X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Residenza A tribute to Music

Castello Riva Schiavoni, 4127 San Marco, Benátky, Itálie

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Velmi pěkný palác pro 19. století v secesním stylu, se nachází v nejdůležitější části Benátek. Naše pokoje jsou vybaveny výborné zázemí a některé z nich mají nádherný výhled na lagunu v přední části svatého Marka 'náměstí, jen pár kroků od paláce Doge a Most vzdechů.

Naše Inn nabízí jednu z nejlepších řešení, strávit příjemný pobyt a poskytuje způsob, jak objevovat kouzlo města. Jen při příjezdu si můžete cítit emoce, když krásu laguny, pohled na náměstí svatého Marka a kostel Santa Maria della Salute, na svatého Giorgio ostrov se objeví po sobě před vámi. Ve vstupní hale, vytvořeny, aby přijímací atmosféru, bude vaše místo kontaktu s našimi zaměstnanci.

Pokud itsa dlouhá dovolená nebo vaše příležitost strávit romantickou noc požádat o veškeré informace, potřebujete: restaurace, muzea, přepravy, nakupování a výstavu, ale tam je více ... Koncerty, návštěva sklárny na ostrově Murano a proč ne, zkuste štěstí v kasinu.
Jsme Vám k dispozici 24 hodin.
Bajka pokračuje v našich pokojích, většina z nich s výhledem na lagunu, které nabízejí nádherný výhled a zvýšené pohodlí.
Všechny pokoje v benátském stylu jsou vybaveny sprchou nebo vanou, telefonem, klimatizací, mini-bar, TV sat, trezor a bezdrátové.

Přijďte a navštivte nás !!!

Prosím poradit o čas příjezdu.
Check-in: od 1pm.
Check-out: před 11 hodin.

Zrušení by mělo být provedeno nejméně 72 hodin před příjezdem, jinak "bude účtována s pobyt na zákazníka 'první noc s kreditní kartou.

V případě ne-show první noc 's pobyt bude účtován na zákazníka ' s kreditní kartou.

Městská daň vstoupí v platnost dne 24. srpna 2011 do budou řešeny přímo v hotelu. Denní sazba je 2,5 pro dospělé a je zdarma pro děti do 10 let, a to je, aby se platí zvlášť. Veškerá snížení nebo osvobození od daně bude vypočtena při odjezdu.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Snídaně v ceně
  • Kabelová televize
  • Zdarma přístup k internetu
  • Zdarma Wi-Fi
  • Fény


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Residenza A tribute to Music Located at Castello Riva Schiavoni, 4127 San Marco, , Venice.
Residenza A tribute to Music
Italy
Venice Veneto 30122 Castello Riva Schiavoni, 4127 San Marco
0% 110
45.4338764 12.3457789
Residenza A tribute to Music
    Pokoje jsou k dispozici     Lepší 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc