Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Smart Hyde Park View Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 7.5
 • Zabezpečení 8.2
 • Umístění 8.6
 • Zaměstnanci 8.1
 • Atmosféra 7.1
 • Čistota 7.1
 • Zařízení 6.8

Umístění

16 Leinster Terrace W2 3EU

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Mapa a směry

Letadlem
Z letiště Heathrow
Přes Heathrow Express
Přibližná doba jízdy: 35 minut
Podle značek v rámci letiště najít nástupní plošinu Heathrow Express. Palubě Heathrow Express a zůstat ve vlaku až do dosažení nádraží Paddington. Ukončete Heathrow Express na nádraží Paddington a výstupní stanice na Praed ulici. Odbočit vpravo a pokračovat rovně. Praed STREET stává Craven Road. Craven Road stane CRAVEN HILL. CRAVEN HILL stává Craven Gardens. Na křižovatce Cravena zahrad a Leinster Terasa, odbočit vlevo na Leinster terasu. Uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází na 16 Leinster Terrace, Londýn W2 3EU.

Přes londýnské metro
Přibližná doba jízdy: 1 hodina, 10 minut
Board vlak Piccadilly linka z terminálu 4 Court stanice Earls, změňte na sever okresní lince přes Edgware Road, nebo západ Circle linky přes Kings Cross. Vystoupit na Bayswater Station. Od Bayswater nádraží, odbočit vpravo na Queensway silnici. Na konci Queensway Road, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze dolů Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází na 16 Leinster Terrace, Londýn W2 3EU na pravé straně.

Z letiště Gatwick
Přes Gatwick Express vlak
Přibližná doba jízdy: 55 minut
Postupujte podle orientačních značek na Gatwick Express nebo jižní vlakem do Londýna Victoria. Ve vlaku a zůstat na palubě, dokud se nedostanete nádraží Victoria. Přepněte do londýnského metra a nastoupit do Victoria čáry vlak sever. Na Oxfort Circus změně stanice do střední Line, westbound. Vystoupíte na Queensway stanici. Po opuštění stanice odbočit vpravo na Queensway silnici. Na konci Queensway Road, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze dolů Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází na 16 Leinster Terrace, Londýn W2 3EU na pravé straně.

Přes Gatwick Express trenér
Přibližná doba jízdy: 1 hodina, 40 minut
Sledujte orientační ukazatele pro autobusové zastávky. Board trenér služba National Express do Londýna a zůstat na palubě, dokud se nedostanete Victoria Coach Station. Ukončete autobusového nádraží a podle značek na nádraží Victoria Vlakové nádraží / Podzemní. Nastoupit do westbound Circle Line vlak směrem k ulici High Street Kensington. Vystoupit na Bayswater Station. Od Bayswater nádraží, odbočit vpravo na Queensway silnici. Na konci Queensway Road, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze dolů Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází na 16 Leinster Terrace, Londýn W2 3EU na pravé straně.

Z letiště Stansted
Přes Stansted Express Train
Přibližná doba jízdy: 1 hodina, 15 minut
Sledujte orientační známky pro vlak Stansted Express. Ve vlaku a zůstat na palubě, dokud se nedostanete na nádraží Liverpool Street. Přepněte do londýnského metra a nastoupit do vlaku Central Line směrem West Ruislip, Northolt, Ealing Broadway nebo White City. Vystoupit na Queesway nádraží. Ukončení stanice, přes Queensway Road a odbočit vpravo na Queensway silnici. Na konci Queensway Road, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze dolů Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází na 16 Leinster Terrace, Londýn W2 3EU na pravé straně.

Přes Stansted Express trenér
Přibližná doba jízdy: 2 hodiny
Postupujte podle orientačních značek na autobusové nádraží Stansted, Představenstvo a National Express London-vázaný trenér a zůstávají na palubě, dokud se nedostanete londýnské Victoria Coach Station. Ukončete autobusového nádraží a podle značek na nádraží Victoria Vlakové nádraží / Podzemní. Nastoupit do westbound Circle Line vlak směrem k ulici High Street Kensington. Vystoupit na Bayswater Station. Od Bayswater nádraží, odbočit vpravo na Queensway silnici. Na konci Queensway Road, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze dolů Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází na 16 Leinster Terrace, Londýn W2 3EU na pravé straně.

Od letiště Luton
Přes Luton Express Train
Přibližná doba jízdy: 1 hodina
Když se dostanete na londýnské letiště Luton, chytit bezplatnou Luton letiště kyvadlovou dopravu z mimo terminálu na Bay 1. To vás vezme na letiště Luton Parkway stanici asi za 10 minut, kde si můžete chytit vlak First Capital Connect na jih do Londýna. Ve vlaku a zůstat na palubě, dokud se nedostanete Cross Station Londýnského Kings. Transfer na londýnském metru a board westbound vlak Circle Line na ulici High Street Kensington. Vystoupit na Bayswater Station. Od Bayswater nádraží, odbočit vpravo na Queensway silnici. Na konci Queensway Road, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze dolů Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází na 16 Leinster Terrace, Londýn W2 3EU na pravé straně.

Přes Luton Express trenér
Přibližná doba jízdy: 1 hodina, 40 minut
Když se dostanete na londýnské letiště Luton, opusťte terminál a přejděte na autobusové zastávce. Představenstvo National Express London-vázaný trenér a zůstávají na palubě, dokud se nedostanete londýnské Victoria Coach Station. Ukončete autobusového nádraží a podle značek na nádraží Victoria Vlakové nádraží / Podzemní. Nastoupit do westbound Circle Line vlak směrem k ulici High Street Kensington. Vystoupit na Bayswater Station. Od Bayswater nádraží, odbočit vpravo na Queensway silnici. Na konci Queensway Road, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze dolů Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází na 16 Leinster Terrace, Londýn W2 3EU na pravé straně.

VLAKEM
Z nádraží Paddington
Přes londýnské metro
Přibližná doba jízdy: 25 minut
Nastoupit do Circle Line vlak směřující na západ směrem k ulici High Street Kensington, nebo ve vlaku District Line směrem k Wimbledonu. Odejít na Bayswater stanice metra. Konec stanici na Queensway. Kříž Queensway a na konci, odbočit doleva na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terasa a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze dolů Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází na 16 Leinster Terrace na pravé straně.

Pěšky
Přibližná doba jízdy: 25 minut
Konec stanici na Praed Ulice / Craven Road a odbočit vpravo. Procházka podél Craven Road, až se stane Craven Hill Road a pokračovat, jak to stane se Craven Hill Gardens. Pokračujte, dokud silnice končí na křižovatce s Leinster terasou. Odbočit doleva na Leinster Terrace a uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází na 16 Leinster Terrace na levé straně.

Z londýnského nádraží Victoria
Přes londýnské metro
Přibližná doba jízdy: 20 minut
Nastoupit do westbound Circle Line vlak směrem k ulici High Street Kensington. Odejít z vlaku na nádraží v Bayswater. Od Bayswater nádraží, přes Queensway Road a odbočit vpravo. Na konci Queensway Road, odbočit doleva na Bayswater Road, Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze dolů Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází na 16 Leinster Terrace, Londýn W2 3EU na pravé straně.

Od nádraží Liverpool Street
Přes londýnské metro
Přibližná doba jízdy: 20 minut
Ve vlaku Central Line směrem West Ruislip, Northolt, Ealing Broadway nebo White City. Vystoupit na Queesway nádraží a sestoupit do Queensway Road. Ukončení stanice, přes Queensway na silnicích a berou odbočit vpravo. t do konce Queensway Road, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze dolů Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází na 16 Leinster Terrace, Londýn W2 3EU na pravé straně.

Metrem
Central Line
Ve vlaku Central Line směrem West Ruislip, Northolt nebo Ealing Broadway. Vystoupit na Queesway nádraží. Ukončení stanice, přes Queensway Road a odbočit vpravo na Queensway silnici. Na konci Queensway Road, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze dolů Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází na 16 Leinster Terrace, Londýn W2 3EU na pravé straně.

Circle linka
Nastoupit do Circle vlakové trati směrem k ulici High Street Kensington. Vystoupit na Bayswater Station. Od Bayswater nádraží, odbočit vpravo na Queensway silnici. Na konci Queensway Road, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze dolů Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází na 16 Leinster Terrace, Londýn W2 3EU na pravé straně.

District Line
Z jihu (Wimbledon)
Ve vlaku District Line směrem k Edgware Road. Vystoupit ve stanici Bayswater. Od Bayswater nádraží, odbočit vpravo na Queensway silnici. Na konci Queensway Road, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze dolů Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází na 16 Leinster Terrace, Londýn W2 3EU na pravé straně.

