X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Salve Hostel

18/1G, Prorizna Street, Floor 6, Apt. 46, Kiev, Ukrajina

mapa a cestovní pokyny


93%Hodnocení

  • 95%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 92%Zařízení

Přeloženo: Google Autem: zadání Kyiv budete muset přesunout na Kreščatyk vás dělí ulici. V Kreščatyk vás dělí ulici byste měli dosáhnout obrátit na Bogdana Str. Khmelnytskogo., (Přesunout do Shopping-centrum "ЦУМ", který se nachází v rohu) a otočte zde. Když v roce Bogdana Str. Khmelnytskogo., Měli byste odbočit vpravo na ulici Pushkinskaya., A po 400 m se obrátit na Prorizna ulici. Po 300 se obrátit na Patorzhynskogo ulici (je PireusBank v rohu) a po 20 metrech na levé straně spatříte železný plot kladivem. Park blízko k němu a přijít za plotem. Zde se najít dveře tmavého dřeva tam. Zatlačte '46 'na dům interkomu a náš manažer musí otevřít dveře a pomůže zaparkovat auto.

Z letiště: Můžete použít taxi naši přepravní službu. Náklady musí být stejný.
Kromě toho můžete použít městskou hromadnou dopravu. Za tímto účelem budete muset najít autobus s nápisem "Atass-Boryspil" na výjezdu z letiště se ten autobus. Musíš vypadnout z autobusu na stanici metra "Kharkivska", metrem a dosáhnout "Zoloti vrata" (Golden Gates) stanice. Opuštění vlak metra musíte odbočit vlevo, použijte eskalátor a opuštění stanice odbočit vlevo. Poté, co v Vladimirskaya str., Odbočit vlevo. Poté se dostanete na světelnou křižovatku a přes ulici Vladimirská, vydejte se podél Prorizna ulici. Po 100 metrech na protější straně ulice spatříte PireusBank v rohu. Přejdeme silnici a přejít přímo na Patorzhynskogo ulici. Po 20 m spatříte železný plot kladivem. Zde se najít dveře tmavého dřeva tam. Zatlačte '46 'na dům interkomu a náš manažer musí otevřít dveře pro vás.

Od vlakového nádraží: Take metro ve stanici "Vokzalna" a dostat se do stanice "Teatralna", používají tranzitní kříž a dostat se do stanice "Zoloti vrata". V této stanice přejít přímo k východu. Použijte eskalátor a dostat z nádraží odbočte vpravo a po dosažení Vladimirská ulici, zahněte doleva. Poté se dostanete na světelnou křižovatku a přes ulici Vladimirská, vydejte se podél Prorizna ulici. Po 100 metrech na protější straně ulice spatříte PireusBank v rohu. Přejdeme silnici a přejít přímo na Patorzhynskogo ulici. Po 20 m spatříte železný plot kladivem. Zde se najít dveře tmavého dřeva tam. Zatlačte '46 'na dům interkomu a náš manažer musí otevřít dveře pro vás.
Kromě toho můžete použít naši převod či taxi služby.