X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Sant Jordi Mambo Tango

Poeta Cabanyes 23, Barcelona, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 95%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google Od Prat letiště:
Vezměte Aerobus a vystupte na poslední zastávce, Plaa Catalunya. Odtud metrem 3 (zelená čára) a vystupte na stanici paralelní. Vyjdi ven ze výjezd na Sant Pau a pak Fontrodona. Jakmile vy jste z nádraží, jděte rovně po dobu jedné minuty. Když vidíte, Burger King, odbočte vlevo. V ulici je nazýván Poeta Cabanye a byl u čísla 23!

Z letiště Girona:
Jeďte autobusem a vystupte na poslední zastávce, Barcelona Nord Station. Odtud vzít metro L1 (červená čára) až Plaa Catalunya. Změna zde na řádek 3 (zelená čára) a vystupte ve stanici Parallel. Vyjdi ven ze výjezd na Sant Pau a pak Fontrodona. Jakmile vy jste z nádraží, jděte rovně po dobu jedné minuty. Když vidíte, Burger King, odbočte vlevo. V ulici je nazýván Poeta Cabanye a byl u čísla 23!

Z vlakového nádraží Sants:
Metrem 3 stanice na paralelní. Vyjdi ven ze výjezd na Sant Pau a pak Fontrodona. Jakmile vy jste z nádraží, jděte rovně po dobu jedné minuty. Když vidíte, Burger King, odbočte vlevo. V ulici je nazýván Poeta Cabanye a byl u čísla 23!

Od Barcelona Nord:
Metrem L1 (červená čára) až Plaa Catalunya. Změna zde na řádek 3 (zelená čára) a vystupte ve stanici Parallel. Vyjdi ven ze výjezd na Sant Pau a pak Fontrodona. Jakmile vy jste z nádraží, jděte rovně po dobu jedné minuty. Když vidíte, Burger King, odbočte vlevo. V ulici je nazýván Poeta Cabanye a byl u čísla 23!

Z paralelního stanice:
Vyjdi ven ze výjezd na Sant Pau a pak Fontrodona. Jakmile vy jste z nádraží, jděte rovně po dobu jedné minuty. Když vidíte, Burger King, odbočte vlevo. V ulici je nazýván Poeta Cabanye a byl u čísla 23!

Prosím, být velmi opatrní vyzvednout kapsy v Barceloně, dělají velmi dobré triky. Mějte na paměti, zejména u metra, když jste přijít se všemi svými věcmi na vás, a také na všech turistických atrakcí.