X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Santa Claus

Strada Arco San Pietro, 4, Bari, Itálie

Žádné hodnocení

 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Nejnovější většina centrálních ubytovna apartmány pro cestující na rozpočet!
V půvabné Starém Městě před trajekty terminálu!
Kyvadlová doprava z letiště, domácí kino & B!

3 samostatně stojící struktury v půvabné Starém Městě data pouze z 24,90 EUR za pokoj!

Santa Claus je větší novinkou v typických struktur anglosaské hostelu, rovný pronájmu a nocleh se snídaní v Evropě. Tato struktura byla navržena se záměrem vytvořit putovní ubytování. Naši hosté v závislosti na potřebách a zvyky mají způsob, jak budou moci zůstat ve více odloučených struktur, aby byl zajištěn volný den a noční prohlídka v půvabné starobylé město.
Také, ne příliš daleko od nás, můžete obdivovat umění našich rybářů. Každé ráno, vytáhnout své malé čluny v přístavu (poté, co strávil hodiny a hodiny na moři v noci), a čistící prostředky, které jsme jim dali na Jaderské moře. Naši návštěvníci budou rovněž přítomni při čištění a aby nákupu čerstvých mořských plodů, který jen tady v Bari, v naprostém bezpečí, může být jeden surový nebo vařený, a které jsou symboly hrdosti a ekonomického rozvoje a územní celistvosti našeho město.
Při příjezdu do Bari, přijít do Santa Claus, můžete vyšplhat přes schody, nebo si můžete zvolit cestu podél stěn, tzv Muraglia ". Uvnitř těchto zdí je uzavřen starého města, nejvíce ústředním bodem, ve kterém stojí největší část aktivního podnikání, dávných tradic, muzeum, kostely, bary, kluby, diskotéky, sushi bar, restaurace typické pro danou oblast. Z hradeb jste mohli vidět krásu jednoho z nejdelších promenádách Itálie. A moře, ve městě Bari a pro jeho obyvatele má dlouhou tradici, vzpomínky, a to je hlavním zdrojem obživy pro většinu rodin Starého Města.
Santa Claus je pouze sugestivní a nejlevnější ubytování v oblasti, která se nachází jen v přední části města Port (trajekty a Cruise Terminal), na 4 minuty od vlakového nádraží (městským autobusem číslo 20 /) a na 15 minut od letiště (Urban autobus číslo 16).
Stačí sledovat do kopce s názvem Strada Porto Nuovo před Port Exit a dostanete se na náměstí Piazza San Pietro a pak vyhledat malý oblouk, tzv Arco San Pietro vedle Caffe.Follow jinak po schodech před Port Odejít a poté budete rovnou dostanete Arco San Pietro n. 4.
Nezapomeňte nám zavolat a my vás vyzvednout na naší soukromé raketoplán!

Santa Claus zahrnuje tři stavby, uvnitř hlavní a typické klenby starobylého města, každý z nich zdaleka jen pár metrů od ostatních.

První z nich je Don Vito Trulli, v přední části St. Peter Arch, Arco San Pietro 4, postavený po typickém architektonickém struktury Trulli v Alberobello, že "Sleep & Go 'nabízí řešení pro cestovatele s omezeným rozpočtem, navrhuje pro každého potřebují ubytování a snídaně, možnost využívat službu. A v noci sem se zvedne z 24,90 EUR včetně snídaně. Don Vito Trulli nepopírá nikomu příležitost osvěžit a relaxovat kdykoli. Nemůžeš si ji nechat proklouznout. Don Vito Trulli budete mít také volný přístup k internetu.

Druhou stavbou je Freddy dům, před krále Tancredi Arch, tzv, ve jménu Freddieho Mercuryho, vůdce královna, která před dvaceti pěti lety v Bari hrál v PetruzzelliTheatre, jeden z nejdůležitějších divadel v Itálii. V Freddy domě najdete Superior 4 noclehárně s vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastní koupelnou, Imperial apartmán pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmánu pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro pět dospělých osob s vlastním bathroom.All pokoji a byty v Freddy domě mají vlastní koupelnu, ledničku, klimatizaci, plazmová TV, domácí cinema.A noc v stoupá od 21,90 eur snídaně v ceně.

Třetí struktura je Bohemian Rhapsody, před Swebian Arch.
Bohemian Rhapsody je struktura nasazen v centru města v blízkosti zbrusu nového divadla Petruzzelli Niccolo Piccinni divadla, nákupní centrum města Bari, Corso Vittorio Emanuele.
Bari je jednou z perel Jadranu, bohaté na historii, kulturu a tradice, Naše mezníky jsou:! Pláž, hezké počasí, příjemné město plné laskavosti a teplo a nádhernou středomořskou kuchyni od středověkých původů, a architektonický styl, jako je Apulian románské, záviděl zbytkem světa, v Bohemian Rhapsody najdete Superior 4 lůžkový koleji s vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastní koupelnou, Imperial apartmán pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmánu pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial byt fo pět dospělých s vlastním bathroom.All pokojích a apartmánech v Bohemian Rhapsody mají vlastní koupelna, lednička, klimatizace, plazmová TV, domácí kino.
Všechny ceny jsou včetně snídaně.
Děti do 6 let jsou zdarma.
Přijďte se k nám podívat!
Bude evokující a zajímavé!

Vezměte prosím na vědomí, že předautorizovat zálohu z kreditní karty, aby přijala svou rezervaci. pokud vaše kreditní karta bude neplatný nebo s nedostatečným fondem, budeme vás požádat, abyste nám poskytli jinou. Pokud tak neučiníte, vyhrazujeme si právo zrušit svou rezervaci.

Zkontrolujte, zda v politice: od 10,30 do 13,00 a od 15,00 do 22,00.
Prosím, respektujte naši kontrolu, v politice, pokud máte v úmyslu přijet později prosím sdělte nám.
Podívejte se na 11,00.

Strada Arco San Pietro 4
70122 Bari, Itálie
V přední části trajekty a Cruise Terminal

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Klimatizace
 • Snídaně v ceně
 • Zdarma mapy měst
 • Přístup k internetu
 • Společenská místnost
 • Parkování
 • Restaurace
 • Trezor
 • Ručníky v ceně


Politiky

 • Nekuřácký


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Santa Claus Located at Strada Arco San Pietro, 4, , Bari.
Santa Claus
Italy
Bari 70122 Strada Arco San Pietro, 4
0% 151
41.1319083 16.8697233
Santa Claus
    Pokoje jsou k dispozici     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 6 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 8 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc