X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Smart Hyde Park View

16 Leinster Terrace W2 3EU?, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


76%Hodnocení

  • 75%Hodnota za peníze
  • 79%Zabezpečení
  • 86%Umístění
  • 79%Zaměstnanci
  • 70%Atmosféra
  • 72%Čistota
  • 71%Zařízení

Přeloženo: Google Mapa a instrukce

Letadlem
Z letiště Heathrow
Přes Heathrow Express
Přibližná doba jízdy: 35 minut
Podle značek uvnitř letiště najít Heathrow Express palubní platformy. Obsah Heathrow Express a zůstávají ve vlaku, až dosáhne nádraží Paddington. Ukončete Heathrow Express na nádraží Paddington a výstupní stanice na Praed Street. Otočte se vpravo a pokračujte rovně. Praed STREET stává Craven Road. Craven Road se CRAVEN HILL. CRAVEN HILL stává CRAVEN ZAHRADY. Na křižovatce Craven zahrad a Leinster Terasa, odbočit vlevo na Leinster terasa. Uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasa. Využijte vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU.

Prostřednictvím stanice londýnského metra
Přibližná doba jízdy: 1 hodina, 10 minut
Obsah Piccadilly linka vlak z terminálu 4 Earls Court stanice přepněte na sever lince District přes Edgware Road, nebo západ Circle Line přes Kings Cross. Vystoupíte Bayswater Station. Od Bayswater Station, odbočit vpravo na SILNIČNÍ Queensway. Na konci silnice Queensway, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester terasou a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte vlevo do Leinster terasa. Kráčí Leinster Terasa, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasa. Využijte vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Z letiště Gatwick
Gatwick Express vlak
Přibližná doba jízdy: 55 minut
Postupujte podle orientačních značek na Gatwick Express a jižní vlakem do Londýna Victoria. Ve vlaku a zůstat na palubě, dokud se nedostanete na nádraží Victoria. Přepnout na londýnské metro a lepenky linka Victoria vlak sever. Na Oxfort Circus změnu stanice na Central Line, západ. Vystupte na stanici Queensway. Když vyjdete z nádraží odbočte doprava do ROAD Queensway. Na konci silnice Queensway, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester terasou a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte vlevo do Leinster terasa. Kráčí Leinster Terasa, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasa. Využijte vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Gatwick Express trenér
Přibližná doba jízdy: 1 hodina, 40 minut
Postupujte podle orientačních značek na autobusové zastávky. Obsah National Express trenér služby do Londýna a zůstává na palubě, dokud se nedostanete Victoria Coach Station. Konec autobusového nádraží a podle značek na vlakového nádraží Victoria / stanice metra. Palubě směrem na západ Circle Line vlak směrem k High Street Kensington. Vystoupíte Bayswater Station. Od Bayswater Station, odbočit vpravo na SILNIČNÍ Queensway. Na konci silnice Queensway, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester terasou a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte vlevo do Leinster terasa. Kráčí Leinster Terasa, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasa. Využijte vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Z letiště Stansted
Přes Stansted jezdí expresní vlaky
Přibližná doba jízdy: 1 hodina, 15 minut
Postupujte podle orientačních značek na Stansted Express vlak. Ve vlaku a zůstat na palubě, dokud se nedostanete na nádraží Liverpool Street. Přepnout na londýnské metro a lepenky Central Line vlaku na západ Ruislip, Northolt, Ealing Broadway nebo White City. Vystoupíte na stanici Queesway. Ukončení nádraží, přecházet Queensway silnici a odbočit vpravo na SILNIČNÍ Queensway. Na konci silnice Queensway, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester terasou a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte vlevo do Leinster terasa. Kráčí Leinster Terasa, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasa. Využijte vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Přes Stansted Express trenér
Přibližná doba jízdy: 2 hodiny
Postupujte podle orientačních značek na Stansted autobusového nádraží. Obsah National Express London-svázal trenér a zůstanou na palubě, dokud se nedostanete London Victoria Coach Station. Konec autobusového nádraží a podle značek na vlakového nádraží Victoria / stanice metra. Palubě směrem na západ Circle Line vlak směrem k High Street Kensington. Vystoupíte Bayswater Station. Od Bayswater Station, odbočit vpravo na SILNIČNÍ Queensway. Na konci silnice Queensway, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester terasou a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte vlevo do Leinster terasa. Kráčí Leinster Terasa, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasa. Využijte vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Z letiště Luton
Přes Luton rychlík
Přibližná doba jízdy: 1 hodina
Když se dostanete na londýnské letiště Luton, chytit zdarma Luton letiště kyvadlovou dopravu ze zemí mimo terminálu na Bay 1. Tím se dostanete do stanice Luton Airport Parkway asi za 10 minut, kde si můžete chytit First Capital Connect vlak southbound do Londýna. Ve vlaku a zůstat na palubě, dokud se nedostanete London Kings Cross Station. Transfer na londýnské metro a lepenky západ Circle na železniční trati na High Street Kensington. Vystoupíte Bayswater Station. Od Bayswater Station, odbočit vpravo na SILNIČNÍ Queensway. Na konci silnice Queensway, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester terasou a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte vlevo do Leinster terasa. Kráčí Leinster Terasa, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasa. Využijte vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Přes Luton Express trenér
Přibližná doba jízdy: 1 hodina, 40 minut
Když se dostanete na londýnské letiště Luton, opusťte terminál a přejděte na autobusové zastávce. Obsah National Express London-svázal trenér a zůstanou na palubě, dokud se nedostanete London Victoria Coach Station. Konec autobusového nádraží a podle značek na vlakového nádraží Victoria / stanice metra. Palubě směrem na západ Circle Line vlak směrem k High Street Kensington. Vystoupíte Bayswater Station. Od Bayswater Station, odbočit vpravo na SILNIČNÍ Queensway. Na konci silnice Queensway, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester terasou a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte vlevo do Leinster terasa. Kráčí Leinster Terasa, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasa. Využijte vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

