X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Royal Hotel - Brasov

Str. Poiana lui Neagoe, FN, Brasov, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Royal Hotel je jedním z hotelů v Poiana Brasov lyžařské středisko, přes prohlížení slavné sjezdovky, hodně hledal po celém světě o turisty. V blízkosti Miorita jezera, Royal Hotel nabízí vysoké třídy ubytování v Poiana Brasov na nejlepší ceny. Royal Hotel je jedním z hotelů v Poiana Brasov, přes prohlížení slavné sjezdovky, hodně hledal po celém světě o turisty. V blízkosti Miorita jezera, Royal Hotel nabízí vysoké třídy ubytování v Poiana Brasov na nejlepší ceny. Hotel se skládá z apartmánů, jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích až do data vybavené pro perfektní ubytování v Poiana Brasov. Hotelová restaurace a vinný sklep jsou ideální místa na začátek nebo konec svůj den Royal Hotel v Poiana Brasov. Tradiční kuchyně či mezinárodní kuchyně, klasické nebo speciální menu, na požádání, je, aby se těšil na Royal restauraci. Ubytování vybavení patří lednice, minibar, kabelová TV, telefon, restaurace, bar a konferenční prostory pro 50 osob.

Požaduje se kreditní karty k zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo předčasného odjezdu bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Podívejte se: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nemáte odpověď na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • minibar
  • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Royal Hotel - Brasov Located at Str. Poiana lui Neagoe, FN, , Brasov.
Royal Hotel - Brasov
Romania
Brasov 500001 Str. Poiana lui Neagoe, FN
0% 0
45.5962634 25.5363464
Royal Hotel - Brasov
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc