X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Residencia Aeminium

Av. Fernao de Magalhaes, 17, Coimbra, Coimbra, Portugalsko

mapa a cestovní pokyny


80%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 84%Umístění
  • 76%Zaměstnanci
  • 72%Atmosféra
  • 88%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google Residencia Aeminium se nachází v samém centru města a je součástí jejího centra.

Je snadné najít, protože se nachází v blízkosti hlavní silnice a pouhých 50 metrů od hlavního vlakového nádraží (Coimbra).

Z 'Largo da Portagem "a" Ponte de Santa Clara ", jděte ve směru Hotel Astoria a vlakového nádraží, je Residencia Aeminium nachází pouhých 50 metrů od vlakového nádraží, po druhé zatáčce. Residencia Aeminium se nachází těsně před Hotel Oslo, ve stejné budově. Můžete se zastavit v "nakládku a vykládku prostoru" v přední části budovy.

Z "Coimbra severu"
Již od výjezdu a1 'Coimbra Norte "budete v IC2/EN1 směrem Coimbra asi 5 km. Vezměte první výjezd do centra města (před překročením řeky). Budete v roundabound se semafory. Jděte rovně směrem do centra přes "Av. Fernao de Magalhaes "asi 1,5 km. Se blížit ke konci aleje uvidíte Hotel Oslo právě před vámi, je Residencia Aeminium nachází ve stejné budově, jen po hotelu. Jděte kolem bloku a můžete se zastavit v "nakládku a vykládku prostoru" v přední části budovy.

Z "Coimbra Jihu"
Již od výjezdu "Coimbra Sul" na A1, vedoucí přímo k Coimbra centrum pro asi 5 km. Vezměte úplně první právo obrátit poté, co přejedete řeku. Pokračuj na 200 metrů, dokud nenajdete malý roundabound. Na roundabound se první odbočkou vpravo a pokračujte rovně přes "Av. Fernao de Magalhaes "asi 1 km. Se blížit ke konci aleje uvidíte Hotel Oslo právě před vámi, je Residencia Aeminium nachází ve stejné budově, jen po hotelu. Jděte kolem bloku a můžete se zastavit v "nakládku a vykládku prostoru" v přední části budovy.