Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

San Juan International Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 7.7
 • Zabezpečení 7.9
 • Umístění 6.9
 • Zaměstnanci 8.1
 • Atmosféra 7.5
 • Čistota 7.1
 • Zařízení 7.1

Umístění

1452 Calle America Parada 20, Urb. Hipodromo

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
btw, gps coordinatesl jsou:

18.444341
-66,071731
Taxi z letiště k dispozici 24/7. Aproximovat cena (pro 4 osoby) 25 dolarů v USA.

Z letiště autobusem
Autobusy na letišti přijde asi za 45 minut, od 06:00 do 18:00 až během pravidelných pracovních dnů / hodin. Z těch; to bude trvat déle. Autobusová zastávka je běh na 21:00.

V horní úrovni Luis Munoz Marin mezinárodního letiště hledat kaple. Nedaleko kaple je autobusová zastávka. Autobusem trasy # 40 nebo # 50 na Isla Verde v restauraci Isla Verde Dennys (přes cockfights Coliseum).

Než se dostane off, možná budete chtít zjistit od řidiče, kde chytit autobus cesta # T-5 na Santurce. Poté, co v # T-5 krokem při Santurce, autobusová zastávka 22 pouze mince, (žádné poukázky) v autobusech. Cena je 0,75 dolar každý. Oversize zavazadel není dovoleno.

Po Vystupujete na Bus Stop 22 Podívejte se na vaše západ a všimněte si velkou zeď / semafor (přihlásit se Expreso De Diego), ve stejném PR # 35 silnici, kde autobus právě tě vzal. Procházka na tomto semaforu a odbočit doleva (jih), takže si znovu chodit na Lloveras St. proti a po velké stěny straně ulice. Pečlivé; autobusy jezdí proti provozu v exkluzivním pruhu.

Pokračujte na jih až do příštího semaforu, (PR # 25 Rd nebo Avenida Manuel Fernandez Juncos). Zkontrolujte, zda pro žluté budově před vámi, Ultima Parada; 24hrs čerpací stanice / samoobsluze. Kříže na Avenida Manuel Fernandez Juncos a pokračujte rovně vpřed k vašemu druhému přímo na Calle Ameriky.

Hostel bude na levé straně téměř na konci bloku. 1452 Calle America (Upper Level). Podívejte se na červené, modré a bílé železné brány a jen zazvonit.

Nebo autem

Pokud používáte gps hledat Amerika kříž Lafayette ulic, nebo jen tak jednoduché, jako: Z letiště Luis Munoz Marin mezinárodní trvat San Juan exit; (PR 26 na západ). Jakmile se na PR 26. západ, (předat některé 4km), podívejte se na znamení Calle San Jorge, Calle Del Parque, Avenida de Diego (pouze jeden znak / výstupu pro všechny tři).

Vezměte, že výjezd a pokračovat do 3. semaforu (Avenida De Diego). Zahněte doleva (jih) tam.

Jakmile se na Avenida de Diego dál na jih na další / první světelné křižovatce (Pr # 35 Rd nebo Avenida Juan Ponce de Leon) a vzít právě tam. Snažte se zůstat na svém levém pruhu. Poznámka: zcela vlevo / jihu line na Avenida Juan Ponce de Leon exkluzivní jeden pro autobusy, takže blíže, kdo to je ten, který chcete vzít.

Jakmile se na Avenida Juan Ponce de Leon jít do prvního semaforu a udělat vlevo na druhé ulici po levé straně, (zkontrolujte na velké zdi s graffity). Poznámka: Tento průnik může být trochu složitější. K dispozici jsou dvě levé zatáčky zde. První odbočení vlevo vás postaví na dálnici. NEVYPÍNEJTE zde. Druhý vlevo je ihned po prvním a dostanete na jih směrem k hostelu.

Pokračujte na jih až do příštího semaforu, (AvenidaManuel Fernandez Juncos). Zkontrolujte, zda pro žluté budově, UltimaParada, je 24 hodin, čerpací stanice / smíšeného zboží. Kříže na Avenida Manuel Fernandez Juncos a pokračujte rovně vpřed k vašemu druhému přímo na Calle Ameriky.

Hostel bude na levé straně téměř na konci bloku. 1452 calle America (Upper Level). Podívejte se na červené, modré a bílé železné brány a jen zazvonit.
 • Hodnota za peníze 7.7
 • Zabezpečení 7.9
 • Umístění 6.9
 • Zaměstnanci 8.1
 • Atmosféra 7.5
 • Čistota 7.1
 • Zařízení 7.1
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.