X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Salve Hostel

18/1G, Prorizna Street, Floor 6, Apt. 46, Kiev, Ukrajina

mapa a cestovní pokyny


61%Hodnocení

  • 60%Hodnota za peníze
  • 60%Zabezpečení
  • 60%Umístění
  • 70%Zaměstnanci
  • 60%Atmosféra
  • 60%Čistota
  • 60%Zařízení

Přeloženo: Google Autem: vstupujícího Kyjev budete muset přesunout na Kreščatyk ulici. V Kreščatyk ulici byste měli dosáhnout obrátit na Bogdana Khmelnytskogo str. (Přesunout do nákupního-centra "ЦУМ", který se nachází v rohu) a otočte zde. Když v roce Bogdana Khmelnytskogo str., Měli byste se obrátit přímo na Pushkinskaya str., A po 400 m odbočte Prorizna ulici. Po 300 odbočit Patorzhynskogo ulici (tam je PireusBank v rohu) a po 20m na ​​levé straně uvidíš železa tepaný plot. Zaparkovat blízko k ní a jsou za plotem. Můžete se najít dveře tmavého dřeva tam. Push "46" na domovní telefony a náš manažer musí otevřít dveře a pomoci zaparkovat auto.

Z letiště: Můžete použít taxi naši přepravní služby. Náklady musí být stejný.
Kromě toho, můžete použít městskou hromadnou dopravu. Za tímto účelem budete muset najít autobus s nápisem "Atass-Boryspil" na výjezdu z letiště se ten autobus. Musíš vypadnout z autobusu v stanici metra "Kharkivska", metrem a dostat se "Zoloti vrata" (Golden Gates) stanice. Odchod metru musíte odbočit vlevo, použijte eskalátor a opuštění nádraží zahněte doleva. Poté, co v Vladimirský str., Odbočit vlevo. Poté se dostanete na světelnou křižovatku a přes Vladimirskaya ulici, jděte dolů po Prorizna ulici. Po 100 m na protější straně ulice, se vidět PireusBank v rohu. Přejdete silnici a přejít přímo na Patorzhynskogo ulici. Po 20 m uvidíš železa tepaný plot. Můžete se najít dveře tmavého dřeva tam. Push "46" na domovní telefony a náš manažer musí otevřít dveře pro vás.

Od vlakového nádraží: Jeďte metrem do stanice "Vokzalna" a dostat se do stanice "Teatralna", používají tranzitní kříž a dostat se do stanice "Zoloti vrata". V této stanici přejít přímo k východu. Použijte eskalátor a dostat ven z nádraží odbočte vpravo a při dosažení Vladimirskaya ulici, odbočte doleva. Poté se dostanete na světelnou křižovatku a přes Vladimirskaya ulici, jděte dolů po Prorizna ulici. Po 100 m na protější straně ulice, se vidět PireusBank v rohu. Přejdete silnici a přejít přímo na Patorzhynskogo ulici. Po 20 m uvidíš železa tepaný plot. Můžete se najít dveře tmavého dřeva tam. Push "46" na domovní telefony a náš manažer musí otevřít dveře pro vás.
Kromě toho můžete využít naší přepravy nebo taxi služby.