X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Riverside Hostel Gdansk

ul. Powroźnicza 18/24 lok.2, Gdansk, Polsko

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 94%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 89%Čistota
  • 86%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště
bus č. 210 >> směr Orunia Gościnna:
>> Vystupte na zastávce Brama Wyżynna, další jeden po hlavní nádraží >> Jdi do tunelu (odbočit vlevo) a Długa Street a Długi Targ >> rovně až na konec a odbočit vpravo před Zelené brány do Powroźnicza ulici. Náš hostel je na levé straně, po 20 m
bus č. 110 >> směr Wrzeszcz PKP:
>> Vystupte na poslední zastávce pak vlakem SKM Gdaňsk Głwny >> chůze do samého centra města, Długa Street a Długi Targ >> Jdi rovně až na konec a odbočit vpravo před Zelené brány do Powroźnicza ulici. Náš hostel je na levé straně, po 20m.
>> Vystupte na zastávce Galeria Bałtycka >> tramvají číslo 6 nebo 11 směrem k Gdańsk >> vystupte na zastávce Brama Wyżynna >> jít do tunelu (odbočit vlevo) a Długa Street a Długi Targ >> rovně na konec, zahnout doprava do Zelené brány do Powroźnicza ulici. Náš hostel je na levé straně, po 20m.

Náš hostel se nachází naproti hotelu Radisson Blu Hotel.

Z Hlavního nádraží
Je to asi 10 minut chůze od hotelu. Po opuštění terminálu, odbočte vpravo a po ulici asi 700 metrů. Ty se dostanou na přechodu pro chodce procházející pod ulici. (Budova LOT Polish Airlines je praktický mezník: když vidíte, že na levé straně, dívat dopředu pro pěší tunel).

Chodník kanály do hlavní třídě v historické čtvrti, Dluga ulice (prohlásil 'DOOL-ga "). Pár minut chůze se dostanete na konec náměstí. Těsně před Zelené brány, mít právo na Powroznicza ulici. Náš hostel se nachází jen pár metrů nahoru, vlevo, naproti hlavnímu vchodu do hotelu Radisson Blu.