X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

SR Backpackers

Rruga Mithat Hoxha Nr10, Lagja 4 Sarande, Saranda, Albania

99%Hodnocení

 • 100%Hodnota za peníze
 • 100%Zabezpečení
 • 98%Umístění
 • 100%Zaměstnanci
 • 100%Atmosféra
 • 100%Čistota
 • 95%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Vítejte v Saranda, jednom z nejkrásnějších míst Albánie. Saranda Backpackers je v provozu více než čtyři roky a je provozován místní jménem Tomi, který hovoří plynně anglicky, italsky, řecky, a Albánci. Nachází se ve druhém patře bezpečného současného bytového domu, který se nachází pouhých 20 metrů od hlavní pláže v Saranda. Všechny pokoje mají velké balkony s výhledem na malebné Jónské moře.

Po dni stráveném na město, Saranda Backpackers Hostel nabízí mnoho vybavení, které vám pomohou relaxovat. Některé z výhod hostelu patří teplé sprchy, bezplatné připojení na internet, pračka a balkon s krásným výhledem na záliv. Budete mít přístup do plně vybavené kuchyně, kde si můžete vytvořit svůj vlastní oběd / večeře. Hostel se nachází hned za rohem od trhu zemědělce a městské Super velké klimatizované supermarket (Alfa). Nebojte se o snídani, je to v ceně!

Ráno začít s kontinentální snídaně s čerstvým chlebem, chutné domácí marmeládou, bio kávu nebo čaj, čerstvé vařených vajec, chutné rajčata a melouny z trhu zemědělců. Nebo můžete vyzkoušet typické albánského snídani se byrek? Řekněte nám!

Jsme vám k dispozici 24/7 a může vám zasvěcený pohled na Saranda a historii Tomi vlasti. Můžeme doporučit levné tradičních restaurací, stejně jako zajistit výlety, pomoci orientovat svůj další cíl, a poukázat na všechny v okolí horkých míst, včetně: The Blue Eye, zámek Lekursi, v antické ražby Butrint nebo úžasných pláží Ksamil nebo Paskyra Beach na jih až k Saranda!

Procházka kolem rohu a chytit městský autobus, to jezdí každou hodinu (od 7 do osmnáct hodin) a autobusová zastávka je pouhých 50 metrů od hostelu.
Navštivte Butrint a zastavit Ksamil na cestě zpět a zaplavat si nebo šlapadel jízdu na ostrovy.

Nachází se pouhých 50 metrů od přístavu (trajektová doprava na / z Korfu) a rychlá chůze od hlavního autobusového nádraží, Saranda Backpackers Hostel se nachází nejen v blízkosti všech hlavních dopravních uzlů, je to také kousek na promenádě, která je lemována s bary, diskotéky a restaurace (nenechte si ujít slavné mušle). Jak jste si procházku po promenádě, zastávka mít kávu nebo panáka rakije, vychutnat výhled na moře a žít v okamžiku, kdy jako místní obyvatelé. V neposlední řadě, hlavní pláž je přímo před hostelem. Vezměte nějaký domácí byrek (špenát koláč) nebo chutnou lahůdku z rohu pekárny na vaší cestě. Můžete se opalovat, pronájem šlapadel, nebo plavat den pryč v čistém osvěžující moře.
Jsme tu otevřené pro všechny vaše otázky a snaží se vám pomohou se všemi vašimi potřeb - jednodenní výlety po Saranda a cestování po Albánii taky!

Chcete-li si půjčit kolo nebo auto, zeptejte se nás!

Náš Hostel akce

Albánština Kultura noc:
Naučte se vařit lahodné místní kuchyni, potom dívat na albánského filmu, učit se několik užitečných frází a albánskou komunistickou minulost.

Večeře v Městě:
Pak se xhiro podél promenády, a uvidíme, co Saranda nabízí. Mnoho aktivit a krásní lidé lemují promenádu ​​ve večerních hodinách. Jezte v jednom z mnoha místních pizzu míst pro večeři a mít čas na nápoje a zmrzlinu.

Beach BBQ Noc:
V noci, když máme 8 nebo více hosta, můžeme uspořádat grilování na pláži, s místní jídlo a místní nápoje. Neexistuje lepší způsob, jak poznat své kolegy hosty a vychutnat krásný Saranda noc.
Kebab, grilovaná vegetariáni, a dokonce i šťouchané brambory vařené na grilu přímo na pláži v přední části hostelu! Po večeři můžete dokonce přejí svitu měsíce plavat!

Saranda Pěší túry:
Procházka na hrad Lekursi a kláštera Čtyřiceti svatých, jmenovec našeho města, Saranda. Nezapomeňte si přinést nějaké Leke pro kávu a zmrzlinu. Můžete sedět a dívat se na západ slunce na záliv Saranda.

Blockbuster Night (většinou v zimním období)
Začíná domácí albánské večeři. Pak si můžete vybrat film z naší kolekce se dívat.

Seafood Noc:
Udělejte si výlet na jeden z nejlepších místních rybích restaurací s výhledem na zátoku!

* Pokud byste chtěli požádat o konkrétní události během svého pobytu, budeme v našich silách, aby vám vyhovět.

Hledat dostupnost


Hostel Awards

 • 2015 Hoscar Vítěz
 • 1
 • Země Albania
 • 2012 Hoscar Vítěz
 • 1
 • Země Albania
 • 2015 1 Země Albania
 • 2012 1 Země Albania
 • 2011 1 Země Albania


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
SR Backpackers Located at Rruga Mithat Hoxha Nr10, Lagja 4 Sarande, Saranda.
SR Backpackers
Albania
Saranda Sarande 7500 Rruga Mithat Hoxha Nr10, Lagja 4 Sarande
99% 250
39.8719683 20.0029921
SR Backpackers
    Pokoje jsou k dispozici     Základní 4 lůžek Smíšené Ložnice     Základní 6 lůžek Smíšené Ložnice