X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Santa Claus

Strada Arco San Pietro, 4, Bari, Itálie

61%Hodnocení

 • 68%Hodnota za peníze
 • 68%Zabezpečení
 • 68%Umístění
 • 44%Zaměstnanci
 • 60%Atmosféra
 • 76%Čistota
 • 40%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Nejnovější nejvíce Central Hostel apartmány pro cestovatele s omezeným rozpočtem!
V půvabné Starém Městě před trajekty terminálu!
Doprava na letiště, domácí kino snídaní!

3 oddělené struktury v půvabné staré město od pouhých 24,90 euro za pokoj!

Santa Claus je větší novinkou v typických struktur anglosaské hostelu, nájem bytu a nocleh se snídaní v Evropě. Tato struktura byla navržena se záměrem vytvořit putovní ubytování. Naši hosté v závislosti na potřebách a zvyklostech mají způsob, jak být schopen zůstat ve více samostatných struktur, aby se zajistilo, volný den a noční prohlídka v půvabné starobylé město.
Také, ne příliš daleko od nás, můžete obdivovat umění našich rybářů. Každé ráno vytáhnout své malé lodě v přístavu (po trávit hodiny a hodiny na moři v noci) a čisticí prostředky, které jsme jim dali na Jaderské moře. Naši návštěvníci nebudou chybět ani v době čištění a nákup čerstvých mořských plodů, který jen tady v Bari, v celkové bezpečnosti, lze jíst syrové nebo vařené, a které jsou symboly hrdosti a hospodářský rozvoj a územní integritu našeho město.
Při příjezdu do Bari, aby se Santa Claus, můžete prolézt po schodech, nebo si můžete zvolit cestu podél stěn, tzv. "Muraglia". Uvnitř těchto zdí je uzavřen na Starém Městě, nejvíce ústředním bodem, ve kterém stojí větší část aktivního podnikání, dávné tradice, muzeum, kostely, bary, kluby, disko, sushi bar, restaurace typické pro danou oblast. Z hradeb jste mohli vidět krásu jedné z nejdelších promenád v Itálii. A moře, ve městě Bari, a pro jeho obyvatele má dlouhou tradici, vzpomínky a to je hlavním zdrojem obživy pro většinu rodin Starého Města.
Santa Claus je pouze sugestivní a nejlevnější ubytování v této oblasti, která se nachází jen v přední části města Port (trajekty a výletní lodi), na 4 minuty od vlakového nádraží (městským autobusem číslo 20 /) a 15 minut od letiště (podle měst autobus číslo 16).
Stačí sledovat up-vrch Strada Porto Nuovo před Port Exit a dostanete se na Piazza San Pietro a pak vyhledat malém oblouku, tzv. Arco San Pietro vedle Caffe.Follow jinak schodech před Port Exit a pak budete rovnou dostanete Arco San Pietro n. 4.
Nezapomeňte nám zavolejte a my vás vyzvednout na naší soukromé raketoplánu!

Santa Claus se skládá ze tří staveb, uvnitř hlavní a typické klenby starobylé město, každý z nich zatím jen pár metrů od druhých.

První z nich je Don Vito Trulli, před Svatého Petra Arch, Arco San Pietro 4, postavený po typickém architektonickém struktury Trulli v Alberobello, který nabízí "Sleep & Go" řešení pro cestovatele s omezeným rozpočtem, navrhuje pro každého v nouzi ubytování a snídaně, možnost využívat službu. Noc tady jde nahoru od 24,90 EUR včetně snídaně. Don Vito Trulli nepopírá nikomu příležitost osvěžit a relaxovat kdykoli. Můžete si ji nechat proklouznout. Don Vito Trulli budete mít také bezplatné připojení na internet.

Druhá konstrukce je Freddy dům, před krále Tancredi Arch, tzv., ve jménu Freddieho Mercuryho, vůdce skupiny Queen, že dvacet pěti lety v Bari hrál v PetruzzelliTheatre, jeden z nejvýznamnějších divadel v Itálii. V Freddy domě najdete Superior 4 noclehárně s vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastní koupelnou, Imperial byt pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro pět dospělých osob s vlastní koupelnu.Všechny pokojů a apartmány v domě Freddy mají vlastní koupelnu, lednici, klimatizaci, plazmovou TV, domácí cinema.A noc v se zvedne z 21,90 EUR včetně snídaně.

Třetí struktura je Bohemian Rhapsody, před Swebian Arch.
Bohemian Rhapsody je struktura rozmístěny v centru města v těsné blízkosti zbrusu nového divadla Petruzzelli, Niccolo Piccinni divadlo, nákupní centrum města Bari, Corso Vittorio Emanuele.
Bari je jednou z perel Jadranu, bohaté na historii, kulturu a tradice. Naše mezníky jsou: pláž, hezké počasí, příjemné město plné laskavosti a teplo a nádherné středomořské kuchyně od středověkých počátků a architektonický styl, jako je Apulijské románský, závidět i zbytek světa v Bohemian Rhapsody najdete! Superior 4 lůžkový koleji s vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastním sociálním zařízením, Imperial byt pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, apartmán Imperial fo pět dospělých s vlastním koupelnu.Všechny pokojích a apartmánech v Bohemian Rhapsody se vlastní koupelna, lednička, klimatizace, plazmová TV, domácí kino.
Všechny ceny jsou uvedeny včetně snídaně.
Děti do 6 let zdarma.
Přijďte se k nám!
Bude evokující a zajímavé!

Vezměte prosím na vědomí, že předautorizaci kreditní karty, aby přijala svou rezervaci. pokud vaše kreditní karta bude neplatné či s nedostatečným fondu, budeme vás požádat, abyste nám poskytli jinou. Pokud tak neučiníte, vyhrazujeme si právo zrušit svou rezervaci.

Příjezd politiky: od 10,30 do 13,00 a od 15,00 do 22,00 hodin.
Prosím, respektujte naši kontrolu v politice, pokud máte v úmyslu přijet později prosím sdělte nám.
Podívejte se na 11,00.

Strada Arco San Pietro 4
70122 Bari, Itálie
V přední části trajekty a výletní lodi

Hledat dostupnost

 • Poslední recenze

  Přeloženo: Google
  že zruší svou rezervaci, a když jsem šel tam, aby 1,50 euro náhrady byla uzavřena a nikdo. Místo je však velmi obtížné najít ve střední části starého města, bez známek a při příjezdu se budete muset obrátit na někoho, kdo přijde a otevřený k vám, a aby check-in.
  Více
   Anonymní, Španělsko, Muž, 41+
 • Zobrazit všechny recenze »

Zařízení

 • Klimatizace
 • Snídaně v ceně
 • Zdarma mapy měst
 • Společenská místnost
 • Ručníky v ceně


Politiky

 • Nekuřácký


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Santa Claus Located at Strada Arco San Pietro, 4, , Bari.
Santa Claus
Italy
Bari 70122 Strada Arco San Pietro, 4
61% 150
41.1319083 16.8697233
Santa Claus
    Pokoje jsou k dispozici     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 6 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 6 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 8 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc