X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Si Gros

Tomas Gros 3, 5izq, San Sebastian, Španělsko

82%Hodnocení

  • 73%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 78%Atmosféra
  • 78%Čistota
  • 82%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Pokud hledáte pro uvolněné místo, kde si můžete nakopat nohy nahoru a opravdu vychutnat San Sebastian, toto je místo pro vás. Jakmile budete mít chuť k jídlu u Zurriola surf pláži centra města a starého města je pouhých 5 minut chůze od pryč, kde najdete nejlepší tapas španělských nebo "pintxos", jak je baskické jméno pro tapas. San Sebatian je také známý jako město s nejvíce barů na obyvatele v Evropě! Obrovské množství barů, hospod a klubů, zde je součástí zkušenosti s naším personálem připraveným, které vám pomohou najít to, co vaše hledáte.

Máme malé intimní místo, které se cítí více jako přítel, je dům než budovy plné cizích lidí. K dispozici je společenská místnost splnit kolegy cestovatele, 3 prostorné koupelny a velkou kuchyň, kde jste vítáni vařit pro sebe nebo jakýchkoli nových přátel, které jste provedli. Čistota je pro nás důležitá, takže si můžete vždy očekávat, že čerstvé listy, čisté koupelny a čistou kuchyň.

Běžná provozní doba recepce je od 9-22h, takže pokud chcete přijet buď před, nebo po těchto časech, musíte nám zaslat e-mail.

Podívejte se na je v 11 hodin

Surf lekce k dispozici.

Také, pokud se změní čas příjezdu, dejte nám prosím vědět.

brzy se uvidíme!
.

Hledat dostupnost


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Si Gros Located at Tomas Gros 3, 5izq, , San Sebastian.
Si Gros
Spain
San Sebastian 20002 Tomas Gros 3, 5izq,
82% 344
43.3213219 -1.9762516
Si Gros
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     6 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     4 lůžek Smíšené Ložnice     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     8 lůžek Smíšené Ložnice     6 lůžek Smíšené Ložnice     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc