X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Riad Verus

1 Derb Arset Bennis, Batha, Medina, Fez, Maroko

mapa a cestovní pokyny


70%Hodnocení

  • 73%Hodnota za peníze
  • 67%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 63%Zaměstnanci
  • 70%Atmosféra
  • 69%Čistota
  • 69%Zařízení

Přeloženo: Google Prosím, vytiskněte si tyto pokyny, aby se k nám dostanete snadno.

Buďte velmi opatrní lidí ve vlacích, v autobusových nádražích nebo na náměstích, kteří vám řeknou, že jsou právníci, lékaři nebo žijí v zahraničí a vyjadřují velmi živý zájem, který vám pomůže ven; tam je obvykle skrytý motiv a jsou podvodníci. Pokud někdo dovede k riad, ukázat své rezervace list a vysvětlit, že nepotřebujete prohlídku Mediny následující den, ale to mu tip na jeho potíže. Fes je notoricky známý pro jeho podvodníci tak prosím, nevěřím, že tyto podvodníky na příjezdu do našeho města.

Od vlakového i autobusového nádraží v Novém městě:
Naskočte do taxíku a požádat o Riad Sheherazade, Batha v Medina, v blízkosti Batha fontány. Nenechte se z taxíku "til jste se, že jste v Riad Sheherazade. Při pohledu na Riad Sheherazade, odbočte vlevo a pěšky 150 metrů. Jsme na ulici na pravé straně - první riad na pravé straně, s bonsají a palmami, lampy, mosazné klepadlo čtení "Riad Verus" a dřevěnou verandou.

Pokud se ztratíte stačí nám zavolat a my vám přijít a hledat tě !! Pokud máte v plánu přijet po dvacet dva hodin je pravděpodobné, že kancelář je zavřená, takže telefon zvyklý být zodpovězeny; zaklepat na dveře a strážný se otevírají dveře pro vás, Máme živý DJ většinu nocí til půlnoci.

Můžete dostat autobusem z nového města, ale realisticky byste uložit pouze asi 4 DHM tak to stojí za to, aby se levnou červenou taxi - přimět k zapnutí přístroje i když!

máme také nahráli směry videa na youtube stojí mimo kontrolu.