VLAKEM
Od nádraží Paddington
Prostřednictvím stanice londýnského metra
Přibližná doba jízdy: 25 minut
Obsah Circle linka vlak Westbound na High Street Kensington, nebo okres železniční trati směrem k Wimbledonu. Odejít na stanice metra Bayswater. Konec stanici na Queensway. Cross Queensway a na konci odbočit doleva na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester terasou a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte vlevo do Leinster terasa. Kráčí Leinster terasa, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasa. Využijte vchodu se nachází na terase 16 Leinster na pravé straně.

Na nohy
Přibližná doba jízdy: 25 minut
Konec stanici na Praed Ulice / Craven Road a odbočit vpravo. Procházka podél Craven Road, až se stane CRAVEN HILL ROAD a pokračovat tak, jak se CRAVEN HILL ZAHRADY. Pokračujte, dokud cesta končí na křižovatce s Leinster terasa. Odbočit vlevo na Leinster terase a uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasa. Využijte vchodu se nachází na terase 16 Leinster na levé straně.

Od londýnského nádraží Victoria
Prostřednictvím stanice londýnského metra
Přibližná doba jízdy: 20 minut
Palubě směrem na západ Circle Line vlak směrem k High Street Kensington. Konec vlaku na Bayswater Station. Od Bayswater Station, cross Queensway silnic a odbočte vpravo. Na konci silnice Queensway, odbočit doleva na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester terasou a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte vlevo do Leinster terasa. Kráčí Leinster Terasa, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasa. Využijte vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Od Liverpool Street Station
Prostřednictvím stanice londýnského metra
Přibližná doba jízdy: 20 minut
Obsah Central Line vlak směrem k západu, Ruislip Northoltu Ealing Broadway nebo White City. Vystoupit na stanici Queesway a vystoupit na Queensway Road. Ukončení stanice, přes Queensway silnic a vzít odbočte vpravo. t konec silnice Queensway, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester terasou a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte vlevo do Leinster terasa. Kráčí Leinster Terasa, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasa. Využijte vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Metrem
Central Line
Obsah Central Line vlak směrem k západu, Ruislip northolt nebo Ealing Broadway. Vystoupíte na stanici Queesway. Ukončení nádraží, přecházet Queensway silnici a odbočit vpravo na SILNIČNÍ Queensway. Na konci silnice Queensway, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester terasou a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte vlevo do Leinster terasa. Kráčí Leinster Terasa, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasa. Využijte vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Circle Line
Obsah kruhu na železniční trati směrem k High Street Kensington. Vystoupíte Bayswater Station. Od Bayswater Station, odbočit vpravo na SILNIČNÍ Queensway. Na konci silnice Queensway, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester terasou a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte vlevo do Leinster terasa. Kráčí Leinster Terasa, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasa. Využijte vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Okres linky
Z jihu (Wimbledon)
Představenstvo Okresní železniční trati směrem k Edgware Road. Vystoupíte na stanici Bayswater. Od Bayswater Station, odbočit vpravo na SILNIČNÍ Queensway. Na konci silnice Queensway, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester terasou a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte vlevo do Leinster terasa. Kráčí Leinster Terasa, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasa. Využijte vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Ze severu (Edgeware Road)
Obsah Linka Okres vlak směrem k Wimbledonu. Vystoupíte na stanici Bayswater. Od Bayswater Station, odbočit vpravo na SILNIČNÍ Queensway. Na konci silnice Queensway, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester terasou a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte vlevo do Leinster terasa. Kráčí Leinster Terasa, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasa. Využijte vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Autobusem
Z Piccadilly Circus
Regent Street / Jermyn Street stop Y
Přibližná doba jízdy: 35 minut
Palubě Route 94 Bus k Acton Green / vévoda Sussexu. Jezdit, až přijedete na zastávku Terasa Porchester a opuštění autobusu. Křížové ulici a odbočit vpravo, chůze po Bayswater Road s parkem na pravé straně. Projděte až uvidíte Leinster Terrace a odbočte vlevo do LeinsterTerrace. Projděte se po asi 200 m, dokud se nezobrazí Craven Gardens Hotel na pravé straně. Funkce Smart Hyde Park View je vchod je v Craven Gardens Hotel v 16 Leinster Terrace.

