X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Smart Hyde Park Inn Hostel

48 - 50 Inverness Terrace, Bayswater, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


73%Hodnocení

  • 72%Hodnota za peníze
  • 76%Zabezpečení
  • 88%Umístění
  • 78%Zaměstnanci
  • 68%Atmosféra
  • 68%Čistota
  • 65%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Heathrow:
Přes Underground:
Vezměte Piccadilly linku (tmavě modrá), k soudu stanice Earls; změnit na sever District Line (tmavě zelená) přes Edgware Road do Bayswater Station. Od Bayswater nádraží, přes silnici a jít dolů Inverness Place (hned vpravo od Tesco Express); tam před vámi na křižovatce je Hyde Park Inn. Cesta trvá jednu minutu chůze od Bayswater Station.

Přes A2 Bus:
Chytit A2 Airbus z Heathrow a vystupte na Queensway v Bayswater. Procházka dolů Queensway; mít první právo na Inverness Place a jít až na konec cesty, kde Hyde Park Inn se nachází. Cesta trvá jednu minutu chůze od Bayswater Station.

Přes Heathrow Express:
Chytit vlak Heathrow Express na nádraží Paddington a změnit na podzemní systém. Vezměte westbound Circle Line (žlutý) pro Bayswater Station. Od Bayswater nádraží, přes silnici a jít dolů Inverness místě; tam před vámi na křižovatce je Hyde Park Inn. Cesta trvá jednu minutu chůze od Bayswater Station.


Z letiště Gatwick:
Jeďte vlakem Gatwick Express na Victoria Station. Změna do podzemního systému a přijmout westbound Circle Line (žlutý) pro Bayswater Station. Od Bayswater nádraží, přes silnici a jít dolů Inverness Place, tam před vámi na křižovatce je Hyde Park Inn. Cesta trvá jednu minutu chůze od Bayswater Station.

Od nádraží Waterloo:
Mít podzemní systém Jubilee Line (stříbrná) pro Bond Street a změnit na západ Central Line (červená) a dále Queensway Station. Od Queensway stanice, odbočte vlevo a pěšky dolů Bayswater Road; přes silnici a mít první vpravo do Inverness Place. Na konci cesty je Hyde Park Inn. Cesta trvá pěšky dvě minuty chůze od Queensway stanice.

Z nádraží Victoria:
Take podzemní systém na západ Circle Line (žlutá) do Bayswater Station. Od Bayswater Station přes silnici a jít dolů Inverness Place, tam před vámi na křižovatce je Hyde Park Inn. Cesta trvá jednu minutu chůze od Bayswater Station.