X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Samay Hostel Sevilla

Menendez Pelayo 13, Sevilla, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


81%Hodnocení

  • 82%Hodnota za peníze
  • 81%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 84%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 78%Čistota
  • 75%Zařízení

Přeloženo: Google My se nachází na Starém Městě, Barrio de Santa Cruz, Menendez Pelayo Avenue n.13.

Santa Justa železniční stanice:
jeho asi 20 minut chůze. Poté, co jste se na nádraží, jděte doprava podél Avenida José Laguillo, až do konce ulice. Take vlevo na ulici Calle de Maria Auxiliadora, který brzy stane Calle Recaredo, a pak Avenida Menendez Pelayo. Najdete nás na pravé straně v čísle 13. Podívejte se na obrovské skleněné dveře! Taxi bude stát přibližně 5 € nebo € 6 v závislosti na denní době a množství zavazadel.

Z letiště:
je tam jen jeden autobus se dostat do Sevilly, autobusem AE. To trvá 25 30 minut dostanete do centra a bude stát 4 €, budete muset zaplatit řidiči. Autobusem EA a vystupte na zastávce s názvem Avenida Carlos V. Náš hostel se nachází méně než 10 minut chůze od hotelu.
Jak se dostanete z autobusu, vedoucí doleva směrem na velký kruhový objezd s fontánou uvnitř, přejít na druhou stranu ulice a odbočit vpravo, kde slavný Murillo Gardens bude na levé straně. Chůzi držet, dokud nenajdete Nº 13, najdete naše velké skleněné dveře jen 200 MTS po zahradě.
Jsme schopni zajistit pro Vás transfer z letiště do našeho hostelu. Obraťte se na recepci před příjezdem, pokud máte zájem!

Z SAN SEBASTIAN Autobusové nádraží:
Hostel je vzdálen méně než 10 minut chůze od autobusového nádraží Prado San Sebastián. Jděte rovně z nádraží po krátké ulici, kde jsou zaparkovaná spousta aut a sáhnete Avenida Menendez Pelayo. Jděte vpravo a najdete nás na straně druhé
straně ulice při počtu 13 (ignorovat sudá čísla na pravé straně ulice, lichá čísla na druhé straně začít mnohem dál). Jsme pár bloků posledních konci zahrady. Podívejte se na velké skleněné dveře!

Od Plaza de Armas autobusového nádraží. Z kousek od autobusového nádraží Plaza de Armas (po schodech dolů a doprava) autobusem C4 a vystupte na zastávce "Puerta de la Carne" na Avenida Menéndez Pelayo. Najdete nás na číslo 13, téměř naproti autobusové zastávky. Podívejte se na velké skleněné dveře! Autobus stojí € 1.40. Taxi stojí kolem € 5 € 7 v závislosti na denní době a množství zavazadel máte.