X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Soph & Chris Northern Backpackers

Agias Theklas 12, Monastiraki, Atény, Řecko

mapa a cestovní pokyny


81%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 95%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 75%Čistota
  • 70%Zařízení

Přeloženo: Google Chcete-li získat na Soph & Chris buď z letiště nebo přístavu Pireus nemůže být jednodušší:

- Z letiště chytit metro (modrá čára) přímo do Monastiraki - žádné změny potřeba! To trvá asi 40 minut.

- Z Pireus Port chytit zelenou linku přímo do Monastiraki - žádné změny potřeba! To trvá asi 20 minut.

Po příjezdu, sjezd na Monastiraki náměstí, jakmile jste na náměstí se otočit zády ke kopci Akropolis: uvidíte zmrzlinu obchod s názvem "Mattonella". Cross Ermou ulici a pěšky dolů podél Ermou St za pouhých pár metrů (asi 20 kroků!) - Jsme na druhém uličce na pravé straně: Agias Theklas.

Recepce je v počtu 10 - nebudete chybět žlutou a zelenou budovu! Naše nové pokoje jsou v počtu 12 - hned vedle Athenstyle!

Autobusem: Pokud přijedete pozdě v noci na letišti, chytit autobus na náměstí Syntagma (to trvá asi 20 minut v noci a běží 24 hodin denně) a pěšky podél Mitropoleos Street (10 minut) do Monastiraki náměstí. Budete vědět, že jste tam, když cítíte, dobré jídlo a chodit mezi Gyros (řecky kebab!). Jakmile jste na náměstí otočit zády k Acropolis Hill: uvidíte zmrzlinu obchod s názvem "Mattonella". Cross Ermou ulici a pěšky dolů podél Ermou st za pouhých pár metrů (asi 20 kroků!) Jsme na druhém uličce na pravé straně: Agias Theklas.

Recepce je v počtu 10 - nebudete chybět žlutou a zelenou budovu! Naše nové pokoje jsou v počtu 12 - hned vedle Athenstyle!

POZNÁMKA:. Hostel se nachází hned vedle dveří do slavného Athenstyle, na Agias Theklas 12 Check-in je na recepci, na Agias Theklas 10.