X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Smart Hyde Park View

16 Leinster Terrace W2 3EU?, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


80%Hodnocení

  • 78%Hodnota za peníze
  • 81%Zabezpečení
  • 88%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 76%Atmosféra
  • 79%Čistota
  • 72%Zařízení

Přeloženo: Google Mapa a instrukce

Letadlem
Z letiště Heathrow
Přes Heathrow Express
Přibližná doba jízdy: 35 minut
Podle značek v rámci letiště najít nástupní plošinu Heathrow Express. Board Heathrow Express a zůstávají ve vlaku, až se dosáhne nádraží Paddington. Ukončete Heathrow Express na nádraží Paddington a výstupní stanice na Praed Street. Otočte se vpravo a pokračujte rovně. Praed STREET stává Craven Road. Craven Road se CRAVEN HILL. CRAVEN HILL stává Craven Gardens. Na křižovatce Craven Gardens a Leinster Terasa, odbočit doleva na Leinster terasu. Uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU.

Přes londýnském metru
Přibližná doba jízdy: 1 hodina 10 minut
Board vlak Piccadilly linka z terminálu 4 na soud stanice Earls, změny na sever Okresní linky přes Edgware Road, nebo západ Circle linka přes Kings Cross. Vystoupit na Bayswater Station. Od Bayswater Station, odbočte vpravo na Queensway ROAD. Na konci Queensway Road, odbočit doleva na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze po Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Z letiště Gatwick
Přes Gatwick Express vlak
Přibližná doba jízdy: 55 minut
Postupujte podle orientačních značek na Gatwick Express nebo jižní vlakem do Londýna Victoria. Vlaku a zůstat na palubě, dokud se nedostanete na nádraží Victoria. Přepnout na londýnské metro a nastoupit do Victoria linky vlak na sever. Na Oxfort Circus změně stanice na střední linii, na západ. Vystupte na Queensway stanice. Po opuštění nádraží odbočit vpravo na Queensway ROAD. Na konci Queensway Road, odbočit doleva na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze po Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Přes Gatwick Express Coach
Přibližná doba jízdy: 1 hodina 40 minut
Postupujte podle orientačních značek na autobusové zastávce. Board trenér služba National Express do Londýna a zůstat na palubě, dokud se nedostanete Victoria Coach Station. Ukončete autobusového nádraží a podle značek na nádraží Victoria Vlakové nádraží / metra. Palubu západ Circle Line vlak směrem k ulici High Street Kensington. Vystoupit na Bayswater Station. Od Bayswater Station, odbočte vpravo na Queensway ROAD. Na konci Queensway Road, odbočit doleva na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze po Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Z letiště Stansted
Přes Stansted Express Train
Přibližná doba jízdy: 1 hodina 15 minut
Postupujte podle orientačních značek na vlak Stansted Express. Vlaku a zůstat na palubě, dokud se nedostanete na nádraží Liverpool Street. Přepnout na londýnské metro a nastoupit do vlaku Central Line směrem West Ruislip, Northoltu, Ealing Broadway nebo White City. Vystoupit na Queesway nádraží. Ukončení stanice, přes Queensway silnici a odbočit vpravo na Queensway ROAD. Na konci Queensway Road, odbočit doleva na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze po Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Přes Stansted Express Coach
Přibližná doba jízdy: 2 hodiny
Postupujte podle orientačních značek na autobusové nádraží Stansted. Představenstvo je National Express London-vázaný trenér a zůstávají na palubě, dokud se nedostanete London Victoria Coach Station. Ukončete autobusového nádraží a podle značek na nádraží Victoria Vlakové nádraží / metra. Palubu západ Circle Line vlak směrem k ulici High Street Kensington. Vystoupit na Bayswater Station. Od Bayswater Station, odbočte vpravo na Queensway ROAD. Na konci Queensway Road, odbočit doleva na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze po Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Z letiště Luton
Přes Luton Express Train
Přibližná doba jízdy: 1 hodina
Když se dostanete na letiště London Luton, chytit zdarma Luton letiště kyvadlovou dopravu z mimo terminálu na Bay 1. Tím se dostanete na Luton Airport Parkway nádraží asi za 10 minut, kde si můžete chytit vlak First Capital Connect na jih do Londýna. Vlaku a zůstat na palubě, dokud se nedostanete Cross Station London krále. Transfer na londýnské metro a rady na západ vlaku Circle linka na High Street Kensington. Vystoupit na Bayswater Station. Od Bayswater Station, odbočte vpravo na Queensway ROAD. Na konci Queensway Road, odbočit doleva na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze po Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Přes Luton Express Coach
Přibližná doba jízdy: 1 hodina 40 minut
Když se dostanete na letiště London Luton, opusťte terminál a přejděte na autobusové zastávce. Board National Express London-vázaný trenér a zůstávají na palubě, dokud se nedostanete London Victoria Coach Station. Ukončete autobusového nádraží a podle značek na nádraží Victoria Vlakové nádraží / metra. Palubu západ Circle Line vlak směrem k ulici High Street Kensington. Vystoupit na Bayswater Station. Od Bayswater Station, odbočte vpravo na Queensway ROAD. Na konci Queensway Road, odbočit doleva na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze po Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

