X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Santa Claus

Strada Arco San Pietro, 4, Bari, Itálie

57%Hodnocení

 • 60%Hodnota za peníze
 • 60%Zabezpečení
 • 53%Umístění
 • 40%Zaměstnanci
 • 67%Atmosféra
 • 73%Čistota
 • 47%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Nejnovější většina centrálních ubytovna apartmány pro cestovatele s omezeným rozpočtem!
V půvabné Starém Městě před trajekty terminálu!
Kyvadlová doprava z letiště, domácí kino se snídaní!

3 oddělené struktury v půvabné staré město jen z 24,90 EUR na pokoj!

Santa Claus je větší novinkou v typických struktur anglosaské hostelu, ploché pronájem a nocleh se snídaní v Evropě. Tato struktura byla navržena se záměrem vytvořit putovní ubytování. Naši hosté v závislosti na potřebách a návyky mají způsob, jak budou moci zůstat ve více odloučených struktur tak, aby volný den a noční prohlídku v půvabné starobylého města.
Také, ne příliš daleko od nás, můžete obdivovat umění našich rybářů. Každé ráno, vytáhnout své malé lodě v přístavu (poté, co strávil hodiny a hodiny na moři v noci), a čistící prostředky, které jsme jim dali na Jaderské moře. Naši návštěvníci budou také přítomni při čištění a na nákup čerstvých mořských ryb, který jen tady v Bari, v celkové bezpečnosti, lze jíst syrové nebo vařené, a které jsou symboly hrdosti a hospodářského rozvoje a územní celistvosti našeho město.
Při příjezdu do Bari, přijít do Santa Claus, můžete vyšplhat přes schody, nebo si můžete zvolit cestu podél stěn, tzv Muraglia ". Uvnitř těchto zdí je uzavřen starého města, nejvíce ústředním bodem, ve kterém stojí z velké části aktivní činnosti, dávné tradice, muzeum, kostely, bary, kluby, diskotéky, sushi bar, restaurace typické pro danou oblast. Z hradeb jste mohli vidět krásu jedné z nejdelších promenád Itálie. A moře, ve městě Bari, a pro jeho obyvatele má dlouhou tradici, vzpomínky a to je hlavním zdrojem obživy pro většinu rodin Starého Města.
Santa Claus je pouze sugestivní a nejlevnější ubytování v této oblasti, která se nachází jen v přední části města Port (trajekty a Cruise Terminal), na 4 minuty od vlakového nádraží (městským autobusem číslo 20 /) a na 15 minut od letiště (podle měst autobus číslo 16).
Stačí sledovat do kopce s názvem Strada Porto Nuovo před Port Exit a dostanete se na náměstí Piazza San Pietro a pak hledat malý oblouk, zvané Arco San Pietro vedle Caffe.Follow jinak po schodech před Port Exit a poté budete rovnou dostanete Arco San Pietro n. 4.
Nezapomeňte nám zavolejte a my vás vyzvednout na našem soukromém raketoplánu!

Santa Claus se skládá ze tří staveb, uvnitř hlavní a typické oblouk od starobylého města, každý z nich zdaleka jen pár metrů od ostatních.

První z nich je Don Vito Trulli, v přední části Svatý Petr Arch, Arco San Pietro 4, postavený v typickém architektonickém struktury Trulli v Alberobello, že "Sleep & Go" nabízí řešení pro cestující na rozpočet, navrhuje pro každého v případě potřeby ubytování a snídaně, možnost využití služby. Noční zde stoupá od 24,90 EUR včetně snídaně. Don Vito Trulli nepopírá nikomu příležitost osvěžit a relaxaci kdykoliv. Můžete si ji nechat proklouznout. Don Vito Trulli, budete mít také volný přístup k internetu.

Druhou stavbou je Freddy dům, před krále Tancredi oblouk, tzv, ve jménu Freddieho Mercuryho, vůdce královna, která před dvaceti pěti lety Bari hrál v PetruzzelliTheatre, jedné z nejvýznamnějších divadel v Itálii. V Freddy domě najdete Superior 4 noclehárně s vlastní koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Superior s vlastní koupelnou, Imperial apartmán pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro pět dospělých osob s vlastním bathroom.All pokoji a apartmány Freddy domě mají vlastní koupelnu, ledničku, klimatizaci, plazmovou TV, domácí cinema.A noc v zvedne z 21,90 eur snídaně v ceně.

Třetí struktura je Bohemian Rhapsody, před Swebian Arch.
Bohemian Rhapsody je struktura nasazena v centru města v blízkosti zbrusu nový Petruzzelli divadla, Niccolo Piccinni divadla, nákupní centra města Bari, Corso Vittorio Emanuele.
Bari je jednou z perel Jadranu, bohaté na historii, kulturu a tradice, Naše milníky jsou:! Pláž, hezké počasí, příjemné město plné laskavosti a tepla a nádhernou středomořskou kuchyni od středověkých počátků, a architektonickému stylu, jako je Apulie románské, záviděl zbytkem světa, v Bohemian Rhapsody najdete Superior 4 lůžkový koleji s vlastním sociálním zařízením, Superior dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro tři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial apartmán pro čtyři dospělé osoby s vlastním sociálním zařízením, Imperial byt fo pět dospělých s vlastním bathroom.All pokojích a apartmánech v Bohemian Rhapsody mají vlastní koupelna, lednička, klimatizace, plazmová TV, domácí kino.
Všechny ceny jsou včetně snídaně.
Děti do 6 let jsou zdarma.
Přijďte se k nám podívat!
Bude evokující a zajímavé!

Vezměte prosím na vědomí, že předautorizovat zálohu z kreditní karty, aby přijala svou rezervaci. pokud vaše kreditní karta bude neplatný nebo s nedostatečným fondem, budeme vás požádat, abyste nám poskytli jinou. Pokud tak neučiníte, vyhrazujeme si právo zrušit svou rezervaci.

Zkontrolujte, zda v politice: od 10,30 do 13,00 a od 15,00 do 22,00.
Prosím, respektujte naši kontrolu v politice, pokud máte v úmyslu přihlásit později, prosím sdělit nám.
Podívejte se na 11,00.

Strada Arco San Pietro 4
70122 Bari, Itálie
V přední části trajekty a výletní terminálu

Hledat dostupnost

 • Poslední recenze

  Přeloženo: Google
  Adresa je nesprávná. Když budete postupovat podle daných pokynů, najdete jen některé dveře s telefonním číslem na to. Když se konečně někdo zvedl (to mi trvalo 30 minut), jsem byl požádán, aby někam jinam (které vlastní několik míst ve městě). Když jsem dorazil na jiné místo, napadlo, že ztratili svou rezervaci (přes HW). Řekli mi dvakrát nabídl za drahé pokoj, bez ručníky, bez připojení k internetu, bez snídaně (i když jsem za to zaplatil!), Rozbité zásuvky, sotva žádné světlo.
  Více
   Anonymní, Polsko, Žena, 25-30
 • Zobrazit všechny recenze »

Zařízení

 • Klimatizace
 • Snídaně v ceně
 • Zdarma mapy měst
 • Společenská místnost
 • Ručníky v ceně


Politiky

 • Nekuřácký


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Santa Claus Located at Strada Arco San Pietro, 4, , Bari.
Santa Claus
Italy
Bari 70122 Strada Arco San Pietro, 4
57% 151
41.1319083 16.8697233
Santa Claus
    Pokoje jsou k dispozici     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 6 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 8 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc