X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Rivoli Cinema Hostel

Rua Dr. Magalhães Lemos 83, 1st Floor, Porto, Portugalsko

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 96%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 92%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 92%Zařízení

Přeloženo: Google Najděte uličky mezi Av. dos Aliados a D. Joao I náměstí (dvě koňské sochy), po Rua Passos Manuel.

Podívejte se na červené dveře (N83), s výhledem na boční dveře Rivoli divadla v optické Store světle šedé budovy.

Metrem:
Příjezd z letiště, budete muset vzít řádku E Porto. Můžete zanechat v Trindade nádraží a pěšky dolů po Aliados Avenue za 8 minut, nebo můžete přestoupit na trasu D, nechte ve stanici Aliados (první stanici po Trindade) a sjezd D. Joao I v metru. Na Aliados Avenue s radnicí na zádech, se první doleva do Dr. Magalhaes Lemos ulici, jen pár metrů před námi najdete Hostel v červené dveře na pravé straně.

Vlakem:
Přijet do Campanhã stanice (od Lisabonu, Coimbra, atd), ujistěte se, že váš vlak končí v S. Bento nádraží. V opačném případě budete muset změnit na jinou linku (obvykle číslo 2). V hostelu se nachází 200 m od S. Bento nádraží. Jestliže jste užil Bonjardim Street, když vidíte D. Joao I náměstí, bude hostel se na ulici na levé straně. Případně, pokud jste chůze do kopce přes Aliados ve směru radnice, Najdete nás na druhé ulici na pravé straně, první po Sampaio Bruno ulici.

Autobusem:
Pokud jsou na cestě do Porto z mezinárodní linky přijedete na nádraží v Internorte Praga da Galiza. Chytit autobus číslo 200 do Praga da Liberdade zastávky. Pak pěšky do kopce po Aliados ve směru radnice, najdete nás na druhé ulici na pravé straně, první po Sampaio Bruno ulici.
Příchod Rede Expressos, když se dostanete ven stanice odbočit vpravo a jít přes Batalha náměstí, pokračovat přes Santa Catarina ulici, dokud se nedostanete Passos Manuel Street. Odbočit vlevo a pokračovat dolů, dokud se nedostanete D. Joao I náměstí (to má dvě koňské sochy), pak uvidíte Rivoli divadlo (velká budova maloval světle šedá), hostel je přímo přes ulici, před boční dveře Rivoli divadla.