VLAKEM
Od nádraží Paddington
Přes londýnském metru
Přibližná doba jízdy: 25 minut
Nastoupit do Circle Line vlak Westbound k High Street Kensington, nebo ve vlaku Okres linky k Wimbledonu. Odejít na stanici metra Bayswater. Konec stanici na Queensway. Kříž Queensway a na konci odbočte vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester terasou a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze po Leinster terasa, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace na pravé straně.

Na nohy
Přibližná doba jízdy: 25 minut
Konec stanici na Praed STREET / Craven Road a odbočit vpravo. Procházka podél Craven Road, až se stane CRAVEN HILL ROAD a pokračovat tak se stává Craven Hill Gardens. Pokračujte, dokud se silnice končí na křižovatce s Leinster terasou. Odbočit vlevo na Leinster terasou a uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace na levé straně.

Od londýnského nádraží Victoria
Přes londýnském metru
Přibližná doba jízdy: 20 minut
Palubu západ Circle Line vlak směrem k ulici High Street Kensington. Konec vlaku na Bayswater Station. Od Bayswater stanice, přes Queensway silnici a odbočit vpravo. Na konci Queensway Road, odbočit doleva na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze po Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Od Liverpool Street Station
Přes londýnském metru
Přibližná doba jízdy: 20 minut
Ve vlaku Central Line směrem k západu Ruislip, Northoltu, Ealing Broadway nebo White City. Vystoupit na Queesway nádraží a vystoupit na Queensway Road. Ukončení stanice, přes Queensway Road a vzít odbočit vpravo. t na konec Queensway Road, odbočit doleva na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze po Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Do podzemí
Central Line
Ve vlaku Central Line směrem k západu Ruislip, Northoltu nebo Ealing Broadway. Vystoupit na Queesway nádraží. Ukončení stanice, přes Queensway silnici a odbočit vpravo na Queensway ROAD. Na konci Queensway Road, odbočit doleva na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze po Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Circle linka
Nastoupit do Circle Line vlak směrem k ulici High Street Kensington. Vystoupit na Bayswater Station. Od Bayswater Station, odbočte vpravo na Queensway ROAD. Na konci Queensway Road, odbočit doleva na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze po Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

District linka
Z jihu (French Open)
Vlaku, Okres linky k Edgware Road. Vystoupit na stanici Bayswater. Od Bayswater Station, odbočte vpravo na Queensway ROAD. Na konci Queensway Road, odbočit doleva na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze po Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Od severu (Edgeware Road)
Vlaku, Okres linky k Wimbledonu. Vystoupit na stanici Bayswater. Od Bayswater Station, odbočte vpravo na Queensway ROAD. Na konci Queensway Road, odbočit doleva na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze po Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází v 16 Leinster Terrace, London W2 3EU na pravé straně.

