X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervace

Cesta do San Francisco International Hostel

140 Mason street, San Francisco, USA

mapa a cestovní pokyny


66%Hodnocení

  • 65%Hodnota za peníze
  • 69%Zabezpečení
  • 84%Umístění
  • 66%Zaměstnanci
  • 65%Atmosféra
  • 53%Čistota
  • 58%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště

Od San Francisco International Airport (SFO), vlakem BART Powell na stanici.
Z Oakland Int'l Airport (OAK), nabrat vzduch BART kyvadlovou dopravu, a transfer do BART na stanici Powell.


Z úrovně ulice, chodit 1 bloku na západ Eddy ulici a odbočit vpravo na ulici Mason. Hostel (bývalý olympijský hotel) se nachází na pravé straně na Mason st. To by mělo trvat asi 1 minutu chůze od Powell Bart na San Francisco International Hostel.

Tím kyvadlovou dopravou: ze San Franciska Int'l Airport, je letiště Lorriem Service nabízí slevu ve výši $ 13 na osobu. Z Oakland Int'l Airport, Super Kyvadlová doprava je k dispozici, ale rezervace jsou doporučené.


Z vlakového nádraží Amtrak
Z Oaklandu nebo EMERYVILLE stanic se Amtrak kyvadlový autobus do Ferry Building (na ulici mise a Embarcadero). Vezměte Muni metro vlak ze stanice Embarcadero (u Embarcadero terminálu) do stanice Powell Street.
Když se dostanete na úroveň ulice, jen tak jeden blok západně na Eddy ulici a odbočit vpravo na ulici Mason, hostel (dříve se Olympic Hotel) se nachází na pravé straně. To trvá méně 1 minutu od stanice do San Francisco International Hostel.Z TRANBAY / CHRT TERMINAL
Vezměte MUNI autobus a od Trans terminálu zátoce na Geary / Powell zastávky. Chůze 1 blok na západ Geary, a odbočit vlevo na ulici Mason. Jsme mezi Ellis I. a Eddy st.


AUTEM
Máme nakládací zóny přímo před hostelu vchodu. Když přijedete Hostel uvidíte náš nakládací zóna (obrubník je malován v bílém) a můžete zaparkovat své auto na chvíli tady. Po příjezdu na ubytovně zaměstnanců může nasměrovat vás do nedaleké dlouhodobé parkování, sleva.