X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Santa Brígida Eco Holiday Retreat

Camino El Tejar s/n, Las Meleguinas - Santa Brigida, Gran Canaria, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


97%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 100%Zařízení

směr

Jak se dostat na náš majetek z letiště:

1) Autobusem

Z letiště můžete jet autobusem do San Telmo autobusového nádraží, které je v Las Palmas. Odtud se autobusem číslo 302 do Las Meleguinas a sledování trasy z baru 'Ca Mariano - Asadero Pollos' - viz pokyny: autem níže. Pokud sdělte nám v předstihu můžeme řadit k vyzvednutí vás v Las Meleguinas.

2) Autem

Pokud si půjčíte auto, které pocházejí z letiště a jet směrem na Las Palmas de Gran Canaria (silnice GC1). V blízkosti Las Palmas následovat znamení Tafira. Na konci dálnice přijedete na kruhový objezd cestě k La Atalaya - Santa Brgida. Teď jsi se na GC 15 silnici. Postupujte po dobu asi 5 kilometrů, až se dostanete do vesnice Santa Brgida a uvidíte rozcestník pro Las Meleguinas (na levé straně silnice), kde se dáte doprava (Ž V tomto bodě je také semafor). Cesta nyní jezdí má palmy na obou stranách. Po nich asi 300 metrů tam je jiný znak (Las Meleguinas - La Angostura), kde budete muset vzít na levé silnici (Y křížení). Nyní můžete sestoupit do údolí, po asi 1 km jste na dně údolí. K dispozici je malá křižovatka zde, uvidíte obchod s potravinami s názvem 'Viveres Las Meleguinas', po silnici vpravo, (není rozcestník pro las Meleguinas, protože jste již v Las Meleguinas). Dále na silnici (200 m). Uvidíte znamení baru s názvem 'BODEGN CA MARIANO-Pollos asados​​''. Jste již v této oblasti, pokud nemáte rezervaci, zašleme Vám, jak se dostat k nám do detailu.


3) Taxi

Z letiště taxíkem, bude stát asi 60 eur.

V závislosti na délce pobytu a počtu persosn vyzvednout z letiště mohou být arranged.Please neváhejte nás kontaktovat.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Pokud si objednáte prázdninový apartmán, prosím, na vědomí, že nežijeme tady nemáme k dispozici recepce. Je pro nás důležité znát čas vašeho příjezdu na nás.