X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Santa Claus

Strada Arco San Pietro, 4, Bari, Itálie

57%Hodnocení

 • 60%Hodnota za peníze
 • 60%Zabezpečení
 • 53%Umístění
 • 40%Zaměstnanci
 • 67%Atmosféra
 • 73%Čistota
 • 47%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Nejnovější většina centrálních ubytovna apartmány pro cestující na rozpočet!
V půvabné Starém Městě v přední části trajekty terminálu!
Kyvadlová doprava z letiště, domácí kino & B!

3 samostatně stojící struktury v půvabné Starém Městě od jen 24,90 EUR za pokoj!

Santa Claus je větší novinkou v typických struktur anglosaské hostelu, ploché pronájmu a nocleh se snídaní v Evropě. Tato struktura byla navržena se záměrem vytvořit putovní ubytování. Naši hosté v závislosti na potřebách a zvyky mají způsob, jak budou moci zůstat ve více odloučených struktur, aby byl zajištěn volný den a noční prohlídka v půvabné starobylé město.
Také, ne příliš daleko od nás, můžete obdivovat umění našich rybářů. Každé ráno, vytáhnout své malé čluny v přístavu (poté, co strávil hodiny a hodiny na moři během noci), a čistící prostředky, které jsme jim dali na Jaderské moře. Naši návštěvníci budou rovněž přítomni v době úklidu a k nákupu čerstvých mořských plodů, který jen tady v Bari, v naprostém bezpečí, mohou být konzumovány syrové nebo vařené, a které jsou symboly hrdosti a ekonomického rozvoje a územní celistvosti našeho město.
Při příjezdu v Bari, přijít do Santa Claus, můžete vyšplhat přes schody, nebo si můžete zvolit cestu podél stěn, takzvaný "Muraglia". Uvnitř těchto zdí je uzavřen starého města, nejvíce ústředním bodem, ve kterém stojí největší část aktivního podnikání, starých tradic, muzeum, kostely, bary, kluby, diskotéky, sushi bar, restaurace typické pro danou oblast. Z hradeb jste mohli vidět krásu jednoho z nejdelších promenádách Itálie. A moře, ve městě Bari, a pro jeho obyvatele má dlouhou tradici, vzpomínky, a to je hlavním zdrojem obživy pro většinu rodin Starého Města.
Santa Claus je pouze sugestivní a nejlevnější ubytování v oblasti, která se nachází jen v přední části města Port (trajekty a Cruise Terminal), na 4 minuty od vlakového nádraží (městská autobusem číslo 20 /) a na 15 minut od letiště (od městských autobus číslo 16).
Stačí sledovat do kopce s názvem Strada Porto Nuovo před Port Exit a dostanete se na náměstí Piazza San Pietro a pak vyhledat malý oblouk, zvané Arco San Pietro vedle Caffe.Follow jinak po schodech před Port Exit a poté budete rovnou dostanete Arco San Pietro n. 4.
Nezapomeňte nám zavolat a my vás vyzvednout na naší soukromé raketoplán!

Santa Claus zahrnuje tři stavby, uvnitř hlavní a typické klenby starobylého města, každý z nich zdaleka jen pár metrů od druhých.

První z nich je Don Vito Trulli, v přední části St. Peter Arch, Arco San Pietro 4, postavený po typické architektonické struktury Trulli v Alberobello, že "Sleep & Go 'nabízí řešení pro cestovatele s omezeným rozpočtem, navrhuje pro každého potřebují ubytování a snídaně, možnost využívat službu. Noc tady se zvedne z 24,90 EUR včetně snídaně. Don Vito Trulli nepopírá nikomu příležitost osvěžit a relaxovat kdykoli. Nemůžeš si ji nechat proklouznout. Don Vito Trulli budete mít také volný přístup k internetu.

Druhá struktura je Freddy dům, před krále Tancredi Arch, tzv, ve jménu Freddieho Mercuryho, vůdce královna, která před dvaceti pěti lety Bari hrál v PetruzzelliTheatre, jedné z nejdůležitějších divadel v Itálii. V Freddy domě najdete Superior 4 noclehárně s vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastní koupelnou, Imperial apartmán pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmánu pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro pět dospělých osob s vlastním bathroom.All pokoji a byty v Freddy domě mají vlastní koupelnu, ledničku, klimatizaci, plazmovou TV, domácí cinema.A noc v stoupá od 21,90 eur snídaně v ceně.

Třetí struktura je Bohemian Rhapsody, v přední části Swebian Arch.
Bohemian Rhapsody je struktura nasazen v centru města v blízkosti zbrusu nové Petruzzelli divadla, Niccolo Piccinni divadlo, nákupní centrum města Bari, Corso Vittorio Emanuele.
Bari je jednou z perel Jadranu, bohaté na historii, kulturu a tradice, Naše mezníky jsou:! Pláži, hezké počasí, příjemné město plné laskavosti a teplo a nádhernou středomořskou kuchyni od středověkých počátků, a architektonický styl, jako je Apulian románské, záviděl zbytkem světa, v Bohemian Rhapsody najdete Superior 4 lůžkový koleji s vlastní koupelnou, Superior dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmánu pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial Apartment fo pět dospělých s vlastním bathroom.All pokojích a apartmánech v Bohemian Rhapsody mají vlastní koupelna, lednička, klimatizace, plazmová TV, domácí kino.
Všechny ceny jsou včetně snídaně.
Děti do 6 let jsou zdarma.
Přijďte se k nám podívat!
Bude evokující a zajímavé!

Vezměte prosím na vědomí, že budeme předautorizovat zálohu z kreditní karty, aby přijala svou rezervaci. pokud vaše kreditní karta bude neplatná, nebo s nedostatečným fondem, budeme vás požádat, abyste nám poskytli jinou. Pokud tak neučiníte, vyhrazujeme si právo zrušit svou rezervaci.

Zkontrolujte, zda v politice: od 10,30 do 13,00 a od 15,00 do 22,00.
Prosím, respektujte naši kontrolu v politice, pokud máte v úmyslu přijet později, prosím sdělit nám.
Podívejte se na 11,00.

Strada Arco San Pietro 4
70122 Bari, Itálie
V přední části trajekty a Cruise Terminal

Hledat dostupnost

 • Poslední recenze

  Přeloženo: Google
  Adresa je nesprávná. Když budete postupovat podle daných pokynů, najdete jen některé dveře s telefonním číslem na to. Když se konečně někdo zvedl (to mi trvalo 30 minut), jsem byl požádán, aby někam jinam (které vlastní několik míst ve městě). Když jsem dorazil na jiné místo, napadlo, že ztratili svou rezervaci (přes HW). Řekli mi dvakrát nabídl za drahé pokoj, bez ručníky, bez připojení k internetu, bez snídaně (i když jsem za to zaplatil!), Rozbité zásuvky, sotva žádné světlo.
  Více
   Anonymní, Polsko, Žena, 25-30
 • Zobrazit všechny recenze »

Zařízení

 • Klimatizace
 • Snídaně v ceně
 • Zdarma mapy měst
 • Společenská místnost
 • Ručníky v ceně


Politiky

 • Nekuřácký


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Santa Claus Located at Strada Arco San Pietro, 4, , Bari.
Santa Claus
Italy
Bari 70122 Strada Arco San Pietro, 4
57% 151
41.1319083 16.8697233
Santa Claus
    Pokoje jsou k dispozici     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 6 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 8 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc