X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

SR Backpackers

Rruga Mithat Hoxha Nr10, Lagja 4 Sarande, Saranda, Albania

96%Hodnocení

 • 98%Hodnota za peníze
 • 97%Zabezpečení
 • 97%Umístění
 • 100%Zaměstnanci
 • 94%Atmosféra
 • 97%Čistota
 • 92%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Nejlepší umístění v Saranda, 50 metrů od Ferry Korfu, snídaně zdarma, bezplatné Wi-Fi, BBQ Beach, promenáda s bary, restauracemi, autobusy na Butrint ruiny-to vše v našem prahu!

Vítejte v Saranda, jeden z nejkrásnějších míst Albánie. Saranda Backpackers je v provozu více než čtyři roky a je provozován místní jménem Tomi, který hovoří plynně anglicky, italsky, Řek, a Albánec. To se nachází ve druhém patře bezpečného současného bytového domu, který se nachází pouhých 20 metrů od hlavní pláže v Saranda. Všechny pokoje mají velké balkony s výhledem na malebné Jónské moře.

Po dni stráveném na město, Saranda Backpackers Hostel nabízí mnoho vybavení, které vám pomohou relaxovat. Některé z výhod hostelu patří teplé sprchy, volný přístup k internetu, pračka, a balkony s krásným výhledem na záliv. Budete mít přístup k plně vybavenou kuchyň, kde si můžete vytvořit svůj vlastní oběd / večeře. Hostel se nachází hned za rohem od trhu zemědělce a městské Super velké klimatizované supermarket (Alfa). Nebojte se o snídani, je to v ceně!

Ráno začít s kontinentální snídaně s čerstvým chlebem chutné, domácí marmeládou, organickou kávu nebo čaj, čerstvá vařená vejce chutné rajčata a melouny z trhu zemědělců. Nebo budete vyzkoušet typickou albánskou snídaně s byrek? Řekni nám!

Jsme vám k dispozici 24/7 a může vám zasvěcený pohled na Saranda a historii Tomi vlasti. Můžeme doporučit levné tradiční restaurace, stejně jako zajistit výlety, pomůže orientovat svou další cíl, a poukázat na všechny v okolí horkých míst, včetně: The Blue Eye, hrad Lekursi, v antické ražbě Butrint nebo úžasných pláží na Ksamil nebo Paskyra Beach na jih do Saranda!

Procházka kolem rohu a chytit městský autobus, to jezdí každou hodinu (od 7 až osmnáct hodin) a autobusová zastávka je pouhých 50 metrů od hostelu.
Navštivte Butrint a zastavit v Ksamil na cestě zpět a zaplavat si nebo šlapadel jízdu na ostrovy.

Nachází se pouhých 50 metrů od přístavu (trajektová doprava do / z Korfu) a rychlá chůze od centrálního autobusového nádraží, Saranda Backpackers Hostel se nachází nejen v blízkosti všech hlavních dopravních uzlů, je to také kousek pěšky od promenády, která je lemována s bary, diskotéky a restaurace (nezapomeňte ochutnat slavné slávky). Jak jste si procházku podél promenády, přestanou mít kávu nebo záběr rakijí, vychutnat výhled na moře a žít v okamžiku, kdy jako místní obyvatelé. V neposlední řadě, hlavní pláž je v přední části hostelu. Urvat nějaké domácí byrek (špenát koláč), nebo chutné léčbě z rohu pekárny na vaší cestě. Užijte si slunce, pronájem šlapadel, nebo plavat den pryč v jasném osvěžující moře.
Jsme tu otevřené pro všechny vaše otázky a snaží se vám pomoci s všechny vaše cestovní potřeby - jednodenní výlety po Saranda a cestování po Albánii taky!

Chcete-li si půjčit kolo nebo auto, zeptejte se nás!

Náš hostel Události

Albánec Kultura noc:
Naučte se vařit lahodné místní kuchyni, potom sledovat albánskou filmu, učit se několik užitečných frází a albánskou komunistickou minulost.

Večeře v Town:
Pak se xhiro podél promenády, a uvidíme, co Saranda má nabídnout. Mnoho aktivit a krásní lidé lemují promenádu ​​ve večerních hodinách. Jezte v jedné z několika místních pizzu míst pro večeři a mít čas na nápoje a zmrzlinu.

Beach BBQ Noc:
V noci, když máme 8 a více hosté, můžeme uspořádat grilování na pláži, s místní jídlo a místní nápoje. Neexistuje lepší způsob, jak poznat své kolegy hosty a vychutnat krásný Saranda noc.
Kebab, grilované Vegetariáni, a dokonce i šťouchané brambory vařené na grilu přímo na pláži v přední části hostelu! Po večeři můžete dokonce toužili po svitu měsíce plavat!

Saranda Pěší túry:
Procházka na hrad Lekursi a kláštera Čtyřicet svatých, jmenovec našeho města, Saranda. Nezapomeňte si přinést nějaké Leke pro kávu a zmrzlinu. Můžete sedět a dívat se na západ slunce nad zátoce Saranda.

Blockbuster Night (většinou v zimním čase)
Začíná s domácím albánského večeři. Pak si můžete vybrat film z naší kolekce se dívat.

Seafood Noc:
Udělejte si výlet na jeden z nejlepších místních rybích restaurací s výhledem na zátoku!

* Pokud byste chtěli požádat o určité události během vašeho pobytu, budeme v našich silách, aby vás ubytovat.

Hledat dostupnost


Hostel Awards

 • 2015 Hoscar Vítěz
 • 1
 • Země Albania
 • 2012 Hoscar Vítěz
 • 1
 • Země Albania
 • 2015 1 Země Albania
 • 2012 1 Země Albania
 • 2011 1 Země Albania


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
SR Backpackers Located at Rruga Mithat Hoxha Nr10, Lagja 4 Sarande, Saranda.
SR Backpackers
Albania
Saranda Sarande 7500 Rruga Mithat Hoxha Nr10, Lagja 4 Sarande
96% 259
39.8719683 20.0029921
SR Backpackers
    Pokoje jsou k dispozici     Základní 4 lůžek Smíšené Ložnice     Základní 6 lůžek Smíšené Ložnice