X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Roma Prince Inn B&B

Via Principe Eugenio 15, Řím, Itálie

mapa a cestovní pokyny


75%Hodnocení

  • 67%Hodnota za peníze
  • 73%Zabezpečení
  • 73%Umístění
  • 87%Zaměstnanci
  • 73%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 73%Zařízení

Přeloženo: Google Vlakem:
Naše B & B se nachází asi 500 metrů od vlakového nádraží Termini. Via Principe Eugenio se nachází mezi ulicemi Via Giolitti a náměstí Piazza Vittorio Emanuele II.Prendere výjezdu vlevo a odbočte vlevo do přes Giolitti a pak vpravo na přes Gioberti, po 150 metrech odbočit vlevo do Via Principe Amedeo. Pokračujte rovně, dokud se nedostanete přes Lamarmora. Odbočte doleva a dostat Via Principe Eugenio.
v autě
B & B je snadno dosažitelný z libovolného místa na okruhu, který je spojen všech hlavních silnicích: dodržovat pokyny pro romské centra a dále do stanice Termini. Via Principe Eugenio se nachází mezi Via Giolitti a náměstí Piazza Vittorio Emanuele II.
Vlakem
Naše B & B se nachází asi 500 metrů od vlakového nádraží Termini. Jeďte výjezdem na levé straně a odbočit doleva přes Giolitti a pak vpravo na přes Gioberti, po 150 m odbočit vlevo do Via Principe Amedeo. Pokračujte rovně, dokud se nedostanete přes Lamarmora. Odbočte doleva a dostat Via Principe Eugenio.
Letadlem
Roma Fiumicino letiště je připojen do města po dálnici nebo místní železniční dopravy, zvané Leonardo Express, opuštění stanice každých 30 minut.
Roma Ciampino letiště je jen několik zastávek autobusem od Anagnina metra A. Cesta na nádraží Termini trvá asi 20 minut.
S veřejnou dopravou
Z nádraží si můžete vzít do metra a vystupte po jednom zastavení, nebo se No.105 autobusem, nebo tramvají č.5 nebo 14.