X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Sant Jordi Alberg

C/ Roger de Lluria 40 1-2, Barcelona, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


92%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 92%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google Naše Adresa: Carrer de Roger de Lluria 40, Floor 1, Apartmán 2

Pocházející z letiště El Prat (BCN Airport):
Vezměte Aerobus z letiště do Plaza Catalunya. Když se dostanete z autobusu na náměstí Plaza Catalunya budete mít v přední části budovy El Corte Inglés (velmi velkého obchodního domu, velikost celého městského bloku).
Tváří v tvář budovy Corte Inglés, se zády do ulice, přejděte na levé straně. Budete se děje na ulici Passeig de Gracia.
Pokračovat v chůzi nahoře na pravé straně Passeig de Gracia na dvou městských bloků, až přijedete na Gran Via de les Corts Catalanes (velmi velké ulici s Zara na jednom rohu a Levis obchodě na straně druhé). Jděte přímo na Gran Via de les Corts Catalanes.
Pokračovat na Gran Via de les Corts Catalanes pro dva bloky, dokud se na c / Roger de Lluria. Odbočit doleva na c / Roger de Lluria.
Hostel je 30 metrů až z rohu na pravé straně. Jen v přední části dveří je autobusová zastávka a přímo naproti přes ulici je "Sorli Discau" Supermarket.

Již od letiště Girona:
Vezměte Barcelona autobus z letiště do Barcelony autobusového nádraží Nord (konečný cíl).
Jakmile se na autobusovém nádraží Nord si můžete buď vzít si taxi do hostelu (ne příliš drahé, protože to není tak daleko od hostelu), nebo jít s metrem. Stanice metra je v malém parku, hned vedle autobusového nádraží a je jmenován Triumfální oblouk.
Linka metra v zastávce Arc de Triomf je linka 1 (červená). Jeďte vlakem, který jede ve směru Nemocnice Bellvitge až na doraz s názvem Urquinaona.
Při opuštění vlaku na Urquinaona zastavit budete muset sledovat značky, které říkají sortida (exit) Pl d Urquinaona. Tím se dostanete do jedné z východů, které přicházejí v náměstí Urquinaona (velkém parku s ulicemi na každé straně). Je velmi důležité, abyste výstup na náměstí Urquinaona. Existuje mnoho východů k této zastávky metra, a pokud se výstup na špatném místě, a budete ztratit.
Poté, co na náměstí Urquinaona musíte najít ulice C / Roger de Lluria. Podívejte se na Irish Pub s názvem George Payne. Když stojí hospody, se zády k náměstí, jděte na pravé straně. První ulice dojdete k bude c / Roger de Lluria. Odbočit vlevo na c / Roger de Lluria.
Pokračovat až c / Roger de Lluria pro 2 bloky. Hostel se nachází na pravé straně. Jen v přední části dveří je autobusová zastávka a přímo naproti přes ulici je "Sorli Discau" Supermarket.

Od vlakového nádraží Sant Estacio:
Uvnitř nádraží budete muset najít vchod do metra. To je na opačném konci vlakového nádraží od McDonalds.
Jeďte linkou metra 3 (zelená) ve směru Trinitat Nova na doraz Catalunya.
Při opuštění vlaku na zastávce Catalunya budete muset sledovat značky, které říkají sortida (exit) La Rambla. Poté, co jste opustili metro a jste v přední části náměstí Plaza Catalunya, podívejte se na obrovské budovy, která říká, že Corte Inglés na vrcholu. Je to velmi velký obchodní dům budova a je velikost celého městského bloku.
Stojící přímo před a čelí budovu Corte Inglés, se zády do ulice, přejděte na levé straně. Budete jít po ulici Passeig de Gracia.
Pokračovat up Passeig de Gracia 2 bloky, až přijedete na ulici Gran Vía de Les Corts Catalanes (velmi velké ulice s Zara na jednom rohu a Levis obchodě na straně druhé). Jděte přímo na Gran Via de les Corts Catalanes.
Pokračovat na Gran Via de les Corts Catalanes 2 bloky, až přijedete k c / Roger de Lluria. Odbočit vlevo z c / Roger de Lluria.
Hostel je 30 metrů až z rohu na pravé straně. Jen v přední části dveří je autobusová zastávka a přímo naproti přes ulici je "Sorli Discau" Supermarket.