X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Si Gros

Tomas Gros 3, 5izq, San Sebastian, Španělsko

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Pokud hledáte pro uvolněné místo, kde si můžete kopnout si nohy nahoru a opravdu vychutnat San Sebastian, je to pravé místo pro vás. Jakmile jste chuť k jídlu na Zurriola surfovat pláži na centrum města a staré město je krátké 5 minut chůze od od hotelu, kde najdete nejlepší tapas španělských nebo "pintxos", jak je baskické jméno pro tapas. San Sebatian je také známý jako město s největším počtem barů na obyvatele v Evropě! Obrovské množství barů, hospod a klubů je zde součástí zkušenosti s našimi pracovníky připraveni vám pomoci najít to, co vaše hledáte.

Máme malé intimní místo, které působí spíše jako přítel, S dům než budově plné cizinců. K dispozici je společenská místnost splnit kolegy cestovatele, 3 prostorné koupelny a velkou kuchyň, kde jste vítáni vařit pro sebe nebo jakékoli nové přátele, které jste provedli. Čistota je pro nás důležitá, takže můžete vždy očekávat, že čerstvé listy, čisté koupelny a čistou kuchyň.

Běžná provozní doba recepce je od 9-22h, takže pokud chcete přijet buď před nebo po těchto časech, musíte nám poslat e-mail.

Podívejte se na je v 11 hodin

Surf lekce k dispozici.

Také, pokud se mění doba příjezdu, dejte nám prosím vědět.

brzy se uvidíme!
,

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Půjčovna jízdních kol
  • Kavárna
  • Výtah
  • Přístup k internetu
  • Kuchyň
  • Prádelní zařízení
  • Trezor


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Si Gros Located at Tomas Gros 3, 5izq, , San Sebastian.
Si Gros
Spain
San Sebastian 20002 Tomas Gros 3, 5izq,
0% 345
43.3213219 -1.9762516
Si Gros
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     6 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     4 lůžek Smíšené Ložnice     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     8 lůžek Smíšené Ložnice     6 lůžek Smíšené Ložnice     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc