X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Soph & Chris Northern Backpackers

Agias Theklas 12, Monastiraki, Atény, Řecko

mapa a cestovní pokyny


82%Hodnocení

  • 77%Hodnota za peníze
  • 83%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 87%Zaměstnanci
  • 81%Atmosféra
  • 76%Čistota
  • 73%Zařízení

Přeloženo: Google Chcete-li získat na Soph & Chris buď z letiště nebo přístavu Pireus nemůže být jednodušší:

- Z letiště chytit metro (modrá čára) přímo do Monastiraki - žádné změny potřeba! To trvá asi 40 minut.

- Z Pireus Port chytit zelenou linku přímo do Monastiraki - žádné změny potřeba! To trvá asi 20 minut.

Po příjezdu, sjezd na Monastiraki náměstí, jakmile jste na náměstí se otočit zády ke kopci Akropolis: uvidíte zmrzlinu obchod s názvem "Mattonella". Cross Ermou ulici a pěšky dolů podél Ermou St za pouhých pár metrů (asi 20 kroků!) - Jsme na druhém uličce na pravé straně: Agias Theklas.

Recepce je v počtu 10 - nebudete chybět žlutou a zelenou budovu! Naše nové pokoje jsou v počtu 12 - hned vedle Athenstyle!

Autobusem: Pokud přijedete pozdě v noci na letišti, chytit autobus na náměstí Syntagma (to trvá asi 20 minut v noci a běží 24 hodin denně) a pěšky podél Mitropoleos Street (10 minut) do Monastiraki náměstí. Budete vědět, že jste tam, když cítíte, dobré jídlo a chodit mezi Gyros (řecky kebab!). Jakmile jste na náměstí otočit zády k Acropolis Hill: uvidíte zmrzlinu obchod s názvem "Mattonella". Cross Ermou ulici a pěšky dolů podél Ermou st za pouhých pár metrů (asi 20 kroků!) Jsme na druhém uličce na pravé straně: Agias Theklas.

Recepce je v počtu 10 - nebudete chybět žlutou a zelenou budovu! Naše nové pokoje jsou v počtu 12 - hned vedle Athenstyle!

POZNÁMKA:. Hostel se nachází hned vedle dveří do slavného Athenstyle, na Agias Theklas 12 Check-in je na recepci, na Agias Theklas 10.