Od Oxford Circus
Oxford Circus zastavení RC
Přibližná doba jízdy: 25 minut
Obsah Route 94 autobusů na Acton Green / vévoda Sussexu NEBO Route 390 Autobus na Notting Hill Gate. Jezdit, až přijedete na zastávku Terasa Porchester a opuštění autobusu. Křížové ulici a odbočit vpravo, chůze po Bayswater Road s parkem na pravé straně. Projděte až uvidíte Leinster Terrace a odbočte vlevo do LeinsterTerrace. Projděte se po asi 200 m, dokud se nezobrazí Craven Gardens Hotel na pravé straně. Funkce Smart Hyde Park View je vchod je v Craven Gardens Hotel v 16 Leinster Terrace.

Z nádraží Victoria
Victoria Station Zastavit G
Přibližná doba jízdy: 25 minut
Palubě Route 148 Bus k Shepherds Bush. Jezdit, až přijedete na zastávku Terasa Porchester a opuštění autobusu. Křížové ulici a odbočit vpravo, chůze po Bayswater Road s parkem na pravé straně. Projděte až uvidíte Leinster Terrace a odbočte vlevo do LeinsterTerrace. Projděte se po asi 200 m, dokud se nezobrazí Craven Gardens Hotel na pravé straně. Funkce Smart Hyde Park View je vchod je v Craven Gardens Hotel v 16 Leinster Terrace.

Z nádraží Kings Cross
Kings Cross Zastavit R
Přibližná doba jízdy: 45 minut
Obsah trasy 390 Autobus na Notting Hill Gate. Jezdit, až přijedete na zastávku Terasa Porchester a opuštění autobusu. Křížové ulici a odbočit vpravo, chůze po Bayswater Road s parkem na pravé straně. Projděte až uvidíte Leinster Terrace a odbočte vlevo do LeinsterTerrace. Projděte se po asi 200 m, dokud se nezobrazí Craven Gardens Hotel na pravé straně. Funkce Smart Hyde Park View je vchod je v Craven Gardens Hotel v 16 Leinster Terrace.

Od Liverpool Street Station
Celková orientační doba jízdy: 1 hodina, 15 minut
1.. Liverpool Street Zastavit K
Přibližná doba jízdy: 25 minut
Palubě Route 344 k Clapham Junction Bus / St Johns Hill. Ukončete autobusu na Elephant & Castle nádraží staví V.

2.. Elephant & Castle stop V
Přibližná doba jízdy: 40 minut
Palubě Route 148 Bus k Shepherds Bush. Jezdit, až přijedete na zastávku Terasa Porchester a opuštění autobusu. Křížové ulici a odbočit vpravo, chůze po Bayswater Road s parkem na pravé straně. Projděte až uvidíte Leinster Terrace a odbočte vlevo do LeinsterTerrace. Projděte se po asi 200 m, dokud se nezobrazí Craven Gardens Hotel na pravé straně. Funkce Smart Hyde Park View je vchod je v Craven Gardens Hotel v 16 Leinster Terrace.