X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do San Francisco International Hostel

140 Mason street, San Francisco, USA

mapa a cestovní pokyny


64%Hodnocení

  • 60%Hodnota za peníze
  • 66%Zabezpečení
  • 85%Umístění
  • 69%Zaměstnanci
  • 64%Atmosféra
  • 51%Čistota
  • 55%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště

Ze San Francisco International Airport (SFO), vlakem do BART Powell stanici.
Z Oakland Int'l Airport (dub), vzít Air BART autobusovou dopravu, a transfer do BART na nádraží Powell.


Od úrovni ulice, chodit 1 blok na západ Eddy ulici a odbočit vpravo na ulici Mason. Hostel (bývalý olympijský Hotel) se nachází na pravé straně na Mason st. To by mělo trvat asi 1 minutu chůze od Powell Bart do San Francisco International Hostel.

By kyvadlovou dopravou: Z San Francisco Int'l Airport, letiště Express Shuttle nabízí slevu ve výši 14 dolarů na osobu. Z Oakland Int'l Airport, je k dispozici Super Kyvadlová doprava, ale rezervace doporučeno.


Z Amtrak vlakového nádraží
Ze stanice Oakland nebo Emeryville, vzít Amtrak shuttle bus na Ferry Building (na Mission Street a Embarcadero). Vezměte vlakem MUNI metrem ze stanice Embarcadero (v blízkosti terminálu Embarcadero) do stanice Powell Street.
Když se dostanete na úrovni ulice, prostě jen 1 blok na západ Eddy ulici a odbočit vpravo na Mason Street, hostelu (bývalý být Olympic Hotel) se nachází na pravé straně. To trvá méně 1 minutu od vlakového nádraží do San Francisco International Hostel.Z TRANBAY / Greyhound TERMINAL
Vezměte MUNI autobusů a od Trans zátoce terminálu na doraz Geary / Powell. Procházka 1 blok na západ Geary, a odbočit vlevo na ulici Mason. Jsme mezi Ellis st a Eddy st.


AUTEM
Máme nakládací zóny přímo před vchodem do hostelu. Když přijedete Hostel uvidíte náš nakládací zóny (obrubník je malován v bílém) a můžete zaparkovat své auto na chvíli tady.