X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

SR Backpackers

Rruga Mithat Hoxha Nr10, Lagja 4 Sarande, Saranda, Albania

97%Hodnocení

 • 98%Hodnota za peníze
 • 98%Zabezpečení
 • 100%Umístění
 • 99%Zaměstnanci
 • 95%Atmosféra
 • 96%Čistota
 • 93%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Vítejte v Saranda, jedné z nejkrásnějších míst Albánie. Saranda Backpackers je v provozu více než čtyři roky a je provozován místním jménem Tomi, který mluví plynně anglicky, italsky, řecky, a Albánec. Nachází se ve druhém patře bezpečného současného bytového domu, který se nachází pouhých 20 metrů od hlavní pláže v Saranda. Všechny pokoje mají velké balkony s výhledem na malebnou Jónské moře.

Po dni stráveném na město, Saranda Backpackers Hostel nabízí mnoho vybavení, které vám pomohou relaxovat. Některé z výhod hostelu jsou sprchy s teplou vodou, bezplatné připojení na internet, pračku a balkon s krásným výhledem na záliv. Budete mít přístup k plně vybavenou kuchyň, kde si můžete vytvořit svůj vlastní oběd / večeři. Hostel se nachází hned za rohem od trhu zemědělce a města velmi velké klimatizované supermarketu (Alfa). Nebojte se o snídani, je to v ceně!

Ráno začíná s kontinentální snídaně s čerstvým chutné pečivo, domácí džem, bio kávu nebo čaj, čerstvé vařené vejce, chutné rajčata a melouny od zemědělců na trhu. Nebo můžete vyzkoušet typickou albánskou snídani s byrek? Napište nám!

Jsme vám k dispozici 24/7 a vám může poskytnout zasvěcený pohled na Saranda a historii Tomi vlasti. Můžeme doporučit levné tradiční restaurace, stejně jako zajistit výlety, pomoci orientovat další cíl, a poukázat na všechny v okolí horkých míst, včetně: The Blue Eye, The Castle of Lekursi, antických vykopávek Butrint a úžasných pláží na Ksamil nebo Paskyra Beach na jih do Saranda!

Procházka kolem rohu a chytit městský autobus, to jezdí každou hodinu (od 7 hodin ráno do osmnáct hodin) a autobusová zastávka je vzdálená pouhých 50 metrů od hostelu.
Navštivte Butrint a zastavit v Ksamil na zpáteční cestě a zaplavat si nebo pádlo jízdu lodí na ostrovy.

Nachází se pouhých 50 metrů od přístavu (trajektová doprava na / z Korfu) a rychlé chůze od hlavního autobusového nádraží, Saranda Backpackers Hostel se nachází nejen v blízkosti všech hlavních dopravních uzlů, je to také kousek na promenádu, která je lemovaná barů, diskoték a restaurací (nezapomeňte vyzkoušet slavné mušle). Jak jste si procházku po promenádě, zastavit, aby si kávu nebo panáka rakije, vychutnat výhled na moře a žít v přítomném okamžiku, jak místní obyvatelé. V neposlední řadě, hlavní pláž je přímo před hostelem. Vezměte nějaký domácí byrek (špenát koláč) nebo chutné léčbě z rohu pekárny na vaší cestě. Můžete se opalovat, pronájem šlapadel, nebo plavat den pryč v jasném osvěžující moře.
Jsme tu otevřené pro všechny vaše otázky a snaží se vám pomoci s všechny vaše cestovní potřeby - jednodenní výlety po Saranda a cestování po Albánii taky!

Chcete-li si půjčit kolo nebo auto, zeptejte se nás!

Naše ubytovna akce

Albánský Kultura noc:
Naučte se vařit lahodné místní kuchyni, potom sledovat albánskou filmu, učit se několik užitečných frází a albánskou komunistickou minulost.

Večeře v Městě:
Udělejte si xhiro podél promenády, a uvidíme, co Saranda nabízí. Mnoho aktivit a krásných lidí lemují promenádu ​​ve večerních hodinách. Jezte v jednom z mnoha místních pizzu míst pro večeři a mít čas na nápoje a zmrzliny.

Beach BBQ Noc:
V noci, když máme 8 nebo více hosta, můžeme uspořádat grilování na pláži, místní jídla a místní nápoje. Neexistuje lepší způsob, jak poznat své kolegy hosty a užít si krásný Saranda noc.
Kebab, grilovanou zeleninou a dokonce i šťouchané brambory vařené na grilu přímo na pláži v přední části hostelu! Po večeři můžete dokonce touhu Moonlight plavat!

Saranda Pěší túry:
Procházka na hrad Lekursi a kláštera Čtyřiceti svatých, jmenovec našeho města, Saranda. Nezapomeňte si přinést nějaké Leke na kávu a zmrzlinu. Můžete sedět a dívat se na západ slunce nad zálivu Saranda.

Blockbuster Night (hlavně v zimním období)
Začíná s domácím albánské večeři. Pak si můžete vybrat film z naší kolekce se dívat.

Seafood Noc:
Udělejte si výlet na jeden z nejlepších místních rybích restaurací s výhledem na zátoku!

* Pokud byste chtěli požádat o konkrétní události během vašeho pobytu, budeme v našich silách, aby vám vyhovět.

Hledat dostupnost


Hostel Awards

 • 2012 Hoscar Vítěz
 • 1
 • Země Albania
 • 2011 Hoscar Vítěz
 • 1
 • Země Albania
 • 2012 1 Země Albania
 • 2011 1 Země Albania


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
SR Backpackers Located at Rruga Mithat Hoxha Nr10, Lagja 4 Sarande, Saranda.
SR Backpackers
Albania
Saranda Sarande 7500 Rruga Mithat Hoxha Nr10, Lagja 4 Sarande
97% 241
39.8719683 20.0029921
SR Backpackers
    Pokoje jsou k dispozici     Základní 4 lůžek Smíšené Ložnice     Základní 6 lůžek Smíšené Ložnice