X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Rio Drake Farm

700m west from the airport, Drake Bay, Kostarika

mapa a cestovní pokyny


83%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 70%Zařízení

Přeloženo: Google Rio Drake farma se nachází na jihu Kostariky, na poloostrově Osa hned vedle pláže a přistávací dráze Drake Bay. Můžete přistupovat nám letadlem, lodí, autobusem nebo autem. Níže naleznete směrovacích popisy.

Letadlem: To je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak Drake Bay. Sansa a příroda Air mají denní lety z San Jose Drake Bay. Doporučujeme Sansa, který letí od mezinárodního letiště Juan Santamaria přímo na Drake Bay. Prosím, dejte nám vědět o čase svého příjezdu a my vás vyzvednout autem (bezplatná služba).

Tím, autobusem a lodí: Jeďte autobusem (TRACOPA) v 5 hodin ráno z San Jose (nebo 7 hodin od Neily, pokud přijíždíte z Panamy) do Palmar Norte. Tam se kolektivní taxi Sierpe a pak loď v 11.30 hod. na Drake Bay. Tam je další loď na 15:30, ale doporučujeme, aby se ten první, protože je levnější a přijedete den. Prosím, dejte nám vědět o čase svého příjezdu a my vás vyzvednout autem (bezplatná služba).

Autobusem (pouze pondělí-sobota): autobusem ze San Jose (TRACOPA) na jihu Kostariky a změny v Chacarita ke sběrnici Jimenez (3 hod.). Pokud pochází z Panamy, jet autobusem na 2 hod. od Neily do Puerto Jimenez. Vypadni v Rincon před mostem a změna ke sběrnici Drake Bay (16:45). Pokud jste z La Palma, jet autobusem v 11:30 nebo 16:30 na Drake Bay. Požádat řidiče, aby vás u vchodu do letiště. Prosím, dejte nám vědět, než o čase svého příjezdu, abychom vás vyzvednout autem od autobusového nádraží (bezplatná služba).

Autem: Postupujte Interamericana na jihu Kostariky až Chacarita. Tam odbočte vpravo a po ulici, dokud Rincon kde odbočíte opět vpravo, sledujte značení do Drake Bay. V El Progreso, sledujte náš znak na pravé straně až na letišti. Pass bránu a pohon na levé straně přistávací dráhy, kde najdete nás na konci. Doporučujeme 4x4.