X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Ratu Kini's Backpackers and Dive Resort

Mana Island, PO Box 2845, Mana Island, Fidži

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 95%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 85%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Ratu Kini je provozovat soukromý transfer lodí "Ratu Kini Cruiser", která odjíždí z Juxter Beach, Fantasy Island, Nadi Bay 09:30 každý den. Denní služby zahrnují Bounty Island Resort Beachcomber a nakonec Ratu Kini je. Návratnost loď opouští Mana v 12 hodin každý den. Výlet lodí buď způsob obvykle trvá hodinu.

Ostatní přenos loď odjíždí z přístavu Denarau ve 12 hodin a patnáct hodin a cesta trvá hodinu a půl. Tento trajekt je provozován Jižního moře Cruises. Zkontrolujte, zda jejich webové stránky pro aktuální přenosové rychlosti a provést rezervaci.

Lodní transfery po patnáct hodin, mohou být uspořádány v závislosti na počtu osob. Pro rychlost, prosím, kontaktujte nás.

Velmi důležité: Prosím, dejte nám vědět vaše cestovní plány na Mana, nebo pokud potřebujete pomoc v oblasti Nadi týkající se vašeho transferu na ostrov. Poraďte se se svým cestovní kancelář nebo nám zavolejte přímo. Naše přenos loď je 140 dolar návrat na osobu, a prosím, vyhrazujeme si dopravu lodí nás kontaktovat

Pokud potřebujete nocleh, jednoduše Kontaktujte nás o vašich požadavků.

Yasawa odkaz:
Chcete-li cestovat až do krásných Yasawa Islands, můžeme vás spojí s každodenní Yasawa Flyer od Beachcomber v 08:15, a to je 30 minut jízdy lodí. Chcete-li přijít k Ratu Kini je z Yasawa, prosím, nechte Yasawa Flyer na Beachcomber a my tam bude k vyzvednutí vás. Prosím, napište nám dopředu, takže můžeme čekat na vás. , Kontaktujte nás pro rychlost a rezervovat.