X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Rome Metropolitan Guesthouse

Via Milazzo 22 - 2°floor Rome, Řím, Itálie

81%Hodnocení

 • 79%Hodnota za peníze
 • 90%Zabezpečení
 • 89%Umístění
 • 89%Zaměstnanci
 • 76%Atmosféra
 • 68%Čistota
 • 74%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Dejte si pozor na speciality! Mimo sezónu znamená velké slevy! Přejděte do sekce Akční a zjistit, které dny a kolik nocí je vyhrazeno pro naše skvělé slevy! Reálné možnosti rezervovat, aniž by příliš mnoho přemýšlení! jen 33 metrů od nádraží Termini, odkazy na letiště Fiumicino a Ciampino letiště a veškeré veřejné dopravy konec! ... a bohatá snídaně, croissaint + orange juice + káva, která se podává v baru je vždy v ceně! ! stačí si objednat!
"Cítit se jako doma, je cílem Marco a Alessandra, bratr a sestra, kteří spustit tuto malou a jednoduchou strukturu! V centru Říma, poblíž nádraží Termini, jen jednu minutu od terminálu letiště Fiumicino a Ciampino a titulky všech městské veřejné dopravy, metra - autobusy a taxi. 2rentup roky se stal mezníkem v této oblasti a dělá pop stylu dekor a vstřícnost obou chlapců, její strengths.The bohatý snídaňový, a to vždy v ceně, je řízena rodinou baru! Pro zákazníky zažije revoluci v chuti známá vynikající espresso a cappuccino se šlehačkou, aniž by byla opomenuta možnost ochutnat typické italské potravinářské výrobky jsou vždy čerstvé a čerstvě připravený máma Anna. Navíc, a to není opravdu společná propagace, pro kluky pensionu jsou k dispozici exkluzivní sleva na polední menu, nápoje, koktejly a pivo! Vše, co zůstává, je si sám!

Attenzione Agli speciality! Bassa stagione vuol dire Grandi sconti! Vai Nella sezione degli Akční e scopri za kvali Giorni e Quante notti sono riservati i nostri sconti eccezionali! Vere e vlastnická occasioni da prenotare senza pensarci troppo! soli 33 metri Dalla Stazione Termini, dai collegamenti con gli areoporti di Fiumicino e Ciampino e dai capolinea di tutti i mezzi pubblici! ... e con il bohatá snídaně, croissaint + orange juice + káva, servita al nostro bar semper incluso! ! devi solo prenotare!
"Sentirsi casa 'l'Obiettivo di Marco e Alessandra, Fratello e Sorella che gestiscono Questa Piccola e semplice struttura! Nel pieno centro di Roma, Pochi passi Dalla Stazione Termini, un Minuto dal terminál za Gli Aeroporti di Fiumicino e Ciampino e dal capolinea di tutti i mezzi pubblici della CITT, metro - autobus e taxi, il 2rentup da Anni oramai un punto di Riferimento nella zona e fa dello stile Pop del suo Arredo e della Simpatia dei due ragazzi, i Suoi Punti di Forza. L'abbondante colazione, semper inclusa, curata dal bar della famiglia Pochi passi! Per i Klientský sar unautentica rivoluzione di gusto provare i famosi Espressi ei deliziosi Cappuccini con la crema di ČAFF senza dimenticare la Možnost donášky čerstvých žemlí di assaggiare i tipici PRODOTTI del potravin italiano Semper Freschi e Preparáty sul Momento Dalla Sig.ra Anna. Inoltre, e questo non proprio una cosa obec, na gli ospiti della penzion sono previsti esclusivi sconti sul muži del pranzo, sui nápoj, koktejl sui e Sulla birra! Non Římané che prenotare za Potěr credere!

Hledat dostupnost

 • Poslední recenze

  Přeloženo: Google
  Velmi dobrá lokalita (2 minuty pěší chůze od nádraží Termini) a dobrá snídaně. Na negativní straně koupelny je třeba čistit častěji a slečna mít někoho k otevření dveří na hosty příjezdem.
  Více
   Anonymní, Portugalsko, Skupina ženy, 25-30
 • Zobrazit všechny recenze »

Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Rome Metropolitan Guesthouse Located at Via Milazzo 22 - 2°floor Rome, , Rome.
Rome Metropolitan Guesthouse
Italy
Rome 00185 Via Milazzo 22 - 2°floor Rome
81% 347
41.9020534 12.5033211
Rome Metropolitan Guesthouse
    Pokoje jsou k dispozici     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Základní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna