X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Roma Prince Inn B&B

Via Principe Eugenio 15, Řím, Itálie

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 85%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 85%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google Vlakem:
Naše B & B se nachází asi 500 metrů od Roma Termini nádraží. Via Principe Eugenio se nachází mezi Via Giolitti a Piazza Vittorio Emanuele II.Prendere výstup na levé straně a odbočit vlevo na přes Giolitti a pak vpravo na via Gioberti; Po 150 metrech zahněte doleva do Via Principe Amedeo. Pokračujte rovně, dokud se nedostanete přes Lamarmora. Odbočit vlevo a dosáhnout Via Principe Eugenio.
v autě
B & B je snadno dostupný z libovolného místa na okruhu, který je spojen všech hlavních silnicích: postupujte podle označení na Roma Centro a pak na nádraží Termini. Via Principe Eugenio se nachází mezi Via Giolitti a Piazza Vittorio Emanuele II.
Vlakem
Naše B & B se nachází asi 500 metrů od Roma Termini nádraží. Jeďte výjezdem na levé straně a odbočit vlevo na přes Giolitti a pak vpravo na via Gioberti; Po 150 metrech zahněte doleva do Via Principe Amedeo. Pokračujte rovně, dokud se nedostanete přes Lamarmora. Odbočit vlevo a dosáhnout Via Principe Eugenio.
Letecky
Letiště Roma Fiumicino je spojen s městem po dálnici nebo místní železniční dopravy, s názvem Leonardo Express, opuštění stanice každých 30 minut.
Letiště Roma Ciampino je jen několik zastávek autobusem od Anagnina metro A. Cesta na nádraží Termini trvá asi 20 minut.
S veřejnou dopravou
Z nádraží si můžete vzít do metra a vystupte po jednom zastavení, nebo jet autobusem No.105, nebo tramvají č.5 nebo 14.