X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Riad Verus

1 Derb Arset Bennis, Batha, Medina, Fez, Maroko

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 79%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 83%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Prosím vytiskněte si tyto pokyny, aby nás můžete najít snadno.

Buďte velmi opatrní lidí ve vlacích, na autobusových nádražích nebo na náměstích, kteří řeknou, že jsou právníci, lékaři, nebo žijí v zahraničí a vyjádřit velmi velký zájem o který vám pomůže ven, tam je obvykle postranní motiv a oni jsou podvodníci . Pokud někdo vás na riad, ukázat své rezervace list a vysvětlit, že nepotřebujete turné Medina následující den ale tip mu za jeho potíže. Fes je notoricky známý pro jeho ošidit umělce, tak prosím, nevěřím, že tyto podvodníky na příjezdu do našeho města.

Z vlakového nebo autobusového nádraží v Novém městě:
Hop v taxíku a požádat o Riad Sheherazade, Batha v Medina, v blízkosti fontány Batha. Nenechte se z taxi 'til jste se, že jste v Riad Sheherazade. Při pohledu na Riad Sheherazade, odbočte vlevo a pěšky 150 metrů. Jsme ulicí vpravo - první riad na pravé straně, s bonsají a palmami, lampy, mosazné klepadlo čtení "Riad Verus" a dřevěná veranda.

Pokud ztratíte stačí nám zavolat a my vám přijít a hledat vás! Pokud přijedete po dvacet dva hodin je pravděpodobné, že úřad je zavřený, takže telefon zvyklý být zodpovězena, zaklepat na dveře a stráž otevřou dveře pro vás, zkuste a být tak klidný, jak můžete v případě, že ostatní hosté spí.

Můžete dostat autobusem z nového města, ale realisticky byste uložit pouze asi 4 DHM tak to stojí za to, aby se levnou červenou taxi - přimět je, aby se na měřicím přístroji i když!