Ze severu (Edgeware Road)
Ve vlaku District Line směrem k Wimbledonu. Vystoupit ve stanici Bayswater. Od Bayswater nádraží, odbočit vpravo na Queensway silnici. Na konci Queensway Road, odbočit vlevo na Bayswater Road. Jak budete chodit, podívejte se na čerpací stanici Shell na levé straně, na rohu Porchester Terrace a Bayswater Road. Na další křižovatce odbočte doleva na Leinster terasu. Chůze dolů Leinster Terrace, uvidíte Smart Hyde Park View na rohu Craven Hill Gardens a Leinster terasu. Použijte prosím hlavního vchodu se nachází na 16 Leinster Terrace, Londýn W2 3EU na pravé straně.

Autobusem
Od Piccadilly Circus
Regent Street / Jermyn Street stop Y
Přibližná doba jízdy: 35 minut
Představenstvo Route 94 autobusů směrem na Acton Green / vévody Sussexu. Ride, až přijedete do Porchester Terrace zastavit a opustit autobus. Křížové ulici a odbočit vpravo, chůzi dolů Bayswater Road s parkem na pravé straně. Projděte až uvidíte Leinster Terrace a odbočit vlevo na LeinsterTerrace. Projděte se po asi 200 metrů až uvidíte Craven Gardens Hotel na pravé straně. Smart Hyde Park View je vchod je na Craven Gardens Hotel v 16 Leinster Terrace,

Od Oxford Circus
Oxford Circus Zastavit RC
Přibližná doba jízdy: 25 minut
Představenstvo Route 94 autobusů směrem na Acton Green / vévody Sussexu nebo Route 390 Bus k Notting Hill Gate. Ride, až přijedete do Porchester Terrace zastavit a opustit autobus. Křížové ulici a odbočit vpravo, chůzi dolů Bayswater Road s parkem na pravé straně. Projděte až uvidíte Leinster Terrace a odbočit vlevo na LeinsterTerrace. Projděte se po asi 200 metrů až uvidíte Craven Gardens Hotel na pravé straně. Smart Hyde Park View je vchod je na Craven Gardens Hotel v 16 Leinster Terrace.

Z nádraží Victoria
Victoria Station Zastavit G
Přibližná doba jízdy: 25 minut
Představenstvo Route 148 autobusů směrem na Shepherds Bush. Ride, až přijedete do Porchester Terrace zastavit a opustit autobus. Křížové ulici a odbočit vpravo, chůzi dolů Bayswater Road s parkem na pravé straně. Projděte až uvidíte Leinster Terrace a odbočit vlevo na LeinsterTerrace. Projděte se po asi 200 metrů až uvidíte Craven Gardens Hotel na pravé straně. Smart Hyde Park View je vchod je na Craven Gardens Hotel v 16 Leinster Terrace.

Od Cross nádraží Kings
Kings Cross stop R
Přibližná doba jízdy: 45 minut
Palubě Route 390 autobus směrem Notting Hill Gate. Ride, až přijedete do Porchester Terrace zastavit a opustit autobus. Křížové ulici a odbočit vpravo, chůzi dolů Bayswater Road s parkem na pravé straně. Projděte až uvidíte Leinster Terrace a odbočit vlevo na LeinsterTerrace. Projděte se po asi 200 metrů až uvidíte Craven Gardens Hotel na pravé straně. Smart Hyde Park View je vchod je na Craven Gardens Hotel v 16 Leinster Terrace.

Od nádraží Liverpool Street
Celková přibližná doba cesty: 1 hodina, 15 minut
1. Liverpool Street Zastavit K
Přibližná doba jízdy: 25 minut
Představenstvo Route 344 autobusů směrem na Clapham Junction / St Johns Hill. Odejít z autobusu na Elephant & Castle Station stop V.

2. Elephant & Castle Zastavit V
Přibližná doba jízdy: 40 minut
Představenstvo Route 148 autobusů směrem na Shepherds Bush. Ride, až přijedete do Porchester Terrace zastavit a opustit autobus. Křížové ulici a odbočit vpravo, chůzi dolů Bayswater Road s parkem na pravé straně. Projděte až uvidíte Leinster Terrace a odbočit vlevo na LeinsterTerrace. Projděte se po asi 200 metrů až uvidíte Craven Gardens Hotel na pravé straně. Smart Hyde Park View je vchod je na Craven Gardens Hotel v 16 Leinster Terrace.
 • Hodnota za peníze 7.5
 • Zabezpečení 8.2
 • Umístění 8.6
 • Zaměstnanci 8.1
 • Atmosféra 7.1
 • Čistota 7.1
 • Zařízení 6.8
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×