X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Smart Hyde Park Inn

48 - 50 Inverness Terrace, Bayswater, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


69%Hodnocení

  • 69%Hodnota za peníze
  • 72%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 68%Zaměstnanci
  • 63%Atmosféra
  • 65%Čistota
  • 61%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Heathrow:
Přes podzemí:
Vezměte Piccadilly Line (tmavě modrá), aby soudu stanice Earls; změnit na sever District Line (tmavě zelenou) přes Edgware Road na Bayswater Station. Od Bayswater Station, přes silnici a jít dolů Inverness Place (jen na pravé straně Tesco Express); tam před vámi na křižovatce je Hyde Park Inn. Cesta trvá jednu minutu chůze od Bayswater Station.

Přes A2 Bus:
Chytit A2 Airbus od letiště Heathrow a vystupte na Queensway ve čtvrti Bayswater. Projděte si Queensway; mít první právo na Inverness Place a chodit na konci cesty, kde Hyde Park Inn se nachází. Cesta trvá jednu minutu chůze od Bayswater Station.

Prostřednictvím Heathrow Express:
Chytit vlak Heathrow Express na nádraží Paddington a změnit systém metra. Vezměte westbound Circle Line (žlutý) Bayswater Station. Od Bayswater Station, přes silnici a jít dolů Inverness místo; tam před vámi na křižovatce je Hyde Park Inn. Cesta trvá jednu minutu chůze od Bayswater Station.


Z letiště Gatwick:
Jeďte vlakem Gatwick Express na nádraží Victoria. Přejděte do podzemního systému a vzít westbound Circle Line (žlutý) Bayswater Station. Od Bayswater Station, přes silnici a jít dolů Inverness místo, tam před vámi na křižovatce je Hyde Park Inn. Cesta trvá jednu minutu chůze od Bayswater Station.

Od Waterloo Station:
Vezměte systém metra Jubilee Line (silver) na ulici Bond a změnit na západ Central Line (červená) a dále Queensway stanice. Od Queensway stanice, odbočte vlevo a pěšky dolů Bayswater Road; přes silnici a přijmout první vpravo do Inverness Place. Na konci cesty je Hyde Park Inn. Doba jízdy je vzdálená dvě minuty chůze od Queensway stanice.

Z nádraží Victoria:
Vezměte podzemní systém západ Circle Line (žlutý) Bayswater Station. Od Bayswater Station Přejdete silnici a pěšky dolů Inverness Place, se před vámi na křižovatce je Hyde Park Inn. Cesta trvá jednu minutu chůze od Bayswater Station.