X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Seven Hostel

Via Iommella Grande, Sant'Agnello, Sorrento, Itálie

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 77%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 86%Atmosféra
  • 89%Čistota
  • 89%Zařízení

Přeloženo: Google VLAKEM
To trvá asi jednu hodinu od neapolské náměstí Piazza Garibaldi "nebo" Stazione Centrale "dosáhnout Sant'agnello (jedna zastávka před Sorrento).
Chytit místní vlak najdete na spodní patro stanice a podívejte se na lince Neapol - Sorrento (směr k Sorrento). Poté, co v Sant'Agnello (Poznámka: 1 zastávka před Sorrento), výstup z vlaku, učinit kroky dolů na stanici a odbočte doleva, na konci odbočte doleva, podjedete most vlaku, předčí fontánu v malém čtverci a udržet na procházky do hotelu Alpha a na křižovatce odbočte vpravo.
Po 200 metrech uvidíte kostel a hostel je vedle ní.

AUTEM
Jakékoliv směru vám přicházejí z, vzít A3 Napoli - Salerno.
Sledovat trasu Salerno / Reggio Calabria - Penisola Sorrentina pokud Castellammare di Stabia výstupu. Jeďte po SS 145 a projít Vico Equense, Meta di Sorrento, Piano di Sorrento, pokud jde S. Agnello. Rovně se na třetí odbočce vpravo, je "Viale dei Pini". Surpass fontánu a jít rovnou na té cestě a přijmout první vpravo (přes Paola Zancani). Pár metrů a najdete 7 Hostel na pravé straně.


Z letiště
Od Neapole Capodichino letiště, jen kousek od sjezdu z příjezdu, autobusem (CURRERI Viaggi autobus) směr Sorrento a zeptejte se řidič zastavit v Sant 'Agnello prostoru.