X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Samoan Village Accommodation

101 Vini Fou Road, PO Box 1951, Apia., Apia, Samoa

Žádné hodnocení

 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Vítejte Village Samoan Homestay!

Pokud hledáte pro tento kulturní zážitek při dovolené v Samoa, pak Vás srdečně zveme do našeho domova, našeho hosta, žít s rodinou na tuto zkušenost kultury Samoan.

Spolu s dalšími hosty a naše rodina na bezplatnou snídani. Prodám potraviny a použít v kuchyni k přípravě vlastních jídel. Udělejte si pohodlí.

Internetové připojení vyžaduje minimální poplatek připojit. Co nám chybí v zařízeních děláme pro ni ve skutečné pohostinnosti rodiny Samoan. Jsme 20 minut chůze od Apia, hlavní město Samoa, 10 minut chůze od Palolo hluboké, nejlepší šnorchlování na ostrově, 5 minut chůze od Apia parku a 5 minut jízdy od Royal Golf Course Samoa. Faleolo mezinárodní letiště je 50 minut jízdy od hotelu.

Nabízíme bezplatné skladování, pokud chcete, aby se váček, když prozkoumáte Samoa. Vrať se na své poslední noci pro některé nákupy na poslední chvíli a připravte se na vyletět! Je to domov daleko od domova, ideální místo, kde začít a ukončit návštěvu Samoa!

Jsme schopni zajistit transfer z letiště pro vás. Check in je čtrnáct hodin. Pokud je váš let dorazí v časných ranních hodinách a chtějí jít rovnou do postele, nezapomeňte si noc předtím. Jinak nechat zavazadla s námi, a vrátit se na čtrnáct hodin. Podívejte se na 10 hodin je

Protože jsme malý rodinný vlastní a provozuje ubytování, žádáme každou transakci v hotovosti. Vezměte prosím na vědomí, že náhrady nebo jakékoliv služby v místo, které nejsou povoleny na žádném částečně využívané služby, nebo jakmile datum zahájení provozu prošel. No Show a v případě předčasného odjezdu se platí plnou platbu.

Pokud potřebujete transfer z letiště, dejte nám prosím vaši leteckou společnost, číslo letu, datum a čas příjezdu. Podívejte se na náš znamení Village Samoan s Vaším jménem na něm. Je to 50 minut jízdy autem z letiště do města, když vezmu vás do našeho prahu.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová recepce
 • Transfery z letiště
 • Snídaně v ceně
 • Telefony ke kartě
 • Společenská místnost
 • Faxové služby
 • Parkování zdarma
 • Včetně ložního prádla
 • Úschovna zavazadel
 • Parkování
 • Bazén
 • Prohlídka/Přepážka


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Samoan Village Accommodation Located at 101 Vini Fou Road, PO Box 1951, Apia., Apia.
Samoan Village Accommodation
Samoa
Apia Upolu 96809 101 Vini Fou Road, PO Box 1951, Apia.
0% 11
-13.8373923 -171.7563271
Samoan Village Accommodation
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Dámské Ložnice     4 lůžek Pánská Ložnice     Standardní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     6 lůžek Pánská Ložnice     4 lůžek Pánská Ložnice     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     6 lůžek Dámské Ložnice     5 lůžek Dámské Ložnice     4 lůžek Dámské Ložnice     Standardní 1 lůžek Smíšené Ložnice     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     6 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Standardní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna