X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Přeloženo: Google
Nachází se 5-minut chůze od mešity Koutoubia a 2 minuty pěšky od náměstí Jemaa El Fna, Riad Basma je v tradičním stylu Riad s terasou a zařízenou terasou. Hosté jsou zváni na marockém stylu salonku.

Všechny pokoje v hotelu Riad Basma funkce marocké Tadelakt a kachlová podlahy. Mají vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou, některé disponují posezením, kde můžete využít bezplatné Wi-Fi připojení na internet.

Kontinentální snídaně je zahrnuta v ceně ceně. Hosté si mohou také požádat o domácí marocké jídlo na from12 € / osoba.

Klimatizace je možné v pokojích s příplatkem 10 € / noc.

Cena s DPH / daně z prodeje (10% z celkového počtu) a cestovní ruch městské poplatky (2,20 € osoba / noc) nejsou zahrnuty v ceně ubytování.

Letiště / autobusem nebo vlakem na nádraží je k dispozici from15 € jedna cesta, kontaktujte nás informovat o letu, v případě, že jste zvyklý potřebovat, informujte o cca příjezdu.

Možnost přistýlky (15 € / noc)

Vyčkejte prosím 48 hodin na zrušení.

Úhradu pobytu vyžadujeme pro celou rezervaci v hotovosti při příjezdu.
Nepřijímáme kreditní karty

Odbavení na 14:00 (pokud přijedete dříve, než si můžete nechat zavazadla až do druhé check.in čas)
Podívejte se na 12:00