X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Ratu Kini's Backpackers and Dive Resort

Mana Island, PO Box 2845, Mana Island, Fidži

mapa a cestovní pokyny


79%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 67%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 87%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 60%Zařízení

Přeloženo: Google Ratu Kini je provozovat soukromé lodní transfer. Ratu Kini Cruiser, který odjíždí z Juxter Beach, Fantasy Island, Nadi Bay ve městě Nadi, v 9:30 každý den, právo na pláži Ratu Kini je. Návrat loď opustí Mana v 12 hodin každý den. Plavba lodí v obou směrech obvykle trvá hodinu. Nabízíme také služby Bounty Island Resort, Beachcomber a Funky ryby Resort.

Další loď přenos odjíždí v 12 hodin a patnáct hodin a cesta trvá hodinu a půl. Tento trajekt je provozován moře Půjčovna Jižní a odchodů z Port Denarau. To vás bude stát 104 dolarů na osobu, jedna cesta.

Pokud chcete dostat na ostrov po patnáct hodin, dejte nám prosím vědět předem, takže jsme schopni zajistit pozdní loď za 200 dolarů na osobu jedna cesta.

Velmi důležité: Prosím, dejte nám vědět vaše cestovní plány na Mana nebo potřebujete-li pomoc v Nadi oblasti, pokud jde o převod na ostrov. Poraďte se se svým cestovní kanceláře nebo nám zavolejte přímo na +679 6721959 nebo 679 9991348. Naše loď je přenos 120 dolarů návrat na osobu. Prosím rezervovat loď transfer Kontaktujte nás

Pokud potřebujete ubytování overnite, jednoduše nás kontaktujte Vaše požadavky.

Yasawa odkaz
Chcete-li cestovat do krásné Yasawa Islands, můžeme vás spojí s denním Flyer Yasawa z Beachcomber v 08:15 a je to 30 minut jízdy lodí. Pokud chcete přijít na Ratu Kini je z Yasawa, opusťte prosím Flyer Yasawa v Beachcomber a my tam bude k vyzvednutí vás. Napište nám dopředu, takže můžeme čekat na tebe. . Kontaktujte nás provést rezervaci.