X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Smart Hyde Park Inn

48 - 50 Inverness Terrace, Bayswater, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


72%Hodnocení

  • 73%Hodnota za peníze
  • 74%Zabezpečení
  • 88%Umístění
  • 74%Zaměstnanci
  • 64%Atmosféra
  • 66%Čistota
  • 63%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Heathrow:
Přes podzemí:
Vezměte Piccadilly Line (tmavě modrá), aby soudu stanice Earls; změnit na sever District Line (tmavě zelenou) přes Edgware Road na Bayswater Station. Od Bayswater Station, přes silnici a jít dolů Inverness Place (jen na pravé straně Tesco Express); tam před vámi na křižovatce je Hyde Park Inn. Cesta trvá jednu minutu chůze od Bayswater Station.

Přes A2 Bus:
Chytit A2 Airbus od letiště Heathrow a vystupte na Queensway ve čtvrti Bayswater. Projděte si Queensway; mít první právo na Inverness Place a chodit na konci cesty, kde Hyde Park Inn se nachází. Cesta trvá jednu minutu chůze od Bayswater Station.

Prostřednictvím Heathrow Express:
Chytit vlak Heathrow Express na nádraží Paddington a změnit systém metra. Vezměte westbound Circle Line (žlutý) Bayswater Station. Od Bayswater Station, přes silnici a jít dolů Inverness místo; tam před vámi na křižovatce je Hyde Park Inn. Cesta trvá jednu minutu chůze od Bayswater Station.


Z letiště Gatwick:
Jeďte vlakem Gatwick Express na nádraží Victoria. Přejděte do podzemního systému a vzít westbound Circle Line (žlutý) Bayswater Station. Od Bayswater Station, přes silnici a jít dolů Inverness místo, tam před vámi na křižovatce je Hyde Park Inn. Cesta trvá jednu minutu chůze od Bayswater Station.

Od Waterloo Station:
Vezměte systém metra Jubilee Line (silver) na ulici Bond a změnit na západ Central Line (červená) a dále Queensway stanice. Od Queensway stanice, odbočte vlevo a pěšky dolů Bayswater Road; přes silnici a přijmout první vpravo do Inverness Place. Na konci cesty je Hyde Park Inn. Doba jízdy je vzdálená dvě minuty chůze od Queensway stanice.

Z nádraží Victoria:
Vezměte podzemní systém západ Circle Line (žlutý) Bayswater Station. Od Bayswater Station Přejdete silnici a pěšky dolů Inverness Place, se před vámi na křižovatce je Hyde Park Inn. Cesta trvá jednu minutu chůze od Bayswater Station.