Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Residencia Malaga Backpackers

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 5.6
 • Zabezpečení 5.3
 • Umístění 5.4
 • Zaměstnanci 5.6
 • Atmosféra 4.8
 • Čistota 3.8
 • Zařízení 4.4

Umístění

c/ Jeronimo Bobadilla N4

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Z autobusového nebo vlakového nádraží městským autobusem

Pokud jste přijeli autobusem nebo vlakem jet autobusem N1 města nebo 3 z Heroes de Sostoa Avenue autobusové zastávky směrem k Avenue de la Paloma (zeptejte se řidič autobusu). Vystupte na Heroe de Sostoa - BDA Giron autobusovou zastávku. Jsi blíž. Procházka dalších 30 metrů a odbočit vpravo na prvním rohu (můžete vidět minimarket) - jste na Jeronimo Bobadilla ulici a hostel bude na pravé straně ulice N.4.

Vstup hostel je jeden s velkým černým dveřím. Na zdi nad dveřmi je malý znak: RESIDENCIA MALAGA BACKPACKERS

Z autobusového nebo vlakového nádraží pěšky

Z autobusového nádraží pěšky přes vlakové nádraží - hostel je jen asi 15 minut jízdy.
Vlakové nádraží RENFE bude na pravé straně. Pobyt na Heroes de Sostoa ulici a po silnici rovně až k čerpací stanici CEPSA, které bude na levé straně. Jeronimo Bobadilla ulice začíná hned přes silnici v opačném směru od čerpací stanice.

Z letiště
Pokud chcete přijít autobusem, musíte jet autobusem A a vystupte na La Paloma Aveneu BDA Giron. Sledování na avenue, musíte chodit na levé straně a přes ulici, uvidíte obchod s názvem Euro Cien. Musíte přejít La Paloma Avenue, až uvidíte supermarket s názvem: Supercor jít dopředu a přijedete na Heroes de Sostoa Avenue, pokračovat rovně a odbočit vlevo na dalším rohu to je Jeronimo Bobadilla Street, jsme v počtu 4. Oznámení na dveřích říká: Residencia Malaga Backpackers.
Pokud chcete vzít taxi cena je 20 a vy budete muset říct taxikář název ulice je Jeronimo Bobadilla N4, v přední části Cepsa De Paso čerpací stanice (Aljaška) a jeho umístění je mezi Heroe de Sostoa a Av. de la Paloma. Oznámení na dveřích říká: Residencia Malaga Backpackers.

Autem z Cadiz
Take Exit Malaga Centro Puerto (centrum portu). Odbočit vpravo do první třídy, Juan XXIII. Jděte rovně podél avenue 1300 MTS. Přes most a odbočit vpravo, jděte rovnou 200 MTS a zahněte doleva. Tato ulice je Jeronimo Bobadilla. Jděte rovně 80 MTS a černé dveře hostelu je. Parkování je možné na ulici, je to zdarma, jak to udělat.

AUTEM z Barcelony
Take Exit 238-centra. Odbočit vpravo do první třídy, Juan XXIII. Jděte rovně podél avenue 1300 MTS. Přes most a odbočit vpravo, jděte rovnou 200 MTS a zahněte doleva. Tato ulice je Jeronimo Bobadilla. Jděte rovně 80 MTS a černé dveře hostelu je. Parkování je možné na ulici, je to zdarma, jak to udělat.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: vytisknout mapu, kde máme uvádět autobusové zastávky a pobytu umístění, tak nás můžete najít snadněji.
 • Hodnota za peníze 5.6
 • Zabezpečení 5.3
 • Umístění 5.4
 • Zaměstnanci 5.6
 • Atmosféra 4.8
 • Čistota 3.8
 • Zařízení 4.4
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×