X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Shezan Hotel

Fariq Bin Omran, Doha, Qatar

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Mezi mnoha hotelů v Kataru Hotel Shezan v Doha je ten, který si zaslouží víc než jen pouhé zmínce. Ze všech hotelů v Doha, tento hotel je opravdu reprezentativní laskavé a okouzlující vlastnost na Blízkém východu lidí.
Blízký východ byl vždy přitahovala osadníky z celého světa. To je hlavně kvůli pracovním příležitostem přetékající země. Přírodní olej z Doha, hlavní město Kataru jedno z nejbohatších míst na Zemi. Nedávno, nicméně, to se stalo domovem pro některé z nejkrásnějších architektur na světě. Stejně jako zbytek Blízkého východu, stavba byla svědkem boom v Dauhá. Toto vedlo některé z největších hotelových řetězců otevřít obchod v Dauhá.
Elegance, luxus a vysokou úroveň komfortu je to, co můžete očekávat, že s ním být nakládáno, když dáš nahoru na Hotel Shezan v Dauhá v Kataru. Ubytování v hotelu Shezan v Dauhá je prostě vynikající a atmosféra je opravdu potěšující. Místo vyzařuje to nejlepší pohodlí. Kvalitní ubytování je dobře podporován vysoce kvalitní vybavení pokojů v hotelu Shezan v Dauhá v Kataru. Chcete-li potěšit hosty, hotel nabízí veškeré vybavení na místě a dobře vybavené pokoje. K vybavení hotelu nabízejí dobrou hodnotu za vaše peníze a nechat hosté odejdou na uspokojivé poznámky. Hotel Shezan v Doha má asi 60 jemně zařízené pokoje.
Nejvíce pečlivá péče a plánování a projektování složité šli do pokojů v hotelu. Pěkně zařízené pokoje nabízejí příjemný pobyt pro hosty. Pohodlí hostů je nejvyšší prioritou v hotelu, a to je to, co z něj činí jeden z jemně hotely ve městě Doha v Kataru. Základní vybavení pokojů v hotelu Shezan v Dauhá patří klimatizace zařízení, kabelovou TV a telefon. Pohodlí hostů je dále doplněn o strategické umístění hotelu Shezan v Dauhá
Všechny pokoje v hotelu jsou čisté, koupelny a WC je vždy čisté a dobře udržované. Kromě toho mohou hosté plně radost z jemné pole od hotelu Vybavení a služby na Shezan Hotel v Dauhá. Ubytování je vhodné pro cestující, kteří hledají přátelskou levné ubytování v Dauhá v Kataru.
Dobře vybavené pokoje a pěkné nabídka služeb v hotelu nechat bydlet v pohodlí v cenově rozsahu. S 24 hodinová pokojová služba a jemnou škálu vybavení pokojů v hotelu Shezan v Dauhá, mohou hosté strávit příjemné chvíle v Dohá v rámci omezeného rozpočtu.
Mezi hotelové vybavení a služby v hotelu Shezan v Dauhá zahrnují vše, co turista hledá dobré odpočinout od monotónního života chce. Perfektní pro cestující cestují přiměřené rozpočtu, Hotel Shezan v Dauhá má jemné jídelny uvnitř hotelového komplexu. Je ideálním místem pro podnikání, stejně jako turisty, hotelové vybavení a služby v hotelu Shezan v Dauhá je vysoce profesionální a dobře vybavené konferenční prostory.
Hotel nabízí také společenský sál, který lze použít pro pořádání obchodních obědy a jiné rodinné události. Mezi hotelové vybavení a služby v hotelu Shezan v Dauhá je krásně pěstěné parku přímo před budovou hotelu, který lze použít pro rodinné oslavy. Můžete si také vybrat lenošit v okolí v parku s nádhernou fontánou svědectví ložiska na vaše vzácné okamžiky s rodinou.
- Aby bylo možné pokračovat s vaší rezervaci požadujeme platnou kreditní kartu. Zbývající částka rezervace bude účtována předschválený a příjezdem na rezervaci od Travelmed Hotels Group. Pro neplatných kreditní karty obdržíte e-mailové oznámení. Požadujeme, aby svou odpověď a platné údaje o kreditní kartě do 3 pracovních dnů. Pokud nechcete poskytnout platné údaje o kreditní kartě do 3 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek.
Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud bude rezervace stornována do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1. noc pobytu. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné podívejte se bude mít za 1 noc zdarma.
Příjezd: 13:00
Odjezd: 11:00

Hledat dostupnost


Zařízení

  • 24 hodinová recepce
  • Klimatizace
  • Snídaně v ceně
  • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Shezan Hotel Located at Fariq Bin Omran, , Doha.
Shezan Hotel
Qatar
Doha Po Box 5616 Fariq Bin Omran
0% 0
25.3033338 51.4990568
Shezan Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc