zahájením jouney. Vyhněte nabídky taxikářů, i když mají společnosti odznak s nimi.
Nejlepší způsob, jak je objednat si taxi předem telefonicky, on-line, nebo nás kontaktovat.