X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Residencia Aeminium

Av. Fernao de Magalhaes, 17, Coimbra, Coimbra, Portugalsko

mapa a cestovní pokyny


92%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 96%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 92%Čistota
  • 96%Zařízení

Přeloženo: Google Residencia Aeminium se nachází v samém centru města a je součástí jeho centru.

Je snadné najít, protože se nachází v blízkosti hlavní silnice a jen 50 metrů od hlavního vlakového nádraží (Coimbra A).

Z "Largo da Portagem" a "Ponte de Santa Clara", jděte směrem k hotelu Astoria a vlakového nádraží, Residencia Aeminium se nachází pouhých 50 metrů od vlakového nádraží, po druhé zatáčce. Residencia Aeminium se nachází přímo před Hotel Oslo, ve stejné budově. Můžete se zastavit v "naložit a vyložit oblast" v přední části budovy.

Z "Coimbra severu"
Pocházející z A1 "Coimbra Norte" výjezdu budete v IC2 / CZ1 směřuje k Coimbra asi 5 km. Vezmi první výjezd do centra města (před překročením řeky). Budete mít v roundabound s semaforech. Jděte rovně směrem k centru města prostřednictvím "Av. Fernao de Magalhaes "asi 1,5 km. Blížit se ke konci aleje uvidíte Hotel Oslo těsně před vámi, Residencia Aeminium se nachází ve stejné budově, jen po hotelu. Jít kolem bloku a můžete se zastavit v "naložit a vyložit oblast" v přední části budovy.

Z "Coimbra Jihu"
Přichází z východu "Coimbra sul" na A1, vedoucí přímo k centru města Coimbra asi 5 km. Vezměte úplně první právo obrátit poté, co přes řeku. Pokračuj na 200 metrů, dokud nenajdete malý roundabound. Na roundabound mít první vpravo a pokračujte rovně přes "Av. Fernao de Magalhaes "asi 1 km. Blížit se ke konci aleje uvidíte Hotel Oslo těsně před vámi, Residencia Aeminium se nachází ve stejné budově, jen po hotelu. Jít kolem bloku a můžete se zastavit v "naložit a vyložit oblast" v přední části budovy.