Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Residencia Fernando Villal�n

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

Paraje de Paterna s/n

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Z letiště: autobusem z letiště do Sevilly (3 EUR). Autobus vás nechává u hlavního autobusového nádraží Plaza de Armas.) Na hlavní autobusové nádraží Plaza de Armas budete muset vzít další autobus do města Bormujos. Můžete si vzít jednu z těchto autobusů M157, M158, M159, M162, M163, M164, M165, M166, M167 nebo M169, doporučuji vám M163, vystupte na autobusové zastávce s názvem Rotonda Bollullos (Puertas Leiva).B) Vezměte nově otevřený Sevilles podchod. Ze stanice metra El Prado de San Sebastian až do Ciudad Expo v stanice metra Mairena del Aljarafe, tady budete muset vzít další autobus 101, který bude nechává vás před nebo naše bydliště, na autobusové zastávce s názvem Av. Paraje de Paterna.Z vlakového nádraží Santa Justa: Odtud máte dvě možnosti znovu:) Autobusem C2 až Chapina nedaleko Puerta Triana, a zde jednu z následujících autobusů M157, M158, M159, M162, M163, M164, M165, M166, M167 nebo M169, doporučuji vám M163, vystupte na zastávce volal Pablo Coso Calero Puertas Leiva.B) Autobusem C1 a vystupte na stanici metra El Prado de San Sebastin. Tady mít metro (metro) do stanice metra Ciudad Expo v Mairena del Aljarafe, tady autobus 101, který bude nechává vás před nebo naše bydliště, na autobusové zastávce s názvem Av. Paraje de Paterna.Pokud jedete autem nebo taxíkem, následuje všechny značky směrem Huelva na A-49. Jak jste opustit město na dálnici minete IKEA, a ne déle po tomto odběru Junction 5 (Gines - Bormujos). Na kruhovém objezdu mít on směr Bormujos, mělo by to vás přivést zpátky přes dálnici. Jakmile jste překročili most přes dálnici, rovně a projít tři kruhové objezdy. Rezidence se nachází mezi 3. a 4. kruhového objezdu, v blízkosti MAS supermarketu.
V případě, že si vzít taxi, a on hasnt dostal GPS, vysvětlit mu tímto způsobem, to je ten nejkratší, a mnozí taxikáři z Sevilla nevím dobře tuto oblast.

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.