X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do RentRooms Thessaloniki

Konstantinou Melenikou 9, Thessaloniki, Soluň, Řecko

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 85%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google Vlak: Přijel v OSE mezinárodního vlakového nádraží.
Po Monastiriou ulice umístění RentRooms je doleva, jak jsme opustit stanici. V přední části vlakového nádraží je autobusová zastávka. Autobusy 14 a 17 se celou cestu až Kamara autobusové zastávky, kde vystoupit, přejít silnici a zadejte cestu pro pěší s názvem Melenikou ulice. Na pravé straně by měl být park s starobylé ruiny. Číslo 9, a jste tam! Taxi by neměla stát více než 5,00.
Bus: Dosáhl Makedonie hlavní autobusové nádraží.
Autobusy: 78n (nightbus), 8, 12, 31. Vystupte na zastávce Kamara a zadejte cestu pro pěší s názvem Melenikou ulice. Na pravé straně by měl být park s starobylé ruiny. Číslo 9, a jste tam! Taxi by neměla stát více než 6,00.
Člun: Čas strávený na soluňské přístavního terminálu pro cestující.
Užívání Ionos Dragoumi ulici, vertikálně na Nikis Avenue (pobřežní silnice). Procházka po celou cestu až do Egnatia ulice po 7 bloků odbočíte směrem doprava. Autobusy 14, 17, 27, 78, 78n (noční autobus), vystupte Kamara autobusová zastávka, přes silnici a zadejte cestu pro pěší s názvem Melenikou ulice. Na pravé straně by měl být park s starobylé ruiny. Číslo 9, a jste tam! Taxi by neměla stát více než 5,00.
Letadlo: odlet do mezinárodního letiště Makedonie.
Autobus číslo: 78n (noční autobus z letiště) vás vezme celou cestu do města, vystupte na zastávce Kamara a zadejte cestu pro pěší s názvem Melenikou ulice. S 78 (den autobusem z letiště), vystoupíte na zastávce HANTH, rovně na Aggelaki ulici, cross ulici Egnatia a zadejte cestu pro pěší s názvem Melenikou ulice. Na pravé straně by měl být park s starobylé ruiny. Číslo 9, a jste tam! Taxi jízdné je nákladné vzhledem k tomu, že je z města a máte zavazadla, která se považuje za příplatek