X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Sant Jordi Alberg

C/ Roger de Lluria 40 1-2, Barcelona, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 94%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 95%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 94%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 92%Zařízení

Přeloženo: Google Naše Adresa: Carrer de Roger de Lluria 40, Podlaží 1, Byt 2

Již od letiště El Prat (BCN Airport):
Vezměte Aerobus z letiště na Plaza Catalunya. Když se dostanete z autobusu na náměstí Plaza Catalunya, budete mít před domem El Corte Inglés (velmi velkého obchodního domu, velikost celého městského bloku).
Tváří v tvář budovy Corte Ingles, zády do ulice, přejděte na levé straně. Budete chodit na ulici Passeig de Gracia.
Pokračovat v chůzi až na pravé straně Passeig de Gracia na dvou městských bloků, až přijedete na Gran Via de les Corts Catalanes (velmi velké ulice s Zara na jednom rohu a Levis obchodě na straně druhé). Přejít přímo na Gran Via de les Corts Catalanes.
Pokračovat na Gran Via de les Corts Catalanes pro dva bloky, až přijedete do c / Roger de Lluria. Odbočte doleva na c / Roger de Lluria.
Hostel je 30 metrů až od rohu na pravé straně. Jen v přední části dveří je autobusová zastávka a přímo naproti přes ulici je "Sorli Discau" Supermarket.

Již od letiště Girona:
Vezměte Barcelona Bus z letiště do Barcelony autobusového nádraží Nord (Final Destination).
Jakmile se na autobusovém nádraží Nord můžete buď vzít si taxi do hostelu (ne příliš drahé, protože to není tak daleko od hostelu), nebo jít s metrem. Stanice metra je v malém parku, hned vedle autobusového nádraží a je jmenován Arc de Triomf.
Metro na zastávce Triumfální oblouk je linka 1 (červená). Jeďte vlakem, který jede ve směru Nemocnice Bellvitge až na doraz názvem Urquinaona.
Když vystoupili z vlaku na Urquinaona zastavit budete muset následovat znamení, která říkají sortida (exit) Pl d Urquinaona. Tak se dostanete k jednomu z východů, které přicházejí v plaza Urquinaona (velkém parku s ulicemi na každé straně). Je velmi důležité, abyste výstup na plaza Urquinaona. Existuje mnoho východů k této stanice metra, a pokud výjezd na špatném místě a budete ztratit.
Poté, co v plaza Urquinaona musíte najít ulice c / Roger de Lluria. Podívejte se na Irish Pub s názvem George Payne. Když stojí v hospodě, se zády k náměstí, jděte na pravé straně. První ulice dojdete k bude c / Roger de Lluria. Odbočte doleva na c / Roger de Lluria.
Pokračujte až c / Roger de Lluria 2 bloky. Hostel se nachází na pravé straně. Jen v přední části dveří je autobusová zastávka a přímo naproti přes ulici je "Sorli Discau" Supermarket.

Od vlakového nádraží Sant Estacio:
Uvnitř vlakového nádraží budete muset najít vchod do metra. To je na opačném konci nádraží od McDonalds.
Take metro 3 (zelená) ve směru Trinitat Nova do zastávky Catalunya.
Když vystoupili z vlaku na zastávce Catalunya, budete muset následovat znamení, která říkají sortida (exit) La Rambla. Poté, co jste vystoupil z metra a jste v přední části náměstí Plaza Catalunya, podívejte se na obrovské budově, která říká, že Corte Ingles na vrcholu. Jedná se o velmi velký obchodní dům budovy a je velikost celého městského bloku.
Stál přímo před a výhledem na budovu Corte Ingles, zády do ulice, přejděte na levé straně. Budete chodit na ulici Passeig de Gracia.
Pokračujte až Passeig de Gracia 2 bloky až přijedete na Gran Via de les Corts Catalanes (velmi velké ulice s Zara v jednom rohu a Levis obchodě na straně druhé). Přejít přímo na Gran Via de les Corts Catalanes.
Pokračovat na Gran Via de les Corts Catalanes 2 bloky až přijedete do c / Roger de Lluria. Odbočit vlevo na c / Roger de Lluria.
Hostel je 30 metrů až od rohu na pravé straně. Jen v přední části dveří je autobusová zastávka a přímo naproti přes ulici je "Sorli Discau" Supermarket.