X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Sarajevo 4U Apartment

Gradačačka 92, Sarajevo, Bosna a Hercegovina

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Vlastnost může být dosaženo ve všech prostředcích veřejné dopravy.
Trolejbusy a autobusové stanice jsou do 3 minut chůze, které vás v jakékoli části Sarajeva během 15 minut pro .80EUR.

Chcete-li získat do našeho bytu od vlakového nebo autobusového nádraží si můžete vzít na tramvaj č 4. tramvaj stanice se nachází v přední části vlakového / autobusového nádraží. Cena vstupenky je 1, 60 BAM (0.80EUR) na osobu. Vzdálenost od Sarajevo vlakového a autobusového nádraží na 4U apartmánu Sarajevo je jen 2 km, a to trvá asi 8 minut, aby se tam dostat. Ty by měly vystoupit na tramvaj číslo 04 (každý řádek, který pohání k Ilidža) a hop ven na stanici Čengić Vila, 7. stanice. Navigace by měla být Bosmal budovy (byt je vedle ní), která je 100m od Cengic Vila nádraží a zcela viditelné. Když přijde na Bosmal budovy, náš byt se nachází vedle budova vpravo (přeskočení teplárenské společnosti). Můžeme čekat na vás před Bosmal budovy.

Můžete také využít taxi transfer z vlakového / autobusového nádraží za cenu přibližné 7 BAM (3.5EUR), nebo nás můžete jednoduše požádat o organizovanou dopravu!

Z letiště Sarajevo, můžete si vzít taxi, stojí 15EUR, nebo můžeme zorganizovat mnohem levnější trasport. Bohužel, není veřejná doprava z letiště Sarajevo.

Od východu Sarajevo nádraží:
Vezměte autobusem číslo 31e (Vijećnica - Dobrinja) od autobusové zastávky v okolí 200 metrů od hlavního nádraží, a výstupu na Cengic Vila stanici. Navigace by měla být Bosmal budovy (byt je vedle ní), která je 100m od Cengic Vila nádraží a zcela viditelné. Když přijde na Bosmal budovy, náš byt se nachází vedle budova vpravo (přeskočení teplárenské společnosti). Můžeme čekat na vás před Bosmal budovy.