X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Riverside Hostel Gdansk

ul. Powroźnicza 18/24 lok.2, Gdansk, Polsko

mapa a cestovní pokyny


92%Hodnocení

  • 94%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 99%Umístění
  • 94%Zaměstnanci
  • 86%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 92%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště
autobus č.. 210 >> směr Orunia Gościnna:
>> Vystupte na zastávce Brama Wyżynna, další jeden po hlavní nádraží >> jít do tunelu (doleva) a Długa Street a Długi Targ >> rovně až na konec a odbočit vpravo do Zelené brány do Powroźnicza ulici. Náš hostel se nachází na levé straně, po 20 m
autobus č.. 110 >> směr Wrzeszcz PKP:
>> Vystupte na poslední zastávce pak vlakem SKM do Gdaňsku >> Głwny chůze do samého centra města, Długa Ulice a Długi Targ >> rovně až na konec a odbočit vpravo do Zelené brány do Powroźnicza ulici. Náš hostel se nachází na levé straně, po 20m.
>> Vystupte na autobusové zastávce Galeria Bałtycka >> tramvají č. 6 nebo 11 směrem k Gdaňsku >> vystupte na zastávce Brama Wyżynna >> Jdi do tunelu (doleva) a Długa Street a Długi Targ >> rovně na konec a odbočit vpravo do Zelené brány do Powroźnicza ulici. Náš hostel se nachází na levé straně, po 20m.

Náš hostel se nachází naproti hotelu Radisson Blu.

Z hlavního vlakového nádraží
Je to asi 10 minut chůze. Po opuštění terminálu, odbočte vpravo a následujte ulici asi 700 metrů. Ty se dostanou na přechodu pro chodce procházející pod ulici. (LOT Polish Airlines budova je praktický mezník: když ho vidíte po levé straně, dívat dopředu pro pěší tunel).

Chodník napájí vždy do té hlavní třídě historické čtvrti, Dluga Street (vyslovováno 'dool-ga "). Pár minut chůze se dostanete na konec náměstí. Těsně předtím, než Zelené brány, mít právo na Powroznicza ulici. Náš hostel se nachází jen pár metrů nahoru, vlevo, naproti hlavnímu vchodu do hotelu Radisson Blu.