X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Red Nest Hostel Valencia

Calle Paz 36, Valencia, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 92%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 88%Atmosféra
  • 89%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Z autobusového nádraží:
Z vnější strany autobusového nádraží chytit autobusem číslo 8 (ve směru Malille) a vystupte na Calle La Paz (Carrer Pau v Valencie jazyce). Jsme na druhé straně silnice na číslo 36 Calle La Paz.

Z letiště:
Metrem: chytit červenou (# 3) nebo zelené (# 5) a vystupte na zastávce metra Colón. Když se dostanete ze stanice metra pěšky dolů Calle Poeta Quintana s El Corte Ingles na levé straně a jděte až na konec náměstí Alfonso Magnanimo. Odbočte doleva a jste na Calle La Paz. (Carrer Pau v Valencie jazyce) Jsme na levé straně, číslo 36.

Taxi: Taxi z letiště by stálo asi 15-20

Z vlakového nádraží:
Pěšky: Pěšky z vlakového nádraží a odbočit vpravo na Calle Xativa. Tato cesta se změní na Calle Colon. Projděte až se dostanete do stanice metra. Projděte si Calle Poeta Quintana s El Corte Ingles na levé straně a jděte až na konec náměstí Alfonso Magnanimo. Odbočte doleva a jste na Calle La Paz. (Carrer Pau v Valencie jazyce) Jsme na levé straně, číslo 36.

Metrem:
Z vlakového nádraží ve Valencii (Estacion del Norte) hlavní vchod, chytit metro 3 k "Palmaret" nebo "Rafelbuol'or číslo 5 going to 'Ayora". Vystoupíte jednu zastávku později Colon. Když se dostanete ze stanice metra pěšky dolů Calle Poeta Quintana s El Corte Ingles na levé straně a jděte až na konec náměstí Alfonso Magnanimo. Odbočte doleva a jste na Calle La Paz. (Carrer Pau v Valencie jazyce) Jsme na levé straně, číslo 36.