X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Shangri-Lagos Hostel

Travessa Gil Vicente 15, Lagos, Portugalsko

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 81%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 83%Zařízení

Přeloženo: Google Podívejte se prosím na nás v Google maps první a tisknout mapu.

Jízda z letiště Faro do Lagos
Vezměte EN 125 směrem Portimo / Lagos. Po asi 6 km sjeďte označené A 22 pro Lisboa / Portimo / Albufeira zůstat na 22 asi 80 km, až uvidíte znamení pro Lagos. Dávejte pozor, aby se na výstup označený Lagos Este, sjezd přímo po čerpací stanice Lagos. Postupujte podle značek na Lagos a dostanete rotační. Vezměte skončil na rotační celkem čerpací stanice a pokračovat, dokud neuvidíte druhá rotační s velkou černou kouli a odbočit doleva dolů větrném kopci. V dolní části se doleva a uvidíte obrovské auto parkoviště, parku a projít se po starých městských hradeb. Tam by měla být CAF před vámi, pak odbočte doleva a uvidíte, kadeřnictví salon a jsme těsně po něm, číslo dveří 15.
Jízda z Lisabonu
Vezměte A2 (dálnice) a Algarve a postupujte Portimo / Lagos směr na A22. Po Portimo pokračovat do Lagosu na stejném A22.
Postupujte tak dlouho, dokud se nedostanete na druhou existovat Lagos (Vila do Bispo). Tento výstup je přímo po čerpací stanice Lagos. Postupujte podle značek na Lagos.
Po výjezdu a pokračovat rovně, až se dostanete na druhou rotační. Vezměte skončil na rotační celkem čerpací stanice a pokračovat, dokud neuvidíte druhá rotační s velkou černou kouli a odbočit doleva dolů větrném kopci. V dolní části se doleva a uvidíte obrovské prašné parkoviště naproti parku. Park se a projít se po starých městských hradeb.
Tam by měla být CAF před vámi, pak odbočte doleva a uvidíte, kadeřnictví salon a jsme těsně po něm, číslo dveří 15.
Good Luck.

Vlak:

Jděte směrem k přístavu, směrem k pěší visutý most. Přejděte přes most a odbočit vlevo na hlavní avenue Avenida dos Descobrimentos. Přejdeme silnici a jít dál kolem taxi a parkoviště, dokud se nedostanete na náměstí prAA do Infante, který má velkou bronzovou sochu. NEZAPÍNAT na první náměstí .... dál! Odbočit vpravo do náměstí u kostela a chodit dopředu směrem k restauraci zvané Cervejaria Dois Irmaos, dokud je na pravé straně. Projděte rovně po ulici vedle thajské restauraci dokud se nedostanete na snack bar na levé straně. Z snack bar, přejet ulici směrem na ulici vlevo a vezměte přechodu pro chodce Rua Lanarote de Freitas. Pokračujte po ulici a uvidíte tři Monkeys panel na pravé straně. Pokračuj až kolem Garagem až uvidíte malý obchod s kávou Gelly panel na levé straně. Obraťte se přímo na Travessa Gil Vincente, kolem kadeřnictví vpravo a jsme těsně po něm, číslo dveří 15.

Autobus:

Jděte rovně směrem k hlavním Descobrimentos avenue Avenida dos která vede podél řeky. Obraťte se přímo na cestu a jít dál kolem taxi a parkoviště, dokud se nedostanete na náměstí prAA do Infante, který má velkou bronzovou sochu. NEZAPÍNAT na první náměstí .... dál! Odbočit vpravo do náměstí u kostela a chodit dopředu směrem k restauraci zvané Cervejaria Dois Irmaos, dokud je na pravé straně. Projděte rovně po ulici vedle thajské restaurace dokud se nedostanete na snack bar na levé straně. Z snack bar, přejet ulici směrem na ulici vlevo a vezměte přechodu pro chodce Rua Lanarote de Freitas. Pokračujte po ulici a uvidíte tři Monkeys panel na pravé straně. Pokračuj až kolem Garagem až uvidíte malý obchod s kávou Gelly panel na levé straně. Obraťte se přímo na Travessa Gil Vincente, kolem kadeřnictví vpravo a jsme těsně po něm, číslo dveří 15.

Shangri-Lagos
Travessa Gil Vicente 158600-638 Lagos, Portugalsko