X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Santa Claus

Strada Arco San Pietro, 4, Bari, Itálie

51%Hodnocení

 • 55%Hodnota za peníze
 • 55%Zabezpečení
 • 50%Umístění
 • 35%Zaměstnanci
 • 55%Atmosféra
 • 70%Čistota
 • 40%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Nejnovější nejvíce Central Hostel apartmány pro cestovatele s omezeným rozpočtem!
V půvabné Starém Městě před Ferries terminálu!
Kyvadlová doprava z letiště, domácí kino se snídaní!

3 oddělené struktury v půvabné staré město z jediného 24,90 EUR za pokoj!

Santa Claus je větší novinkou v typických struktur anglosaské hostelu, ploché pronájem a nocleh se snídaní v Evropě. Tato struktura byla navržena se záměrem vytvořit putovní ubytování. Naši hosté v závislosti na potřebách a zvycích mají způsob, jak budou moci zůstat ve více detašovaných struktur, aby bylo zajištěno, volný den a noční prohlídka v půvabné starobylé město.
Také, ne příliš daleko od nás, můžete obdivovat umění našich rybářů. Každé ráno vytáhnout své malé lodě v přístavu (poté, co strávil hodiny a hodiny na moři v noci) a čisticí prostředky, které jsme jim dali na Jaderské moře. Naši návštěvníci budou rovněž přítomni v době čištění a na nákup čerstvých mořských ryb, který jen tady v Bari, v naprostém bezpečí, mohou být konzumovány syrové nebo vařené, a které jsou symboly hrdosti a hospodářského rozvoje a územní celistvosti našeho město.
Při příjezdu do Bari, který přijde Santa Claus, můžete prolézt schody, nebo si můžete zvolit cestu podél stěn, takzvaný "Muraglia". Uvnitř těchto zdí je uzavřena na Starém Městě, nejvíce ústředním bodem, ve kterém stojí z velké části aktivní činnosti, dávných tradic, muzea, kostely, bary, kluby, diskotéky, sushi bar, restaurace jsou typické pro danou oblast. Z hradeb jste mohli vidět krásu jedné z nejdelších promenád v Itálii. A moře, ve městě Bari, a pro jeho obyvatele má dlouhou tradici, vzpomínky a je hlavním zdrojem obživy pro většinu rodin Starého Města.
Santa Claus je pouze sugestivní a nejlevnější ubytování v této oblasti, která se nachází přímo v přední části města Port (trajekty a výletní terminálu), na 4 minuty od vlakového nádraží (městským autobusem číslo 20 /) a 15 minut od letiště (Urban Autobus číslo 16).
Stačí sledovat do kopce s názvem Strada Porto Nuovo v přední části Port Exit a dostanete se na náměstí Piazza San Pietro a pak vyhledat malý oblouk, s názvem Arco San Pietro vedle Caffe.Follow jinak schodech před Port Odejít a poté budete rovně dostanete Arco San Pietro n. 4.
Nezapomeňte nám zavolat a my vás vyzvednout u našeho soukromého raketoplánu!

Santa Claus se skládá ze tří staveb, uvnitř hlavní a typické oblouku starobylého města, každý z nich zatím jen pár metrů od ostatních.

První z nich je Don Vito Trulli, v přední části Svatý Petr oblouk, Arco San Pietro 4, postavený v typickém architektonickém struktury Trulli v Alberobello, že "Sleep & Go" nabízí řešení pro cestovatele s omezeným rozpočtem, navrhuje pro každého v případě potřeby ubytování a snídaně, možnost využít služby. Noc tady zvedne z 24,90 EUR včetně snídaně. Don Vito Trulli nepopírá nikomu příležitost osvěžit a relaxovat kdykoli. Můžete si ji nechat proklouznout. Don Vito Trulli budete mít také bezplatné připojení na internet.

Druhá struktura je Freddy dům, před krále Tancredi Arch, tzv, ve jménu Freddieho Mercuryho, vůdce královna, která před dvaceti pěti lety Bari hrál v PetruzzelliTheatre, jeden z nejvýznamnějších divadel v Itálii. V Freddy domě najdete Superior 4 lůžka koleji s vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastní koupelnou, Imperial apartmán pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro pět dospělých osob s vlastním bathroom.All pokojů a apartmány v Freddy domě mají vlastní koupelnu, lednici, klimatizaci, plazmovou TV, domácí cinema.A noc v zvedne z 21,90 eur snídaně v ceně.

Třetí struktura je Bohemian Rhapsody, před Swebian Arch.
Bohemian Rhapsody je struktura rozmístěny v centru města v blízkosti zbrusu nového divadla Petruzzelli Niccolo Piccinni divadla, nákupní centra města Bari, Corso Vittorio Emanuele.
Bari je jednou z perel Jadranu, bohaté na historii, kulturu a tradice. Naše milníky jsou: pláž, hezké počasí, příjemné město plné laskavosti a vřelosti a nádherné středomořské kuchyně od středověkých počátků, a architektonického stylu, jako je Apulie románské, závidět zbytek světa v Bohemian Rhapsody najdete Superior 4 lůžkový koleji s vlastní koupelnou, Superior dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou, Imperial apartmán pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial Apartment fo pět dospělých s vlastním bathroom.All pokojích a apartmánech v Bohemian Rhapsody mají vlastní koupelna, lednička, klimatizace, plazmová TV, domácí kino.
Všechny ceny jsou včetně snídaně.
Děti do 6 let jsou zdarma.
Přijďte nás navštívit!
Bude evokující a zajímavé!

Vezměte prosím na vědomí, že jsme předautorizovat zálohu z kreditní karty, aby přijala svou rezervaci. pokud vaše kreditní karta bude neplatné či s nedostatečným fondu, budeme vás požádat, abyste nám poskytli jinou. Pokud tak neučiníte, vyhrazujeme si právo zrušit svou rezervaci.

Zkontrolujte, zda v politice: od 10,30 do 13,00 a od 15,00 do 22,00.
Prosím, respektujte naše kontrolu v politice, pokud máte v úmyslu přijet později, prosím, sdělit nám.
Podívejte se na 11,00.

Strada Arco San Pietro 4
70122 Bari, Itálie
V přední části jsou trajekty a výletní terminálu

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Klimatizace
 • Snídaně v ceně
 • Zdarma mapy měst
 • Společenská místnost
 • Ručníky v ceně


Politiky

 • Nekuřácký


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Santa Claus Located at Strada Arco San Pietro, 4, , Bari.
Santa Claus
Italy
Bari 70122 Strada Arco San Pietro, 4
51% 151
41.1319083 16.8697233
Santa Claus
    Pokoje jsou k dispozici     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 6 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 6 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 8 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc