X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Riverbank's Hostel

via Volta dei Tintori nr. 1, Florencie, Itálie

81%Hodnocení

  • 84%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 79%Zaměstnanci
  • 71%Atmosféra
  • 78%Čistota
  • 80%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Břehů je okouzlující a přátelský nemovitost kompletně zrekonstruován v prosinci 2013 se nachází na strategickém místě v historickém centru Florencie, na břehu řeky Arno, pouhých 5 minut chůze od mostu Ponte Vecchio, galerii Uffizi, Piazza Santa Croce.
Právě jsme zrekonstruovaný hostel, jsme vlastní koupelnou na každém pokoji a malovat je v různých barvách.

Máme minibar uvnitř.
Klimatizace v každém pokoji s možností zdanění.
Klimatizace není zahrnuta v ceně
Nachází se na břehu řeky Arno, pouhých 5 minut od Ponte Vecchio, Galleria degli Uffizi, Piazza Santa Croce a jen pár kroků od všech hlavních památek a muzeí města.

Hostel se nachází v klidné ulici, takže můžete spát tak dlouho, jak budete chtít, aniž by byl narušen hluku na ulicích v našich pohodlných a čistých postelí. Je jako velký byt, místo aby si vyměnili zkušenosti, nápady noci ven a dokonce i přátelství.

Máme dlouholeté zkušenosti přivítá cestovatele z celého světa, a tak jsme pochopili, co chcete. Náš přátelský a mladý personál bude za předpokladu, turistické informace a seznam levných barů a restaurací v okolí a budou se snažit, abyste se cítili pohodlně.

Bez zákaz vycházení nebo uzamykatelná můžete zůstat venku, jak dlouho, jak budete chtít.

Můžete check-in kdykoliv. Pokud víte, že přijedete později, než o půlnoci, prosím pošlete nám e-mail s referenčním číslem rezervace a dejte nám vědět, v kolik hodin budete přijet.

Pokud chcete platit kreditní nebo debetní kartou budete muset zaplatit navíc 3% daň.

Pokud víte, že přijedete později, než o půlnoci, prosím pošlete nám e-mail s referenčním číslem rezervace a dejte nám vědět, v kolik hodin budete přijet.

1.Cancellation a politické změny: Oznámení o každém zrušení je požadováno nejméně 48 hodin před příjezdem, aby se zabránilo storno poplatek je účtován na vaší kreditní kartě. Je-li méně než 48 hodin, bude storno podmínky platí pro zbývající.

Riverbanks Hostel musí obdržet písemné oznámení dva dny před datem příjezdu za případné zrušení nebo změnám ve Vašem reservation.If méně než 48 hodin, storno podmínky se budou vztahovat na zbývající. Například, pokud jsou vyhrazeny pro 20. měsíce budeme požadovat oznámení o zrušení nebo změny do konce 18. měsíce.
Změny zahrnují změny ve vašem datem příjezdu, počet nocí a počet osob ve vaší rezervace. Nebudeme měnit svou politiku v důsledku dopravní stávky, zpoždění kvůli počasí, zdravotních problémů, nebo jakýchkoli okolností mimo vaši a naši kontrolu.

2. / C je účtována zvlášť

3. Naše pravidelná kontrola probíhá v 12:00
Pokud přijedete dříve než 00:00, žádný problém! Můžete si nechat zavazadla a vrátit na nebo po 12:00

24 hodin check-in/reception!

Hotel má smlouvu s místní restauraci, kde Nábřeží Hosté hotelu mají 10% slevu. Také oni si slevu na snídani v blízkosti baru, který bude 2 euro

Zde můžete zaparkovat zdarma na Piazza Michelangelo (pokud jste nezadali v historickém centru Florencie), který se nachází 15-20 minuty chůze od hotelu. Nebo parkoviště s výplatní Bargello, kde jako náš host dostanete slevu a zaplatí 23 eur po dobu 24 hodin.
Od Bargello do našeho hotelu je 7-10 minut chůze.

Podle usnesení městské rady n.. 230/33 z 06/20/2011, od 1. července města Florencie bude
Zavést daň z cestovního ruchu, uplatnit vůči nerezidentům přes noc pobytu, po dobu maximálně 10 po sobě jdoucích nocí.
Sazba daně je cestovní ruch euro 2,00 za osobu na noc, a to se nevztahuje na:
děti (do 10 let);
lidé, kteří poskytují pomoc pacientům v nemocnici, max. jeden každý pacient
lidé / rodiny, kteří poskytují pomoc nezletilým pacientů v nemocnici, max. dva každý pacient

Hledat dostupnost


Zařízení

  • 24 hodinová recepce
  • 24 hodinová ostraha


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Riverbank's Hostel Located at via Volta dei Tintori nr. 1, , Florence.
Riverbank's Hostel
Italy
Florence FI 50122 via Volta dei Tintori nr. 1
81% 407
43.7670727 11.2599670
Riverbank's Hostel
    Pokoje jsou k dispozici     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 4 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Lepší 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Lepší 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Lepší 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 7 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc