X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Residencia Malaga Backpackers

c/ Jeronimo Bobadilla N�4, Malaga, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


74%Hodnocení

  • 82%Hodnota za peníze
  • 72%Zabezpečení
  • 66%Umístění
  • 84%Zaměstnanci
  • 78%Atmosféra
  • 64%Čistota
  • 71%Zařízení

Přeloženo: Google Z autobusového nebo vlakového nádraží městským autobusem

Pokud jste přijeli autobusem nebo vlakem jet autobusem N1 města nebo 3 z Heroes de Sostoa Avenue autobusové zastávky směrem k Avenue de la Paloma (zeptejte se řidič autobusu). Vystupte na Heroe de Sostoa - BDA Giron autobusovou zastávku. Jsi blíž. Procházka dalších 30 metrů a odbočit vpravo na prvním rohu (můžete vidět minimarket) - jste na Jeronimo Bobadilla ulici a hostel bude na pravé straně ulice N.4.

Vstup hostel je jeden s velkým černým dveřím. Na zdi nad dveřmi je malý znak: RESIDENCIA MALAGA BACKPACKERS

Z autobusového nebo vlakového nádraží pěšky

Z autobusového nádraží pěšky přes vlakové nádraží - hostel je jen asi 15 minut jízdy.
Vlakové nádraží RENFE bude na pravé straně. Pobyt na Heroes de Sostoa ulici a po silnici rovně až k čerpací stanici CEPSA, které bude na levé straně. Jeronimo Bobadilla ulice začíná hned přes silnici v opačném směru od čerpací stanice.

Z letiště
Pokud chcete přijít autobusem, musíte jet autobusem A a vystupte na La Paloma Aveneu BDA Giron. Sledování na avenue, musíte chodit na levé straně a přes ulici, uvidíte obchod s názvem Euro Cien. Musíte přejít La Paloma Avenue, až uvidíte supermarket s názvem: Supercor jít dopředu a přijedete na Heroes de Sostoa Avenue, pokračovat rovně a odbočit vlevo na dalším rohu to je Jeronimo Bobadilla Street, jsme v počtu 4. Oznámení na dveřích říká: Residencia Malaga Backpackers.
Pokud chcete vzít taxi cena je 20 a vy budete muset říct taxikář název ulice je Jeronimo Bobadilla N4, v přední části Cepsa De Paso čerpací stanice (Aljaška) a jeho umístění je mezi Heroe de Sostoa a Av. de la Paloma. Oznámení na dveřích říká: Residencia Malaga Backpackers.

Autem z Cadiz
Take Exit Malaga Centro Puerto (centrum portu). Odbočit vpravo do první třídy, Juan XXIII. Jděte rovně podél avenue 1300 MTS. Přes most a odbočit vpravo, jděte rovnou 200 MTS a zahněte doleva. Tato ulice je Jeronimo Bobadilla. Jděte rovně 80 MTS a černé dveře hostelu je. Parkování je možné na ulici, je to zdarma, jak to udělat.

AUTEM z Barcelony
Take Exit 238-centra. Odbočit vpravo do první třídy, Juan XXIII. Jděte rovně podél avenue 1300 MTS. Přes most a odbočit vpravo, jděte rovnou 200 MTS a zahněte doleva. Tato ulice je Jeronimo Bobadilla. Jděte rovně 80 MTS a černé dveře hostelu je. Parkování je možné na ulici, je to zdarma, jak to udělat.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: vytisknout mapu, kde máme uvádět autobusové zastávky a pobytu umístění, tak nás můžete najít snadněji.