Autobusem
Od Piccadilly Circus
Regent Street / Jermyn Street stop Y
Přibližná doba jízdy: 35 minut
Board Route 94 autobusů na Acton Green / vévoda Sussexu. Jezdit až přijedete k Porchester Terasa zastavit a opustit autobus. Křížové ulici a odbočit vpravo, chůze po Bayswater Road s parkem na vaší pravé straně. Projděte až uvidíte Leinster Terrace a odbočit vlevo na LeinsterTerrace. Projděte se po asi 200 metrů až uvidíte Craven Gardens Hotel na pravé straně. Smart Hyde Park View je vchod na Craven Gardens Hotel v 16 Leinster Terrace.

Od Oxford Circus
Oxford Circus Zastavit RC
Přibližná doba jízdy: 25 minut
Board Route 94 autobusů na Acton Green / vévoda Sussexu nebo Route 390. Bus k Notting Hill Gate. Jezdit až přijedete k Porchester Terasa zastavit a opustit autobus. Křížové ulici a odbočit vpravo, chůze po Bayswater Road s parkem na vaší pravé straně. Projděte až uvidíte Leinster Terrace a odbočit vlevo na LeinsterTerrace. Projděte se po asi 200 metrů až uvidíte Craven Gardens Hotel na pravé straně. Smart Hyde Park View je vchod na Craven Gardens Hotel 16 Leinster Terrace.

Z nádraží Victoria
Victoria Station Zastavit G
Přibližná doba jízdy: 25 minut
Board Route 148 Autobus na Shepherds Bush. Jezdit až přijedete k Porchester Terasa zastavit a opustit autobus. Křížové ulici a odbočit vpravo, chůze po Bayswater Road s parkem na vaší pravé straně. Projděte až uvidíte Leinster Terrace a odbočit vlevo na LeinsterTerrace. Projděte se po asi 200 metrů až uvidíte Craven Gardens Hotel na pravé straně. Smart Hyde Park View je vchod na Craven Gardens Hotel 16 Leinster Terrace.

Od nádraží Kings Cross
Kings Cross Zastavit R
Přibližná doba jízdy: 45 minut
Nastoupit na Route 390 Bus k Notting Hill Gate. Jezdit až přijedete k Porchester Terasa zastavit a opustit autobus. Křížové ulici a odbočit vpravo, chůze po Bayswater Road s parkem na vaší pravé straně. Projděte až uvidíte Leinster Terrace a odbočit vlevo na LeinsterTerrace. Projděte se po asi 200 metrů až uvidíte Craven Gardens Hotel na pravé straně. Smart Hyde Park View je vchod na Craven Gardens Hotel 16 Leinster Terrace.

Od Liverpool Street Station
Celková orientační doba cesty: 1 hodina 15 minut
1. Liverpool Street Zastavit K
Přibližná doba jízdy: 25 minut
Board Route 344 Autobus na Clapham Junction / St Johns Hill. Odejít z autobusu na Elephant & Castle stanici zastavení V.

2. Elephant & Castle Zastavit V
Přibližná doba jízdy: 40 minut
Board Route 148 Autobus na Shepherds Bush. Jezdit až přijedete k Porchester Terasa zastavit a opustit autobus. Křížové ulici a odbočit vpravo, chůze po Bayswater Road s parkem na vaší pravé straně. Projděte až uvidíte Leinster Terrace a odbočit vlevo na LeinsterTerrace. Projděte se po asi 200 metrů až uvidíte Craven Gardens Hotel na pravé straně. Smart Hyde Park View je vchod na Craven Gardens Hotel 16 Leinster Terrace.