X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Samay Hostel Sevilla

Menendez Pelayo 13, Sevilla, Andalucia, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 88%Čistota
  • 87%Zařízení

Přeloženo: Google My se nachází na Starém Městě, Barrio de Santa Cruz, Menendez Pelayo Avenue n.13.

Od vlakového nádraží Santa Justa:
Je to asi 20 minut chůze. Jakmile jste mimo stanici, chůze po pravé straně podél Avenida José Laguillo až do konce ulice. Take doleva na Calle de Maria Auxiliadora, který brzy stane Calle Recaredo, a pak Avenida Menendez Pelayo. Najdete nás na pravé straně u čísla 13. Podívejte se na velké skleněné dveře!
Střídavě, bude taxi stojí kolem € 5 nebo € 6, v závislosti na denní době a množství zavazadel.

Z letiště:
Je tu jen jeden autobus se dostat do Sevilla - bus EA. To trvá 25 až 30 minut dostanete do centra a bude stát € 4. Musíte zaplatit řidiči. Vystupte na čtvrté zastávce, Avenida Carlos V. (u El Prado San Sebastian parku). Náš hostel se nachází necelých 10 minut chůze odtud. Jak se dostanete z autobusu, hlavu doleva směrem na velký kruhový objezd s fontánou uvnitř; kříži na druhou stranu ulice a odbočit vpravo, kde slavný Murillo zahrady bude na levé straně. Keep walking, dokud nenajdete číslo 13, najdete naše velké skleněné dveře jen 200m po zahradě.
Střídavě, bude taxi z letiště stojí kolem € 20-25.

Z autobusového San Sebastian nádraží:
Jsme méně než 10 minut chůze od Prado autobusového nádraží v San Sebastianu. Jděte rovně z nádraží podél krátké ulice, kde parkují spousta aut a dostanete Avenida Menendez Pelayo. Jděte doprava a najdete nás na straně druhé
straně ulice u čísla 13 (ignorovat i čísla na pravé straně ulice - lichá čísla na druhé straně začít mnohem dál). Jsme pár bloků minulých konci zahrady. Podívejte se na velké skleněné dveře!

Od Plaza de Armas autobusového nádraží:
Hned od Plaza de Armas autobusového nádraží (po schodech dolů a doleva) autobusem C4 a vystupte na Puerta de la Carne zastávky na Avenida Menendez Pelayo. Najdete nás na čísle 13, téměř naproti autobusové zastávce. Podívejte se na velké skleněné dveře! Autobusové stojí € 1.30.
Střídavě, a taxi stojí kolem € 5 - € 7, v závislosti na denní době a množství zavazadel máte.