X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Roger's House

Juan de Bilbao 13 3�, San Sebastian, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


77%Hodnocení

  • 75%Hodnota za peníze
  • 78%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 69%Atmosféra
  • 73%Čistota
  • 69%Zařízení

Přeloženo: Google Jak se tam dostat?

Letadlem: K dispozici jsou dva lety denně z Madrid do San Sebastian, a jeden let z Barcelony. Letiště se nachází v Hondarribia / Fuenterrabia. Můžete dostat autobusem nebo taxíkem do San Sebastian.

Vlakem: RENFE je národní železniční společnosti ve Španělsku. Madrid a Barcelona jsou přímo napojeny na San Sebastian. Irun a jsou Francie jsou také spojeny vlakem. Z vlakového nádraží stačí následovat řeky až do první most od mořského pobřeží, přes ten most, chodit tři bloky a odbočit vpravo, chodit do Juan de Bilbao st., odbočte vlevo a na 13. této ulici se nachází hostel


Mohlo by to být dobrý nápad cestovat přes noc z Madridu a Barcelony (cca 6 hodin od Madridu a 7 z Barcelony).

Z Paříže se můžete dostat TGV (vysokorychlostní vlak, asi 5 hodin), která vás zavede do Irun. TGV spolupracuje s francouzskou železniční společnosti SNCF. V Irun stačí získat pravidelný vlak, který trvá 20 minut se dostanete do San Sebastian.

Autobusem: San Sebastian je velmi dobré spojení do hlavních měst, jako je Madrid, Barcelona, ​​Bilbao, Pamplona, ​​Vitoria, Burgos, Alicante, Salamanca, Galicia

Continental je společnost, pokud jsou zasílány z Madridu, Burgos a Vitoria. La Roncalesa od Pamplona a Pesa od Bilbao.

K dispozici je také mezinárodní služby, Euro-linky, která vás dostane do Londýna (22 hodin včetně doby Ferry trvá z Doveru do Calais). Tato služba je také k dispozici, pokud jste z Paříže.

Autem: Z Madrid: Získejte NI (B / A Roud) přes Burgos a Vitoria Gasteiz /. Je hodný, aby si na dálnici mezi Burgos a Miranda de Ebro a následovat Vitoria. (4.30 hodin)

Z Barcelony si N-II Zaragoza. Když se dostanete Zaragoza získat N-121 do Pamplony. Z Pamplona to trvá 45 minut se dostanete do San Sebastian. (6 hodin)

Od Bilbao: Získejte dálnice A-8. To trvá jednu hodinu. I f chcete, můžete jít po ceně, kde máte krásné památky, ale to trvá asi 2 až 3 hodin vlivem provozu.

Od Pamplona si A-15 a NI se dostat do San Sebastian. Asi 45 minut.