X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervace

Cesta do Sant Jordi Mambo Tango

Poeta Cabanyes 23, Barcelona, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


93%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 94%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 89%Zařízení

Přeloženo: Google Od Prat letiště:
Vezměte Aerobus a vystupte na poslední zastávce, Plaa Catalunya. Odtud metrem 3 (zelená čára) a vystupte na stanici paralelní. Vyjdi ven ze výjezd na Sant Pau a pak Fontrodona. Jakmile vy jste z nádraží, jděte rovně po dobu jedné minuty. Když vidíte, Burger King, odbočte vlevo. V ulici je nazýván Poeta Cabanye a byl u čísla 23!

Z letiště Girona:
Jeďte autobusem a vystupte na poslední zastávce, Barcelona Nord Station. Odtud vzít metro L1 (červená čára) až Plaa Catalunya. Změna zde na řádek 3 (zelená čára) a vystupte ve stanici Parallel. Vyjdi ven ze výjezd na Sant Pau a pak Fontrodona. Jakmile vy jste z nádraží, jděte rovně po dobu jedné minuty. Když vidíte, Burger King, odbočte vlevo. V ulici je nazýván Poeta Cabanye a byl u čísla 23!

Z vlakového nádraží Sants:
Metrem 3 stanice na paralelní. Vyjdi ven ze výjezd na Sant Pau a pak Fontrodona. Jakmile vy jste z nádraží, jděte rovně po dobu jedné minuty. Když vidíte, Burger King, odbočte vlevo. V ulici je nazýván Poeta Cabanye a byl u čísla 23!

Od Barcelona Nord:
Metrem L1 (červená čára) až Plaa Catalunya. Změna zde na řádek 3 (zelená čára) a vystupte ve stanici Parallel. Vyjdi ven ze výjezd na Sant Pau a pak Fontrodona. Jakmile vy jste z nádraží, jděte rovně po dobu jedné minuty. Když vidíte, Burger King, odbočte vlevo. V ulici je nazýván Poeta Cabanye a byl u čísla 23!

Z paralelního stanice:
Vyjdi ven ze výjezd na Sant Pau a pak Fontrodona. Jakmile vy jste z nádraží, jděte rovně po dobu jedné minuty. Když vidíte, Burger King, odbočte vlevo. V ulici je nazýván Poeta Cabanye a byl u čísla 23!

Prosím, být velmi opatrní vyzvednout kapsy v Barceloně, dělají velmi dobré triky. Mějte na paměti, zejména u metra, když jste přijít se všemi svými věcmi na vás, a také na všech turistických atrakcí.