Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Rio Surf n Stay

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 4.0
 • Zabezpečení 6.0
 • Umístění 2.0
 • Zaměstnanci 6.0
 • Atmosféra 8.0
 • Čistota 2.0
 • Zařízení 6.0

Umístění

Rua Raymundo Veras, 1140 Recreio dos Bandeirantes

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
- Taxíkem nebo autem: Dejte do GPS adresa Estrada do Pontal, 500, Recreio dos Bandeirantes, Rio de Janeiro. Když přijedete na ulici, zjistíte, surfování obchod (Udo Bastos Surf Shop) na rohu. Jděte na ulici (8W ulice) a odbočit vpravo opět do R. Raimundo Veras, 1140. Uvidíte Rio Surf N Stay nápis na levé straně.

- Z autobusového terminálu (Rodoviaria Novo Rio): Získejte autobus # 315-Recreio (přes Linha Amarela). To trvá asi 1 hodinu.
Když přijedete na okolí Recreio, uvidíte pláž. Autobus jede přes hlavní silnici (Estrada do Pontal - paralelně na pláž). Chystáte se vysadit na rohu hlavní silnice s Rua Guiomar de Novaes (tam je Clube Sirio Libanes na rohu). Poté postupujte podle níže v části "pěšky" pokyny.
- Od Copacabana, Ipanema, Leblon, Botafogo, Flamengo, Centro: Autobusem # 360 - Recreio. Trvá 1-2hrs od centra města.
Když přijedete na okolí Recreio, uvidíte pláž. Autobus jede přes hlavní silnici (Estrada do Ponta - paralelně na pláž). Chystáte se vysadit na rohu hlavní silnice s Rua Guiomar de Novaes (tam je Clube Sirio Libanes na rohu). Poté postupujte podle níže v části "pěšky" pokyny.
- Od letišti:
SDU: Chytit modrý autobus "skutečný" pro Alvorada přes Linha Amarela (12,00 dolar realy). To trvá asi 1h 30 min.
Získat další autobus Recreio (314, 315, 880 nebo 360. Recreio). Když přijedete na okolí Recreio, uvidíte pláž. Autobus jede přes hlavní silnici (Estrada do Pontal - paralelní ulici). Chystáte se vysadit na rohu hlavní silnice s Rua Guiomar de Novaes (tam je Clube Sirio Libanes na rohu). Poté postupujte podle níže v části "pěšky" pokyny.
GIG :, můžete jet autobusem BRT do Terminálu Alvorada. Z Terminal Alvorada budete chytit další BRT autobus do Recreio Shopping. Drop off na Recreio Nákupy a postupujte podle 8w ulicí pěšky (dole na mapě).
- Pěšky: Na Clube Sirio Libanes (rohu hlavní silnice - Estrada do Pontal - s Rua Guiomar Novaes) budete držet chůzi směrem k Prainha. Afer 1 blok, uvidíte na rohu na pravé straně Surf Shop (Udo Bastos Surf Shop). Jděte na ulici (8 w ulice). Proměňte svůj první vpravo, my jsme na levé # 1140.
Pozor na GPS

To neukazuje náš správnou adresu ! Musíte dát to souřadnic -23,030739, -43,483795. Další možností je, aby následující adresu: Estrada do Pontal, 7131, Recreio dos Bandeirantes, Rio de Janeiro. Když přijedete, budete vidět Udo Bastos Surf Shop. Jděte do této ulici (8W ulice) a odbočte vpravo znovu. Jsme na levé straně na začátku, # 1140. Uvidíte Rio Surf N Stay znamení.

Nabízíme také transfer. Pro více informací nás prosím kontaktujte.
 • Hodnota za peníze 4.0
 • Zabezpečení 6.0
 • Umístění 2.0
 • Zaměstnanci 6.0
 • Atmosféra 8.0
 • Čistota 2.0
 • Zařízení 6.0
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.