X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do San Juan International Hostel

1452 Calle America Parada 20, Urb. Hipodromo, San Juan, Puerto Rico

mapa a cestovní pokyny


79%Hodnocení

  • 79%Hodnota za peníze
  • 83%Zabezpečení
  • 72%Umístění
  • 83%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 78%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google AUTOBUSEM

Autobusy na letiště přijdou o zhruba každých 40 minut od 06:00 do do 18:00 v pravidelných pracovních dnů / hodin. Z těch, to bude trvat déle. Autobusová zastávka je běh na 21:00.

Na horní úrovni Luis Munoz Marin mezinárodní letiště podívat na kapli. Nedaleko kaple autobusová zastávka. Vezměte autobusu č. 40 a # 50 na Isla Verde podle Isla Verde restauraci Dennys (přes kohoutí zápasy Coliseum).

Než se dostane pryč, možná budete chtít najít od řidiče, kde se chytit autobusu č. T-5 až Santurce. Poté, co v # T-5 krok ven na Santurce, autobusová zastávka 22. Pouze mince, jsou (žádné účty) u autobusů. Cena je 0,75 dolar každý. Nadměrné zavazadlo není povoleno.

Po Vystupujete na zastávce 22, budete čelit Santurce Dennys restaurace. Podívejte se doprava a všimněte si velké nástěnné / semafor (značka Expreso De Diego). Procházka na tomto semaforu a zahněte doleva, takže vy jste chůze proti a po velké zdi straně ulice. Opatrně, autobusy jezdí na provoz v exkluzivním pruhu.

Pokračuj na jih až do příštího semaforu, (Avenida Manuel Fernandez Juncos). Podívejte se na žluté budově, Ultima Parada, na 24hrs čerpací stanice / smíšeného zboží. Kříž Avenida Manuel Fernandez Juncos a pokračujte rovně vpřed do druhého přímo na Calle Americe.

Hostel bude na levé straně téměř na konci bloku. 1452 Calle Amerika (UPPER LEVEL). Stačí zazvonit.

AUTEM

Z Luis Munoz Marin International Airport takeSan výstupu Juan; (PR 26 východ). Jednou v PR 26, (po několika 4km), podívejte se na znamení Calle San Jorge, Calle Del Parque, Avenida De Diego, (pouze jedna značka / výstup pro všechny tři).

Vezměte si, že výstup a pokračovat na třetí světelné křižovatce (Avenida De Diego). Odbočte doleva (jih) tam.

Jakmile se na Avenida de Diego dál na jih na další / první světelné křižovatce (Avenida Juan Ponce de León) a mít právo tam. Snažte se zůstat na svém levém pruhu. Poznámka: zcela vlevo / jižní linka na Avenida Juan Ponce de León exkluzivní jeden pro autobusy, aby blíže, kdo to je ten, který chcete přijmout.

Jakmile se na Avenida Juan Ponce de León přejít na první světelné křižovatce vlevo a vejděte vlevo na druhé ulice vlevo, (zkontrolujte zdi červený). POZNÁMKA: Tento průnik může být trochu složitější. Existují dvě levé zatáčky zde. První levá zatáčka vás postaví na dálnici. NEDOTAHUJTE zde. Druhý zleva je ihned po první a dostanete na jih směrem k hostelu.

Pokračuj na jih až do příštího semaforu, (AvenidaManuel Fernandez Juncos). Podívejte se na žluté budově, UltimaParada, na 24hrs čerpací stanice / smíšeného zboží. Kříž Avenida Manuel Fernandez Juncos a pokračujte rovně vpřed do druhého přímo na Calle Americe.

Hostel bude na levé straně téměř na konci bloku. 1452 calleAmrica (UPPER LEVEL).

AUTOBUSEM

Autobusy na letiště přijdou o zhruba každých 40 minut od 06:00 do do 18:00 v pravidelných pracovních dnů / hodin. Z těch, to bude trvat déle. Autobusová zastávka je běh na 21:00.

Na horní úrovni Luis Munoz Marin mezinárodní letiště vyhledat nejbližší autobusové zastávky. Autobusem trasy 40 nebo 50 na Isla Verde restaurace Dennys (přes kohoutí zápasy Coliseum). Na tomto místě, transfer na autobusové trasy T5 Západě. Pouze mince, žádné účty, 0,75 dolarů každý. Nadměrné zavazadlo není povoleno.

Jakmile při T5 chcete vystoupit na zastávce 22 v centru Santurce. Jak památek v té poloze, Santurce Dennys restaurace a Centro de Bellas Artes Luis A. Ferre.

Směr Dennys vypadat vaše právo a všimněte červené zdi / semafor (značka Expreso De Diego). Procházka na tomto semaforu a zahněte doleva tak vy jste chůze proti a po červené zdi straně ulice.

Pokračuj na jih až do příštího semaforu, (Avenida Manuel Fernandez Juncos). Podívejte se na žluté budově, UltimaParada, na 24hrs čerpací stanice / convinience obchod. Kříž Avenida Manuel Fernandez Juncos a pokračujte rovně vpřed do druhého přímo na Calle Americe.

Hostel bude na levé straně téměř na konci bloku. 1452 CalleAmrica (UPPER LEVEL).