X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Rum Wonders Camp

Near to Lawrance House, Rum Valley, Wadi Rumm, Wadi Rum, Jordánsko

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Rum Wonders Camp penzion nabízí ubytování v Wadi Rum. Za zcela unikátní místo k pobytu, zatímco na Jordánsko dovolenou, Rum Wonders Camp nabízí soukromé a sdílené beduínských stanů nastavit u krásné pouštní krajiny.

Při pobytu v Rum Wonders Camp, si hosté mohou vychutnat tradiční pokrmy, jako jsou grilovaná masa a místní rýžové jídlo s názvem Mansaf, Maqloba, Mandi, Zarb. Je-li třeba, hosté jsou vítáni k účasti na vaření a přípravě jídel. Jídla pro vegetariány lze připravit také.

Chcete-li dostat ven a podívat se na místa kolem Wadi Rum, Rum Wonders Camp nabízí 4-kolové džípem do pouště. Camel jízda, Balloon Tours.

um Wonders Camp se nachází v centru města Wadi Rum přírodní rezervace, obklopené pouští. Nabízí soukromé, beduínské stany a projížďky na koních přes poušť.

Rum divů nabízí tradiční místní pokrmy u táboráku, nebo v komunální stanu. Hosté se mohou také podílet na vaření jídla na večeři, a tábor může zajistit beduínské strany s rodilými beduínských zpěváky, stejně jako beduínské Návrh stran pro mladé páry.

Vlastnost může organizovat výlety přes Wadi Rum přírodní rezervace, včetně velbloudí výlety a džípem. Balon výlety, pěší turistiku a trekking aktivity mohou být uspořádány. Rum Wonders rovněž nabízí kyvadlovou dopravu do az Wadi Rum, včetně hranic, Aqaba a Petra.

Hosté jsou laskavě žádáni, aby informovali hotel předem o předpokládaném čase svého příjezdu. Tuto informaci můžete uvést v kolonce Poznámky při rezervaci, nebo se obrátit přímo na kemp s využitím kontaktních údajů uvedených v potvrzení rezervace.

Rum Wonders Camp může zajistit vyzvednutí z návštěvnického centra Wadi Rum (zdarma kyvadlová doprava), a Aqaba, Petra a mezinárodního letiště Aqaba. Prosím, obraťte se na tábor pro více informací o této službě.

Kontrola je: 08:00-20:00
Check out: 12:00 - 14:00

Prosím kontaktujte nás ohledně vašeho příjezdu.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Transfery z letiště
  • Bar
  • BBQ
  • Snídaně v ceně
  • Kavárna
  • Parkování zdarma
  • Včetně ložního prádla
  • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Rum Wonders Camp Located at Near to Lawrance House, Rum Valley, Wadi Rumm, Wadi Rum.
Rum Wonders Camp
Jordan
Wadi Rum Aqaba Province , Wadi Rum Natural Reserve 71810 Near to Lawrance House, Rum Valley, Wadi Rumm
0% 25
29.5319199 35.0060842
Rum Wonders Camp
    Pokoje jsou k dispozici     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     10 lůžek Smíšené Ložnice