X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Rum Wonders Camp

Near to Lawrance House, Rum Valley, Wadi Rumm, Wadi Rum, Jordánsko

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Rum Wonders Camp penzion nabízí ubytování v Wadi Rum. Pro naprosto jedinečné místo k pobytu, zatímco na Jordan dovolenou, Rum Wonders Camp nabízí soukromé a sdílené beduínských stanů se nachází uprostřed krásné pouštní krajiny.

Při pobytu v hotelu Rum Wonders Camp, si hosté mohou vychutnat tradiční kuchyni, jako je grilované maso a místní rýžové jídlo zvané Mansaf, Maqloba, Mandi, Zarb. Je-li třeba, hosté jsou srdečně zváni k účasti na vaření a přípravě jídel. Jídla pro vegetariány lze připravit také.

Chcete-li dostat ven a vidět místa v okolí Wadi Rum, Rum Wonders Camp nabízí 4-kolové džípem do pouště. Camel jízda, výlety balonem.

um Wonders Camp se nachází v samém srdci města Wadi Rum přírodní rezervace, obklopen pouští. Nabízí soukromé, beduínské stany a projížďky na koních přes poušť.

Rum divů nabízí tradiční místní pokrmy u táboráku, nebo v komunální stanu. Hosté se mohou také podílet na vaření jídel na večeři, a tábor může zajistit beduínské strany s rodilými beduínských zpěváky, ale i beduínů návrhu se strany pro mladé páry.

Vlastnost může zorganizovat výlety přes Wadi Rum přírodní rezervace, včetně velblouda a džípem. Balón výlety, turistika a trekové aktivity mohou být uspořádány. Rum divů nabízí kyvadlovou dopravu do a ze Wadi Rum, včetně hranic, Aqaba a Petra.

Hosté jsou žádáni, aby informovali hotel předem o předpokládaném čase svého příjezdu. Tuto informaci můžete uvést v kolonce Poznámky při rezervaci, nebo se obrátit přímo na tábor pomocí kontaktních údajů uvedených v potvrzení rezervace.

Rum Wonders Camp schopni zajistit vyzvednutí z návštěvnického centra Wadi Rum (zdarma kyvadlová doprava), a Aqaba, Petra a mezinárodního letiště Aqaba. Prosím, obraťte se na tábor pro více informací o této službě.

Check je: 08:00 až 20:00
Podívejte se: 12:00 až 14:00

Prosím kontaktujte nás ohledně vašeho příjezdu.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Transfery z letiště
  • Bar
  • BBQ
  • Snídaně v ceně
  • Kavárna
  • Parkování zdarma
  • Včetně ložního prádla
  • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Rum Wonders Camp Located at Near to Lawrance House, Rum Valley, Wadi Rumm, Wadi Rum.
Rum Wonders Camp
Jordan
Wadi Rum Aqaba Province , Wadi Rum Natural Reserve 71810 Near to Lawrance House, Rum Valley, Wadi Rumm
0% 25
29.5319199 35.0060842
Rum Wonders Camp
    Pokoje jsou k dispozici     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     10 lůžek Smíšené Ložnice