X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Riad Dar Kaotar

Bab Hilane Boutouil 30 Derb El Ferrane, Marrákeš, Maroko

Žádné hodnocení

 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Za jeho slepé zdi, po stisknutí dveře, ty 'll objevovat Riad DAR KAOTAR, starý dům, úplně renovovaný tradiční místní normy, a proměnil v pohodlné lůžko a snídani. Ty 'll zkuste de kouzlo Marrakech Medina. Snadný přístup k domu není běžné, dům se nachází v Medina hlídané parkoviště, Bab Hilane brána a hradby města jsou vzdálené pouhých 100 metrů. Největší Jemaa El Fna místo je 10 minut pěšky. Viz plán přístupu na webové stránky.

Tento Riad (600 čtverečních metrů v 3 úrovních), se skládá ze 4 lůžkových pokojích otevřených terasou, velký salon a terasou s výhledem Marrakech .Z tři úrovně terasy můžete vidět pohoří Atlas. Čtyři čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny jedlíky a CLIM, s manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením na pokoji, vlastním WC a šatny.

Budete ocení klid v domě, tradiční arabské máty čajový obřad, sluneční lázeň na terase, a hluk přicházející zvenčí life.The celém městě Marrakech jít spát, zatímco poslední prier volání z muezzin je volání z minaretu k Minaretu. Oblíbený pověst pochází z Medina. Vzhledem k tomu, tisíc let Marrakech jít spát chráněno jeho ramparts.From terasu před městem je vidět zázrak. Na prvním světle ráno zázrak barev, vůní, vůně koření, máty a jasmínu pachy, jsou zasílány z malé cesty mezi vysokými walls.Minarets, zelené dlaždice z paláce střechu, dlaň trojky jít ven terasou, všechny jsou osvětleny vycházejícího slunce. V polovině dne, Marrakech dostat jeho dýchat udusil podle heat.At úsvitu, jako by magie Marrakech je rudnout. Intenzivní život svést cestující. Muž, ženy, osel přebití, běh děti, prodavač, řemeslník, se tlačili v ulicích. Ve středu to, že můžete objevit jeden z Ryad, klidné a tiché, se svěžestí fontánou.

To je jeden z kontrastu města Marrakech. Zářící, otevřený, hlučný, v ulicích a na tržiště, a blízko, nebo záhadná do domů. Vnitřní stěny jsou pokryty ryad starožitným keramiky zvané Zelliges a červené okrové stěny pokrývá pasty zvané Tad Latke. Ve středu nádvoří je kašna, která dává potřebnou svěžest u domu.

V Řeži silnice je klenutá kuchyně a dvě velké místnosti. Po dvou kamenných schodech, jeden dosáhne prvního patra, kde jsou dva pokoje z nichž jeden z více než 5 m 30 pod stropem a velký obývací pokoj se dvěma kopulemi a krbem. Všechny pokoje a obývací pokoj jsou zařízeny v typickém a tradičním marockém stylu.

Poslední z nich dosahuje až k horní terasy na třech úrovních, obklopen tvarované železné oplocení v Moresque stylu

Ložnice je možné si pronajmout jednotlivci, skupiny nebo společnosti, pro svátky, semináře, akce. Pronájmy jsou k dispozici na den, víkend, týdnů, nebo month.Price následující sezóně 36-90 eur u ložnice s manželskou postelí a noci pro dvě osoby, včetně snídaně. Možnost pronájmu ryad v exkluzivitě a 8 lidí došlo na základě season.Prices na vyžádání. Podrobnosti naleznete na našich webových stránkách riad-darkaotar

Váš GUARANREE: Riad je oficiálně registrován jako Guest House v Marrakech cestovního ruchu Delegation.We je členem Marrakech a jižní Penziony Marrakech AMHMD Počet patentu: 45502035. RC n86552. IF 69210144. CNSS 7242655.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Klimatizace
 • Snídaně v ceně
 • Kabelová televize
 • DVD
 • Zdarma přístup k internetu
 • Zdarma Wi-Fi
 • Fény
 • Prádelní zařízení
 • Společenská místnost
 • Možnost stravy
 • Možnost přípravy čaje & kávy


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Riad Dar Kaotar Located at Bab Hilane Boutouil 30 Derb El Ferrane, , Marrakech.
Riad Dar Kaotar
Morocco
Marrakech MARRAKECH MAROC MARRAKECH MAROC Bab Hilane Boutouil 30 Derb El Ferrane
0% 9
31.6291215 -7.9763102
Riad Dar Kaotar
    Pokoje jsou k dispozici     Deluxe Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc