X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do RentRooms Thessaloniki

Konstantinou Melenikou 9, Thessaloniki, Soluň, Řecko

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 95%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 88%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 87%Zařízení

Přeloženo: Google Vlak: Přijel v OSE mezinárodního vlakového nádraží.
Po Monastiriou ulice umístění RentRooms je doleva, jak jsme opustit stanici. V přední části vlakového nádraží je autobusová zastávka. Autobusy 14 a 17 se celou cestu až Kamara autobusové zastávky, kde vystoupit, přejít silnici a zadejte cestu pro pěší s názvem Melenikou ulice. Na pravé straně by měl být park s starobylé ruiny. Číslo 9, a jste tam! Taxi by neměla stát více než 5,00.
Bus: Dosáhl Makedonie hlavní autobusové nádraží.
Autobusy: 78n (nightbus), 8, 12, 31. Vystupte na zastávce Kamara a zadejte cestu pro pěší s názvem Melenikou ulice. Na pravé straně by měl být park s starobylé ruiny. Číslo 9, a jste tam! Taxi by neměla stát více než 6,00.
Člun: Čas strávený na soluňské přístavního terminálu pro cestující.
Užívání Ionos Dragoumi ulici, vertikálně na Nikis Avenue (pobřežní silnice). Procházka po celou cestu až do Egnatia ulice po 7 bloků odbočíte směrem doprava. Autobusy 14, 17, 27, 78, 78n (noční autobus), vystupte Kamara autobusová zastávka, přes silnici a zadejte cestu pro pěší s názvem Melenikou ulice. Na pravé straně by měl být park s starobylé ruiny. Číslo 9, a jste tam! Taxi by neměla stát více než 5,00.
Letadlo: odlet do mezinárodního letiště Makedonie.
Autobus číslo: 78n (noční autobus z letiště) vás vezme celou cestu do města, vystupte na zastávce Kamara a zadejte cestu pro pěší s názvem Melenikou ulice. S 78 (den autobusem z letiště), vystoupíte na zastávce HANTH, rovně na Aggelaki ulici, cross ulici Egnatia a zadejte cestu pro pěší s názvem Melenikou ulice. Na pravé straně by měl být park s starobylé ruiny. Číslo 9, a jste tam! Taxi jízdné je nákladné vzhledem k tomu, že je z města a máte zavazadla, která se považuje za příplatek