Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Smile Society

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 9.2
 • Zabezpečení 9.7
 • Umístění 9.1
 • Zaměstnanci 9.6
 • Atmosféra 8.8
 • Čistota 9.6
 • Zařízení 9.1

Umístění

130/3-4 Silom Soi 6, Silom Road, Bangkok

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Od mezinárodního letiště Suvarnabhumi (BKK): Existují 2 způsoby,

1) populární způsob je vzít na letiště železniční vlak + Skytrain (Cena je 45 bahtů + 28 bahtů na osobu). Provozní doba: 6 hodin do půlnoci. Na letiště Suvarnabhumi, jděte dolů k nádraží na B1 patře. Získejte token pro 45 bahtů z úřadu stroje / vstupenek. Tak se na nadzemní a vystupte na poslední zastávce, Phayathai Station. Procházka podél Interlink na příchozí BTS míří do Bearing stanici a koupit si jízdenku na 4 zastávky = 28 bahtů (vystoupit na Sala Daeng stanici, ale budete muset změnit na jinou Skytrain na stanici "Siam"). V Siam nádraží, jen chodit rovně přes platformu a dostat se na vlak opačným tohoto čísla na Talad Pu stanice. (*) Prosím, vystupte na Exit 2 Sala Daeng nádraží a jděte dolů po schodech. Procházka ve stejném směru jako provoz. Budete pěšky projít Silom Soi 1, Convent Road, CP budova, McDonald 24hod a Citibank (celkem cca. 100 metrů nebo 5 minut chůze). V Citibank, prosím, přejít ulici na druhou stranu Silom Road, kde je na rohu ulic Silom 6 "Standard Chartered Bank. Pouhých 15 metrů a odbočit vlevo na první křižovatce T. V ubytovně je jen na pravé straně.

2) Podle Taxi, prosím, požádejte řidiče, aby se na Silom Soi 6, Silom Road (u Bangkok křesťanské nemocnice), jsme asi 15 metrů od hlavní ulice. Budete míjet After Hours restaurace, Bussaba masáže a AOI japonské restauraci, pls pak zase na prvním T křižovatce, Smile Společnost je Thai-stylu budova na pravé straně.

Od letiště Don Muang (DMK)
1) Vezměte si taxi z letiště. To vás bude stát cca. THB 350. To bude trvat cca. 30 min. dosáhnout zde.

2) Autobusem č. 510 nebo 29 nebo z letiště autobusem AE-1 od DMK do Mochit * BTS stanice a pak chytit BTS na Silom Road (vystupte na stanici Saladaeng). * Na Mochit BTS skytrian, pls získat token pro 45 bahtů z úřadu stroje / vstupenek. Pak se na nadpis Skytrain k Bearing stanici a přepněte na Silom line na Siam nádraží (jen chodit rovně přes platformu a dostat se na vlak opak). Chytit Skytrain Silom řádek záhlaví Talad Pu nádraží a vystupte na druhé zastávce s názvem "Sala Daeng". Prosím, vystupte na Exit 2 a jděte dolů po schodech. Procházka ve stejném směru jako provoz. Budete pěšky projít Silom Soi 1, Convent Road, CP budova, McDonald 24hod a Citibank (celkem cca. 100 metrů nebo 5 minut chůze). V Citibank, prosím, přejít ulici na druhou stranu Silom Road, kde je na rohu ulic Silom 6 "Standard Chartered Bank." Jděte 15 metrů do Silom Soi 6 a zahněte doleva. V ubytovně je jen na pravé straně. to bude trvat cca. 1 hod při ceně THB 75-100.

Pro Taxi
ส ไมล์ โซ ไซ ตี้ อยู่ ที่ ถนน สีลม ซอย 6 ก่อน ถึง รพ. กรุงเทพคริสเตียน (เยื้อง ธ. กรุงเทพ สน ง ใหญ่) ปาก ซอย มี ธ. สแตนดาร์ด ชา ร์ เตอร์ ด และ ร้าน 7-11
เข้า มา ใน ซอย เพียง 20 เมตร สังเกตุแยกแรกทางซ้ายมือประมาณกลางซอย จะ ผ่าน ร้าน After Hours, ร้าน นวด Bussaba, ร้าน อาหาร อา โอ อิ อยู่ หัว มุม ให้ เลี้ยว ซ้าย ที่ แยก แรก นี้ จะ พบ ส ไมล์ โซ ไซ ตี้ ทาง ขวา มือ มี ศาลา ไทย อยู่ หน้า อาคาร สอบถาม เส้นทาง โทร 081 442 5800
 • Hodnota za peníze 9.2
 • Zabezpečení 9.7
 • Umístění 9.1
 • Zaměstnanci 9.6
 • Atmosféra 8.8
 • Čistota 9.6
 • Zařízení 9.1
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.